Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Magda G.

Białystok

Polecane posty

Gość mocarz111
Happy singers jednak ma problemy alkoholowe,nie wiemy czy z nich rezygnowac prosze o rade jak to zrobic,jak rozwiazac umowe,nasz termin ma wolny tryton,fajnie graja i zalujemy tej podpisanej umowy z happy singers.Co zas do Tornado to ogladalismy na wideo i nam sie nie podobal ot takie sobie zas tryton wydal sie taki profesjonalny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KorsRelax
Jako osoba prowadząca zespół wiem że umowę w każdej chwili możecie wypowiedzieć, z tym że tracicie zaliczkę poza tym nic nie tracicie U mnie na studniówce grał Heepy Singers i byłam zachwycona ich prowadzeniem i Ogólnie porawą muzyczną, no cóż ale tobyło kilka lat temu Co do rozwiązania umowy zadzwońcie i powiedzcie że zwalniacie termin i że rezygnujecie z ich usług absolutnie nie tłumaczcie dlaczego bo nie macie takiego obowiązku!!! Pozdrawiam zespół Muzyczny Kors&Relax

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dorkax
Jezeli chodzi o Tryton to na swoje wesele bym ich nie wzięła. Zespol ten gral u mej siostry ogolnie slabiutki - szczególnie jezeli chodzi o prowadzenie, nie potrafią rozkrecić gości. Ot przeciętny zespolik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martuska400
Witam:)szukam zespołu na wesele- 03.09.2010 r.Czy ktoś z was bawił się na weselu z udziałem zespołu "Białe Wilki" lub "Wojaky"???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość korsRelax
Witam, Zespół muzyczny Kors&Relax jeżeli szukacie dobrego zespołu to polecam Zespół Żubry z Hajnówki znajdziecie ich demo na www.chomikuj.pl/korsrelax lub zespół Forte z Bielska Podlaskiego a ich stronka to www.forte.piasta.pl Powołajcie sie na Karolinę z Zespołu Kors&Relax napewno bedziecie mieli fajny zespół, my czekamy na decyzję Młodych co do tego terminu , a czekamy do końca tygodnia-nasza stronka to www.chomikuj.pl/korsrelax -hasło do namiarów na zespołu to zespół na wesele

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość korsRelax
Oczywiście strona żubrów jest na www.chomikuj.pl/zespolzubry - wstawiłam z przywzyczajenia swoją stronę za co przepraszam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martuska400
Interesuje mnie zespół, który ma pewne doświadczenie w prowadzeniu wesel- czyli goście nie wyjdą z nudów po oczepinach a zespół zamiast pić alkohol i jeść będzie śpiewać. No i najważniejsze musi mieć szeroki repertuar białoruskich piosenek+polskie przeboje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zespół KorsRelax
P{olecam zespół żubry (30lat na scenie)są genialnii!!! niestety na ich stronie zamieszczone są wokale jedynie gienka i Marty a najlepiej śpiewa Andrzej- kontak do nich znajdziecie umnie na stronce lub podam Wam jutro rano!!! Bo w tej chwili dziecko uspało mi się narękach i ni mam jak zajrzeć do telefonu!!! naprawde tani i fajni są chłopcy z Centrum mają doświadczenie i nie byłam na imprezie żeby ludzie dobrze się z nimi nie bawili Zespół Muzyczny ForteGrają - Mietek - 511000402 Zespół Żubry- Andrzej - 605150874, Gienek - 606588964 Zespół Centrum Wiesław 602638866 Zespół West- Zespół Muzyczny z Białegostoku grają w męskim składzie, na życzenie klienta możliwość zatrudnienia wokalistki-głównie disco polo - Szczepan -792472597 Zespół Speed - Trzyosobowy skład, grają już kilkanaście lat na terenie Całej Polski Repertuar głównie Polski i z zakresu Disco Polo, biesiady i standardy - Sławek -693953809 Zespół Muzyczny Ostrowscy Baend ;-Podlaski fenomen grają zupełnie na żywo rodzina ostrowskich to świetny wybór, perkusja, klawisze, gitara, akordeon,Zmiany strojów, podczas gry, trąbka saksofon przy biesiadzie. Drogo-ale naprawdę fajanie - Piotr 506476067 Zespół Muzyczny Panama-Grzesiek 667554558 - z dorobkiem fonograficznym grają w składzie 3 osobowym głównie disco polo, cechują się jednak fajnym prowadzeniem!!! Cała Polska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mewka.25
Kasia1. My swoje wesele mielismy w Niagarze, krecil M. Wrzesniewski. Mielismy TORNADO na swoim weselu. Powiem ze spisali sie rewelacyjnie!!! Od poczatku do konca parkiet zapelniony. Duzy nacisk klada na prowadzenie i to przez cale wesele. Maja bardzo szeroki i rozny repertuar. Wszyscy moi goscie pytali gdzie ich wyrwalismy i to mne najbardziej cieszy, ze mialam najlepsze wesele na jakim bylam. Aha... ja wybralam ten zespol, gdyz wczesniej bawilam sie przy nim od razu wiedzialam, ze wezme ich na swoje wesele. Plytka nie pokazuje tego co robia na zywo. Kasiu jak maja twoj termin to sie ciesz. Powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość darka85
A co Myślicie o zespole EveRest i VIGOR ???bo myśle o tym by grali u mnie na weselu, ale nigdy ich ie słyszałam na żywo. Moze u kogos z was grali??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bubulka
A ja mam pytanie , czy znacie zespół Fenix lub Feniks . Dzięki za odpowiedź

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o zespole everest slyszałam tylko tyle ze laska ma świetny wokal i nie fałszuje;) co myślicie o weselu w remizie strażackiej???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KorsRelax
Graliśmy na takim weselu, o ile jest katering i Państwo młodzi nie muszą wszystkiego robić sami, potem sprzątać, to całkiem fajny pomysł tyle jeżeli jednak wszystko robicie sami to wbrew pozorom koszty wzrastają prawi dwa razy - pozdrawiamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KorsRelax
Mamy woklne terminy na kwiecień, maj, czerwiec i nieliczne na pozostałą część roku- 504872669, www.chomikuj.pl/korsrelax

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luli85
Witam! Wiecie coś może o zespołach Revers i Veness? Nie miałam okazji bawić się z nimi na weselach a rozważam jako zespół na moim... Byłabym wdzięczna za opinie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość doksa
Czy nie lepiej brac zespoly sprawdzone, polecane przez inne osoby? Zawsze mamy wieksza gwarancje, ze nasze wesele bedzie udane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość osmiornica8
Polecam zespół DEXTER z Łap. Jeszcze nigdy nie bawiłam się aż tak dobrze na weselu. Prowadzenie świetne, a wokalista ma głos i wielki talent.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość narzeczenii
Witam, u mnie będzie grał NEW SUKCES, mają bardzo szeroki repertuar od białoruskich po przeboje radiowe z 2009 r.Zrobili na mnie dobre wrażenie, tylko boję się o to czy za dużo nie będą pić no i czy przerwy nie będą za częste:(w każdym razie się okaże:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agnieszka 80
Hej! A może ktoś słyszał z Was o zespole cymes kapela?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pamelka.
Witam. Odradzam stanowczo zespół KorsRelax. Zajrzyjciei na HEJ WESELE tam ukrywa się pod nickiem Buba udając panne młodą. Nieładnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KorsRelax
jeżeli piszę to piszę jako ja zajrzyjcie a zobaczycie wpisy korsrelax, ta pani mści sie na nas ponieważ stara się za wszelką cene oczernić nasz zespół!!! Ma własny portal z którego brednie na nasz temat zostały zdjęte przez moderatora głównego!!! Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WFB
Wszystkich, którzy chcą pogadac na ciekawe tematy, wymienic się doświadczeniami lub po prostu o coś zapytac zapraszam na nowe Forum Ślubne - przejrzyste, czytelne, tylko kulturalne rozmowy. www.weselne-forum.bialystok.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agsrebro
witam, czy ktoś z was był lub organizował wesele w Dąbrówce na Warszawskiej? jak było, na co zwracac uwagę, co o tej sali i jedzeniu słyszeliście?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxpromykxx
Mam wesele 31 lipca w santanie wzielismy zespol "New Sukces" co o tym myslicie??? bo zaczynam sie stresowac... prosze o odpowiedzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KorsRelax
Właśnie ruszyła nasza nowa streonka internetowa zapraszamy na www.korsrelax.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bridezilla
aaa może słyszeliście cos o zespole Raya z Wailkowa? podobno bliźniaczy zespół showband... niestety oni juz sa zajeci na nasz termin....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KorsRelax
Przepraszam za użycie nazwy zespołu New Sukces na jakichkolwiek forach, gdyż nie miałam na to zgody zespołu, oraz stwierdzam że ich nie znam i do dnia dzisiejszego nie miałam z nimi jakiegokolwiek kontaktu!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sydbey1605
Witam wszystkich:) Mam pytanko: Czy ktoś szył może sukienkę w salonie Madonna na Białówny? Pani sprawiała ogólnie miłe wrażenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×