Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Magda G.

Białystok

Polecane posty

Gość dagmara 22
To ja bylam chyba na tym weselu i no naprawde rewelka ta pani co spiewa ale nie tylko bo prowadzila wesele to naprawdy super . ajak by zobaczyc to na zywo to nie to co na kasecie ,bo naprawde mnie sie podobalo no i gosciom wszystkim.Jak jest dobry zespol to i pszednia zabawa a gral zespol naprawde super.Polecam Korsrelax ,bo sa warci karzdej kasy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamileczkaa100
Ha... ha... Nie wiem kto to to pisze , ale jezeli o zespol Kersarelax to slyszalam ten zespol w zyciu nie poleciłabym tego zespolu nikomu, szkoda kasy.A ta wolalistka to powinna w domu pod prysznicem spiewac a nie na weselu, chyba ze ktos nie ma słuchu. To tyle ode mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monia168
Czy ktoś słyszał coś o zespole Czadersi z Białegostoku? Dawniej nazywali się Piękni Młodzi i Bogaci. Z ich stronki wynika, że są profesjonalistami, ale czy może ktoś wie jak prowadzą wesela? Z zespołem jest konferansjer, który zajmuje się samym prowadzeniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fan 777
Kamileczka a gdie slyszalas Korsrelax ,bo p.Karolina tez pod prysznicem spiewa i napewno nie tam slyszalas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaczor kot.
No nie. Wiesz co Karolina vel....... juz nawet twoich nicków nie bede wymieniał, ale śpiewać to ty rzeczywiście nie umiesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fan 777
Nie jestem p. Karolina tylko dlamnie Korsrelax strasznie sie podoba bo nie widzialem lepszego zespolu.A mam prawo pisac to co mysle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorota1122
Nie jestes Karolina a zapewne jej mezem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emilka 963
Nie polecam Master Dance ,bawilam sie na weselu ostatnio i to prawda jak ktos juz pisal ze graja z playbecku.Dlamnie naprawde sie nie podobalo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malinka555
ha ha ha jak podlapia lepsze wesele to biora a na te pirrwsze to inny zespol podsylaja taki wlasnie jest zespol master danhce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karen1256
Czesc dziewczyny czy bawila sie ktoras z was ostatnio w Mozarcie,jak sala,obsluga i oczywiscie jedzenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@monia168 zespol raczkujacy, 'szef' nieuczciwy. samozwanczy profesjonalisci bez doswiadczenia. Mysmy podpisali z nimi umowe jeszcze jako Artamuse, potem sledzilam ich 'kariere' i ciagle zmieniali sklad, nazwy i czlonkow. Zeby nie byc goloslowną za przyklad dam moją sytuację. Podpisalam prosta umowe na wesele, lecz z powodow osobistych musielismy zrezygnowac z tego terminu. Umowa nie byla ani sporzadzana notarialnie, ani tez nie bylo wzmianki o tzw. odstępnym. Kompletnie niezaznajomieni z prawem probowali wycyganic ode mnie 40% wartosci dzieła chamsko pogrywajac i popierając sie wyssanymi z palca ustawami na zasadzie >bo tak i kropka< Przy takiej polityce nie wroze im swietlanej przyszlosci. Polecam sprawdzic ich uczciwosc i poprosic o terminy wesel i sal na ktorych grali, a potem skontaktowac sie z wlascicielami i zobaczyc osobiscie ile prawdy jest w zapewnieniach 'szefa', a ile w rzeczywistosci. Nie nabierajcie sie. przepraszam za chaos w pisaniu. klawiatura mi umiera :0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karen1256
A jak obecnie nazywa sie ten zespol,my planujemy wesele na 2011 i bylismy u kilku zespolow a tylko dwa okazaly sie jakby legalne,happy singers i new sukces,ich szefowie maja jakies agencje artystyczne,to jakby cos to moze i maga zadac te 40 procent,ale te co graja na dziko,to raczej prawnie nie maja szans,ale lepiej takich unikac.Podaj obecna nazwe tego nie uczciwego zespolu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karen1256
Prokadr video bierzemy pod uwage,czy ktos ma biezacy film to prosze o opinie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annamama
hej dzewczyny czy mozecie mi polecic DJ'a, dobrego DJ'a? na wrzesien tego roku. poza tym czy w sierpniu uda mi kupic niedrogo jakas skromna sukienke, czy to juz za pozno? ile trwaja jakies przymiarki itp? no i czy ktoras z was slyszala o dmu weselnm WIKTOR na Dojlidach oraz Villa Savilla na Kleberga?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miseczka.
Savilla jak najbardziej ok. Suknie tanio mozesz kupic w Kaprysie. Z Dj to ja ci nie poradze bo dla mnie wesele to tylko z zespołem, zawsze lepiej bawię się przy zespołach nie koniecznie tych drogich. Ale co ty wybierzesz to juz twoja decyzja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gigaar
Co do prokadru, to mają super opinię i pamiątka w postaci zdjęć i filmu fenomenalna, umów się na prezentację i na pewno pokarzą Ci co robią wybierzesz sobie co będziesz chciała, bo każda płyta jest inna my mamy bez udziwnień, ale teraz żałuję że nie skorzystaliśmy z wysięgnika(chyba tak to się nazywa) bo u koleżanki jest ta wstawka i robi furorę wśród znajomych. My mamy dwa plenery wstawione i na koniec różne śmieszne rzeczy. Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karen1256
Dzieki za opinie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Basia wodnik21
Hmm odradzam sale przy tzw.chlodni szwedzkiej,jedzenie i obsluga nie spelnila oczekiwan i to delikatnie to ujmujac,zas wynajety przez nas Bialostocki Zespol Carino rownierz sie nie popisal,co prawda nie ogladalismy wczesniej ich plytki z wesela i jest to nasz blad, dlatego pomine szczegoly co do tego zespolu, ale naprawde nie polecam i odradzam ten zespol.Zas salonowi GRACJA wielkie dzieki a w szczegolnosci szefowej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość już mężatka
hej .ja mogę polecić super zespół z bielska podlaskiego ,Long Play .super śpiewają ,gość na akordeonie gra ,ekstra się ludzie przy nim bawią. wzięcie mają ,bo u mnie na weselu mówili że 2 lata już na zaś mają zajęte miejsca. mogę dać telefon jak komu trzeba będzie. po drugie ,może potrzebujecie sukni ślubnej ,roz.36 dwuczęściowa ,z delikatnym trenem.mogę wysłać fotkę .na meila. 400 zł ,ale możemy sie do gadać :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaa...
Dziewczyny doradźcie mi proszę w sprawie strojenia Kościoła - firmy , osoby prywatne?? znalazłam w Necie tylko Decor ale chciałabym mieć jakiś wybór :) dzięki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fan 777
Long play jest super ale zobacz Korsrelax mysle ze bardziej ci sie spodoba i oni tez sa z Bielska.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jarunio22
Dj szpila ,polecam, odjazdowy profi ,lepszego nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niuma87
Wiecie co po przeczytaniu ostatnich 10 stron jestem załamana, wchodząc na to forum miałam nadzieję że uzyskam jakieś porady dotyczące makijażu i fryzury ślubnej, wyboru samochody itp. Gdzie i za ile . A tu jest jedna wielka przepychanka między zespołami. Dzięki Bogu już mam zespół. Wiec jeśli jest tu ktoś kto mógłby mi poradzić Gdzie w Białym dobrze czeszą i malują Panne młode- to proszę dajcie znać :) A osobom promujące kiczowate zespołu radze załozyć inny wątek i tam niech się oczerniają !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fan 777
Kazdy ma prawo pisac bo zyjemy w wolnym kraju.A nazywanie kogos kiczowatym zespolem jest nie na miejscu.Chyba nie czytalas dokladnie co na Korsrelax wypisuja,a uwazasz ze takie oblewanie zespolu pomyjami jest w porzadku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Smoke
Zapraszam na forum www.weselne-forum.bialystok.pl Tylko kulturalne rozmowy. Zapraszam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sydney1605
Fan777 nie rozumiesz że pisząc tak nachalnie robisz swemu tylko antyreklamę? Daj sobie spokój. Wcześniej to było0 fajne forum, mozna było dowiedzieć się ciekawych rzeczy, a teraz zamieniło się w blok reklamowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sydney1605
Chciałam napisać, że robisz swemu zespołowi antyreklamę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kora200/
Ja rowniez jak czytam to dochodze do wniosku, ze póki nie bylo tej calej Korsy to jakos to forum dzialało, ale teraz to tylko wysyp reklam jakis zespolow z Bielska. Ja w każdym razie bede ich omijała z daleka, nie lubię jak ktos z kogos chce zrobic głupka. Moja rada: popracujcie troche nad sobą to może ktos wasz zespół kiedyś pochwali bo na razie to......... ....i tylko antyreklama.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kania_2011
Czy ktoś może słyszał/ bawił się przy zespole Veness??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×