Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Magda G.

Białystok

Polecane posty

Gość s444444
Najlepszy to jest LIPOWY MOST.Nie ma lepszej rest.w regionie,jak szukasz suuuuuuper restauracji to zobacz i sprawdz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość otipati
to nie jest kwestia dogadania jesli chodzi o ciasto, bo tam nie maja ciasta, moga jedynie zamowic, oczywiscie z zyskiem dla siebie. wiec najlepiej samemu zamawiac :) a w biesiadzie jakos podobnie 145 lub na 2012 juz 150 zl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paula252525
Byłam na weselu w Tryumfie i mam miłe wspomnienia. Wystrój ładny, a przede wszystkim wielkie kryształowe żyrandole na schodach do pokoi. Co do jedzenia to się nie czepiam. Nie zapomnę smaku zupy krem z brokułów z grzankami- po prostu obłędna. Nie dokładnie pamiętam, w której części wesela to było ale chyba po oczepianch: wyjechały stoły z mięsem na środek+zimne ognie. Obsługa miła, szybka. Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paula252525
A jeszcze zapytam: Macie namiary na jakiś dobry zespół? Jaki polecacie? Do przyszłych panien: jaki zespół bedzie u was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość raczej u
teraz moda na dj ,kto to bierze zespoly ha ha ha. chyba do stodoly w suchowoli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość raczej u
a wogole to ty paula sama nie wiesz czego chcesz.raz piszesz o kumiale potem o poniatowskim a teraz tryumf zachwalasz.zdecyduj sie gdzie bedzie twoje wesele, bo jakies bezsensy tutaj wypisujesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kajusiaa1802
W amadeo bylam na wakacjach i pytalam o sale , tam koszt wesela zaczyna sie od 150 zł w gore.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaska.zona.2012
Raczej dj=e to nie maja roboty za wiele znowu próbuja odciągac od zespołów., zreszta kto by tam takiego chciał. Ha.....ha... najlepiej o zespóó popytaj wsród znajomych, tutaj siedza bezrobotni dj-e, reklamują sie i obsmrowuja zespoły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość panienkaa
Dziękuję za opinie o dworku tryumf i własnie tam planujemy zrobić wesele.Bo również słyszałam dużo dobrych opinii. Szczególnie o jedzeniu a sala również ładna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość panienkaa
do raczej u. teraz jest moda na dj. A co ma do tego moda?Każdy bierze kogo chce.A raczej nie zauważyłam ze na dj jest moda. Myślę ze to bardziej kwestia finansowa ponieważ dj wiadomo weżnie mniej niż zespół Ja np.nie wyobrażam sobie mojego wesela z dj,zdecydowanie wole zespół.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość raczej u
hela itd. to ten sam zespol.Ujawnij sie cwaniaczku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość panienkaa
do raczej u nie czepiaj się do wszystkich .Tak jak paula252525 również szukam zespołu wybrałam już 3 nad którymi się poważniej zastanawiamy.Teraz już tylko zostało umówienie się na prezentacje i podpisanie wstępnej umowy z wybranym zespołem.Ale najpierw musimy zając się sala. Na forum każdy wyraża swoja opinie.Jeżeli masz coś ciekawego do powiedzenia,i jeżeli to miałoby komuś pomóc to czemu nie.Tylko nie wygaduj głupot ze jest moda na dj.Każdy ma swoje zdanie nic nie mam przeciwko dj. na pewno ma tez grono zwolenników , ale na swoje wesele po prostu wole zespół .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jytak.0o9
Moda na Dj-ów ? jaak moda? to podpisz sie którym jesteś Dj-em. zebys miał robote nie siedziałbys na forum. Do luksusowej sali szkoda jakiegos dj-a. Ale ja nie o tym. Co sadzicie o nowej sali Ambrozja. Nie znam nikogo kto by tam był, wiec moze ktos z was robił wesele.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość panienkaa
do jytak.0o9 sale Ambrozja widziałam tylko na ich stronie internetowej.Niestety nie mogę Ci pomóc ponieważ nie byłam tam na weselu.Jak również nikt z moich znajomych tam się nie bawił. Oczywiście to jest moja opinia i zrobisz jak uważasz.Myślę że lepiej jest zrobić wesele tam gdzie sama się byłaś lub ktoś ze znajomych Ci bardzo polecał .Żeby później po prostu się nie rozczarować i nie być zawiedzionym,że coś nie wyszło. Oczywiście co do sali Ambrozja jak sama napisałaś jest to nowa sala i wiadomo może nie być tak rozpowszechniona jak inne sale.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość raczej.u
Ha ha ha juz temat zmieniasz! wole dj.i juz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość panienkaa
Do raczej u .Człowieku o co Ci chodzi masz chyba jakiś problem ze sobą.A już nawet nie mogę opowiedzieć na jakieś pytanie,tematu zmienić.Powiedziałabym coś ale nie chce mi się po Tobie cisnąc.Bo forum nie jest od tego.Dlatego pozostawię to bez komentarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jytak.0o9
Dzieki panienka. Sala owszem ładna, ale jak z jedzeniem i obsługa, to tez jest ważne, wiadomo kozdy stara sie aby było jak najlepiej, chociaz wszystkim i tak sie nia dogodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vbvbvb
Ambrozja jest sala na wskros super,polecam uczciwie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paula252525
Ludzie nie kłócie się. Raczej u: To moja sprawa gdzie chce mieć wesele i ja wolę mieć tradycyjne wesele z zespołem a nie DJ-em. Jestem z bardziej z okolic korycina i suchowoli więc tam planuje robic wesele. Tryumfie byłam na weselu koleżanki i chciałam doradzić Paniencee. Nie będę jechać ze swoich okolic aż do Księżyna. Panienkaa nie denerwuj się. Złość piękności szkodzi :). A tak wogóle to nad jakimi zespołami się razem z twoim narzeczonym zastanawiacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sandra.Lapy.
Paula252525, Bo raczej u jest Dj i boli jego bardzo , ze nie bierzecie Dj-a a zespół, ot i wszystko. Zawsze tu siedzi i psuje to forum. A tłumaczyć sie nia musisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dracula w sobotnią noc.
Jakoś tak same panienki ze soa ostatnio gadają.No może i naprawdę pisze jedna osoba z zespołu, podszywająca się za panny na wydaniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i jeden.
Ijeden Dj. spiewajacy ze az smias sie chce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gwiazdeczka 24
Swoje wesele miałam w sierpniu,prowadzonym przez Dj,i naprawdę wszyscy byli zadowoleni.Więc nie rozumiem tej nagonki na Dj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tere fere....
Fotografia ślubna w praktyce http://selkar.pl/aff/centrumksiazki/fotografia_slubna_w_praktyce_bill_hurter_p_152959.html W książce znajdziesz wiele pomysłów, które pozwolą nadać twoim zdjęciom większą siłę wyrazu oraz sprawią, że będziesz fotografował sprawniej i miał więcej zleceń. Jeśli zależy ci na nawiązywaniu dobrych relacji z klientami, umiejętnym fotografowaniu ceremonii i przyjęcia weselnego, dostarczaniu doskonałej jakości zdjęć z tej lektury zaczerpniesz mnóstwo łatwych do przyswojenia, praktycznych wskazówek, które z pewnością będą mieć pozytywny wpływ na twój warsztat fotograficzny. Dodatkowo, inspirujące fotografie autorstwa blisko pięćdziesięciu czołowych fotografów z branży sprawią, że zyskasz świeże spojrzenie na swoją pracę. Oto niektóre z zagadnień poruszanych w książce: - planowanie obowiązkowych ujęć od przygotowań panny młodej w domu do wniesienia tortu i rzucania bukietem, - przygotowanie i pakowanie sprzętu niezbędnego podczas fotografowania ceremonii i wesela, - budowanie dobrych relacji z parą młodą, - wskazówki na temat póz, fotografowania przyjęć i robienia zdjęć grupowych, - porady dotyczące stosowania takich ustawień aparatu, które ograniczą do minimum czas konieczny do edycji plików w programie graficznym, - retusz obszarów prześwietlonych, zmarszczek i niedoskonałości skóry, - korekcja barwna, tonowanie, odręczne kolorowanie i inne metody komputerowego upiększania zdjęć, - informacje niezbędne dla osób wykonujących zlecenia na wyjazdach. Fotografia ślubna jest rozwiniętym przemysłem, w którym coraz trudniej o oryginalność. Powodzenie w tej dziedzinie zależy od odnalezienia własnego, rozpoznawalnego stylu. Sukces zaś odnoszą utalentowani i przedsiębiorczy fotografowie. Autor tłumaczy czytelnikom, że najważniejsze w tego typu fotografii jest twórcze podejście, dzięki któremu do każdego zlecenia podchodzimy w sposób indywidualny. Na stronach tej publikacji radzi, w jaki sposób pracować, by osiągnąć zadowalające obie strony efekty. Marcin Grabowiecki, Fotopolis.pl cena: 33,00zł Cena rynkowa: 44,91zł Rabat: 26.52%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość raczej. u
Brawo !!!!! Gotowy tekst umiesz przepisac.Ale sama nic nie pisz,lepiej przepisuj gotowce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dorosia 498
A ty Dj to wszystkie rozumy pozjadales madralu jeden.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość J.K2011
Atak na DJ to kompleks zespolow,co zazdroszcza DJ ilosci pracy.Jak zespoly sa takie cacy to dlaczego nie maja roboty,bale to juz dawno DJ przejeli,a wesela w wiekszosi.Jeszcze rok,gora dwa i zobaczymy czy kapele beda takie wyszczekane,i mocne w gebie.Ja na swoje wesele bralam DJ,bo wiedzialam ze bedzie wszystko na wysokim poziomie,a zespolom nie ufam,bo nie graja na zywo,i repertuar ich jest ograniczony.Zreszta co tu gadac,zespoly to przezytek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krokodyl.
Nastepny post Dj- u pod innym nickiem, jak jestes taki kozak to podpisz sie - cwaniaczku.Na bank jesteś Dj-em. bez pracy. Szkalujesz zespoły i tyle, sam nic nie umiesz to zazdroscisz innym, taki z ciebie fachowiec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ha....ha....
Ale ten Dj to porąbany, jakies nieziwmskie sny ma.. ha... ha... Z tego co widze to ciagle zajmujesz sie nagonka na zespoły. To forum slubne a nie Dj. Przez takich jak ty to forum nie moze funkcjonowac normalnie. Sio. sio...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kazz
Odstąpię profesjonalny zespół muzyczny z Białegostoku - termin 02.06.2012r.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×