Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Magda G.

Białystok

Polecane posty

Gość uczciwie
Ale opiniowanie ze ktos jest z bandy albo banda, doslownie przeraza. To slowo kojarzy mi sie bardzo zle. Wiec nie wiem czy ten zespol gral u Ciebie czy nie gral, ale nie obrazajmy sie wzajemnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ice cellore
Jesli obracasz sie jak piszesz w kregu muzycznym to jest to wszystko jasne.Ale dlaczego udajesz ze szukasz porad na forum jesli jestes z zespolu..I ta Kasik i ty katarzyno jak juz ktos napisal jestescie ta sama osoba.I jeszcze wazna sprawa to przez takie osoby jak ty forum jest zasmiecone ninawiscia i oskarzeniami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość der45w34c
Jakie tam kararzyny , to jakis debil z zespolu wypisuje na inne zespoly , bo chyba sie nudzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sloneczny parol
To ta Karolinka z Kors relax tutaj wypisuje,i na zespoly jedzie.Wywalili ja z frixa i hej wesele.Ale tutaj pod wieloma nikami wali na wszystkich.Karolina obiecywalas juz nic i nigdzie nie pisac.Czyzby choroba pisania wziela gore nad toba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sloneczny parol
Karolino jak ty tutaj nie pisalas to forum bylo normalne.A od dwoch lat krecisz afere za afera.Czas zmadrzec.I zacznij spiewac pod natryskiem,juz ktos kiedyc ci to zalecal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hgdr5555
Napewno nie Karolina tu sie bawi ,to jakies przyglupy nie maja co ze soba zrobic./Zobaczcie kogo ona reklamuje na swojej stronie.A no gwiazdora grzesia ,wiec by na niego nie pisala .ha ha ha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sianiawska
Kogoś tu najwyrażniej porąbało.Jak nie masz co robić jeden z drugim głupku to zajmij się dokarmianiem,daj se siana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Castella22
Informacja dla przyszłych nowożeńców, co do nowej sali w Białymstoku. Od pewnie 2012, będzie już funkcjonować nowa sala, przy Baranowickiej, obok Santany a faktycznie jest to nowa Santana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zebys byla
zebys byla normalna i z nikim nie powiazana ,nie pisalabys tak jak piszesz. A ocene wydadza osoby czytajace twoje nachalne posty. karolino znowu prowadzisz monolog z kilku nickow. podjudzasz jednych przeciwko drugim. i myslisz ze jestes chytra, i anonimowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wsk89h
Nie robcie jaj.Sorki ale naprawde ktos sie bawi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gabryska.xxl
W sprawie Santany to i ja zabiore glos.Tam jest dobudowywany hotel do dawnej restauracji.I nie wiem o czym piszecie ze jakas nowa sala powstaje.Wtym budynku starym sa dwie restauracje o hotel wlasciciele buduja obok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Beduinni
Co wmawiacie dziwczynie Ze jest jakąś Karolina.Chyba komuś psychiatra sie kłania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aracna31
Katarzyno.C tutaj zawsze komus cos sie przybija.Na Twiim miejscu nie brala bym tego do glowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dominique1
Popieram zdecydowanie ze ze porąbańców nie brakuje. ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ice end sugar
Please send me the catalog and emblems.Thank you. My addresse. ;D Karolina . Kors.Relax

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość H.l.o.BIa.
Dziwne jest, ze Jak sie poruszyło temat Karoliny tylu obronców namnożyło się, dotyczy to również NEW SUKCES , zresztą oni razem z tym KORS RELAX współpracują. Hmmm... ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oalallalalalallala
A ja nie moge sie zdecydowac weslee na 100 osob sala TRIO GLAMOUR czy SANTANA ZŁOTA help !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lgdellc1
malo tego ze te dwa wspolpracuja,sa z nimi powiazane i inne zespoly i knajpy i kamerzysci itp.to sa normalne bandy.jedni trzymaja z jednymi a inni z drugimi i sie zra jak psy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dorotta.F
Jesten zadowolona z otrzymanego filmu z wesela, ktore filmowal Videomowie z Legionowej...Moge smialo polecic te firme, nobo i film ladny i czas oczekiwania nie najdluzszy. A kontakt naprawde wysmienityy...POLECAM...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GIGI21
Wlasnie w zesszlym tygodniu przegladalam lokale i moja uwage zwrocil lokal 3 po3.Jestem juz po zadatkowaniu.I nnym parom moge doradzic ten lokal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xdgf6t5
trzy po trzy na poczatku zareklamowali,ale calkiem nie jest tam fajnie.raczej srednio bym powiedziala.ale zreszta co....komu....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość betti krone
Ja wiem że każdy ma swój gust,ale sale Knieję w Suppraślu wszyscy moi znajomi chwalili,i sama mialam okazje sie przekonać.Sala,jedzenie i usytuowanie bez kompromisu.P O L E C A M

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość weselny.W.S.29
Chiałabym się podzielić opinią na temat zespolu Carino z Bialegostoku.Wiele rożnych opini nie pochlebnych na ten zespol napisano,ale szczerze przyznam,ze słusznie.Bawiłam sie w tę sobotę z tym zespołem.Muzyka jest faktycznie puszczana,raczej stare i nowsze disco polo.Ze dwie piosenki Cz.Gitar,i jakies smętne melodie,przy których nie można było się bawić.Do oczepin zespół po części raczej był trzeżwy,ale prowadzącemu oczepiny język drągiem stawał.Póżniej panowie zataczali się na sali.I czym było bliżej końca tym wiecej puszczali muzykę mechaniczną.Uważam wesele za zmarnowane.Szkoda nerwów na taki zepół..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bacikowa
Witam wszystkich. Za miesiąc wychodzę za mąż, niby większość spraw już załatwiona ( sala etc) ale nie mam jeszcze kwiatów, stąd moja prośba o namiary na kwiaciarnie, które oferują bukiety w przystępnych cenach ( dla mnie i świadkowej). Kolejna sprawa - fryzjer i kosmetyczka. Pomożecie mi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sexbomba 2590
Moge Ci polecic kwiaciarnie.Podaj nr.tel lub e-mail.wysle na priv.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bacikowa
kolezanka606@tlen.pl Dziękuję Ci bardzo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 23Pani.J
dj. Baltyk Kris,powiem krotko-nie polecam.Zaluje ze nie wzielismy L.Grzegorczyka lub Szpili.Kris tylko obiecuje i na tym sie konczy.Ani my ani goscie nie bylismy zadowoleni.Jeszcze na koniec wmawial nam ze bylo wszystko ok.Szkoda nerwow na tego pana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tu rzadze
Carino jest niezłe, byłem na wielu weselach, ale te w ich wykonaniu chyba najlepsze :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tu rzadze
Carino jest niezłe, byłem na wielu weselach, ale te w ich wykonaniu chyba najlepsze :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olallaalalalal
forum ślubne frix duzo przydatnych info jest dziewuszki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×