Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Magda G.

Białystok

Polecane posty

Gość panciaka
Do rozowej. Ja byla w Niagarz na tej sali dolnej. Sala bardzo ładna, jedzenie jak dla mnie smaczne, wedliny były robione, obsługa sprawna, talerzyki tez czesto zmieniane. Jedynym minusem to wódka była ciepła, poza tym nawet jak były jakies niedociągnięcia to ich nie zauważyłam, moze dlatego, ze mielismy tak zajebisty zespół który tak kręcił wesele, ze szok-rewelka. Ja bym się nie bała tam robic swego wesela.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość panciaka
Do rozowej. Ja byla w Niagarz na tej sali dolnej. Sala bardzo ładna, jedzenie jak dla mnie smaczne, wedliny były robione, obsługa sprawna, talerzyki tez czesto zmieniane. Jedynym minusem to wódka była ciepła, poza tym nawet jak były jakies niedociągnięcia to ich nie zauważyłam, moze dlatego, ze mielismy tak zajebisty zespół który tak kręcił wesele, ze szok-rewelka. Ja bym się nie bała tam robic swego wesela.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość panciaka.
Do rozowej. Ja byla w Niagarz na tej sali dolnej. Sala bardzo ładna, jedzenie jak dla mnie smaczne, wedliny były robione, obsługa sprawna, talerzyki tez czesto zmieniane. Jedynym minusem to wódka była ciepła, poza tym nawet jak były jakies niedociągnięcia to ich nie zauważyłam, moze dlatego, ze mielismy tak zajebisty zespół który tak kręcił wesele, ze szok-rewelka. Ja bym się nie bała tam robic swego wesela.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość panciaka,
Do rozowej. Ja byla w Niagarz na tej sali dolnej. Sala bardzo ładna, jedzenie jak dla mnie smaczne, wedliny były robione, obsługa sprawna, talerzyki tez czesto zmieniane. Jedynym minusem to wódka była ciepła, poza tym nawet jak były jakies niedociągnięcia to ich nie zauważyłam, moze dlatego, ze mielismy tak zajebisty zespół który tak kręcił wesele, ze szok-rewelka. Ja bym się nie bała tam robic swego wesela.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość panciaka,
Kurcze kliknełam kilka razy bo komp mi coś się zawieszał i wskoczyła kila postów. hmm...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość różoew korale
dzieki bardzo za informacje:) czy ktoś jeszcze tam byl??chciałabym mieć coś wiecej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gigaar
do agulek 987: Time i Mirage to zespoły typowo disco polo-we na wesela zależy na czym Ci zależy, natomiast żubry to już wyższa półka,standardy, polski i angielski repertuar ja wybrałabym ich, niestety u nich krucho z terminami. Ostrowscy Beand to zespół analogiczny z żubrami, fajny repertuar i zakres usług biesiada na najwyższym poziomie, stroje w które się przebierają extra, zajrzyj jeszcze do kors&relax, oni wywodzą się z żubrów. Podobne prowadzą i repertuarowo są fajni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gigaar
do agulek 987: Time i Mirage to zespoły typowo disco polo-we na wesela zależy na czym Ci zależy, natomiast żubry to już wyższa półka,standardy, polski i angielski repertuar ja wybrałabym ich, niestety u nich krucho z terminami. Ostrowscy Beand to zespół analogiczny z żubrami, fajny repertuar i zakres usług biesiada na najwyższym poziomie, stroje w które się przebierają extra, zajrzyj jeszcze do kors&relax, oni wywodzą się z żubrów. Podobnie prowadzą i repertuarowo są fajni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziękuję bardzo :) wesele mam w lipcu 2011 ale musze teraz termin zaklepywac bo już wiekszosc terminow (szczegolnie sierpien i czerwiec) zajeta.. no i z tym zespolem najgorzej jest bo przeciez od zespolu zalezy sukces wesela podobno :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koronka s.
Jezeli żubry podobnie prowadza jak kors&relax to omijaj te zespoły. Dobra rada. Poszukaj zespołów na innych Białostockich forach bardziej sprawdzonych. Ztego co widze to ktos tu robi usilnie reklame tym zespołom, chociaż nie trudno domyśleć się kto. Wystarczy poczytać wstecz i wszystko jasne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najlepiej niech wejdzie na strony zespołów o których mowa i zobacz sama i oceń sama, ja się nie wypowiadam, zapraszam młodych na prezentację i pokazuję im płyty z wesel na których graliśmy, co do innych zespołów pewnie robią tak samo, albo podobnie. Dzięki za polecenie, ale nie róbcie tego więcej bo możecie zostać zaatakowani, jeżeli macie jakieś pytania piszcie na e-mail

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie Zubry grały na weselu i bardzo fajnie poprowadzili a co do relaxu znajomi którzy się przy nich bawili nie narzekali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koronka s.
Tak jak myslałam. Uderz w stół a nożyce się odezwą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agniecha22
do agulek 987: hej! ja też mam wesele w lipcu 2011 i zaklepaliśmy sobie zespół Diadem, byłam na kilku weselach gdzie grali i graja naprawdę super;) Zastanawialismy się też nad zespołem Ostrowscy Band i też mogę go polecić, byłam na dwóch weselach gdzie grali i też fajnie to prowadzą, jest dużo różnych zabaw i te ich stroje też są super. Co do zespołu Time to słyszałam, że na weselach zachowują się jak "gwiazdy", robią duże przerwy i często też potrafią się upić... Spoko jest też zespół Preludium, może słyszałaś coś o nich.ag

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość motyle-k
Witam wszystkich! Mam do was ogromną prośbę, czy moglibyście powiedzieć coś na temat Dworku Tryumf? Dokładnie interesuje mnie jakość i ilość jedzenia - zarówno ciepłych dań jak i przystawek, oraz obsługa..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlasnie na temat Time i ich "gwiazdorstwa" juz kilka osob cos wspominalo.. na stronach internetowych to wszytsko jest pieknie i ladnie wiec kazdy zespol bedzie wydawal sie super.. tu chodzi o odczucia ludzi bo film z wesela przeciez tez nie oddaje calej atmosfery wesela i muzyki.. ciezka sprawa z tym zespolem.. a to dopiero poczatek tych wszystkich "przyjemnosci". Foto i wideo juz wybralismy-prokadr. Studniowke kiedys tez mi prokadr krecil takze polecam go bo napawde fajnie kreca :) duzo jakichs wstawek, wypowiedzi, wywiady, smieszne ujecia, sesje.. opcje do koloru do wyboru no i fajnie zmontowane wszystko(jak dla mnie) bo wiadomo ze z gustami sie nie dyskutuje . Mozna miec wplyw na muzyke itd :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do agniecha : O preludium nie slyszalam nic, ale wlasnie mirage mi duzo osob poleca... chodzi mi tez o zespol ktory zagra mi piosenki bialoruskie bo wesle bedzie pol na pol katolicko-prawoslawne.. a kiedy dokladnie masz slub bo my 22go lipca w Zaglobie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do agniecha: o preludium nic nie slyszalam :( ale duzo osob poleca mi zespol mirage. Chodzi mi tez zeby zagrali cos bialoruskiego bo wesele bedzie pol na pol katolicko-prawoslawne. A wy kiedy dokladnie macie wesele? My 22go lipca w zaglobie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agniecha22
Nasze wesele zaplanowaliśmy na 2 lipca, a bedzie w Brańsku. Co do tych zespołów to nie pamiętam czy grali piosenki białoruskie, ale to najlepiej zadzwonić i się zapytać. Mi sie wydaje, że zespoły disco polo to raczej grają takie przeboje:) My chyba też zdecydujemy się na prokadr, sporo opini pozytywnych na ich temat i nam też się bardzo podoba to co prezentuja:) Powodzenia w przygotowaniach;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lilijka15
Do Panciaki. Mozesz mi zdradzić o jakim zespole piszesz bardzo mi zależy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lilijka15
A co wiecie o sali na Zeromskiego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lilijka15
A co wiecie o sali U Wiesia na ul. Zeromskiego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość motyle-k
ja nic nie słyszałam... Dalej podtrzymuję prośbę o komentarz Tryumfu... Może ktoś był tam w tym roku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gigarr
Mirage, graja na bank wesela prawosławne, jeszcze w tym języku gra Centrum z Bielska Żubry z Hajnówki, Metrum&Seven z Hajnówki, Korsrelax z Bielska Podlaskiego, Zorka z Białegostoku to ztych co pamiętam , jeśli terminy macie na ten rok to będzie ciężko z zespołem, bo lipiec już blizko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość panciaka,
Do Lilijki15. Ten zespół o który pytasz to TORNADO, muzyka extra i prowadzenie mistrzowskie, wiele bywałam na weselach, ale przy nich wybawiłam się najlepiej. A u wiesia? nawet nie słyszałam o takiej sali hmmm...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość U wiesia w akademikach
??? Jak tak, to moja rodzina tam się bawi na weselach ogromnych, i zawsze jest REWELACYJNIE Jedzenie pycha, teraz własnie zamówiłam u niego catering na komunię córki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lilijka15
Dzięki wam za szybkie odpowiedzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sydney1605
A może ktoś bawił się przy zespole Arax z Grabówki? Potraficie coś o nich powiedzieć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sydney1605
Czy na kurs przedmałżeński trzeba wcześniej się zapisać? Chodzi mi o to, czy przed pójściem na pierwsze spotkanie trzeba pojechac do kancelarii?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×