Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Magda G.

Białystok

Polecane posty

Gość fvby7i8ncd
zobacz lipowy most ,mowie ci rewelka ,czarnecki jest przereklamowany i juz. lipowy ma klase w wygladzie i zarcie ze szok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość so.ma.28.
Jezeli chodzi o Dworek Czarneckirgo to jedzenie bez rewelacji, wedliny ze sklepu pozawijane i powysychane. Za mniejsza kase mozna znalezc sale z własnymi wyrobami, nie za sklepu które mamy na co dzień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szukasz sali weselnej w Białymstoku? Koniecznie Zajrzyj na www.gdziewesele.pl -największej bazy obiektów, w których można zorganizować wesele. Za pomocą profesjonalnej przeglądarki, w szybki i łatwy sposób znajdziesz lokal którego szukasz. Znajdziesz tutaj także szczegółowe informacje o obiektach, opisy, galerię zdjęć, multimedialne mapy ukazujące lokalizację obiektu, opinie klientów oraz pełne dane teleadresowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale ale19
Ja w Dworku dwa razy bylam i zawsze wedliny byly smaczne i nie ,,powysychane,, . Ale skad wiesz ze wedliny maja ze sklepu . jestes jasnowidzka , czy z zawodu masaz. Obgadac to kazdy moze ,jak jestes taka spec. od wedlin to napisz gdzie te swojskie podaja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bratka.k.
Nie trzeba byc masażem aby stwierdzic czy wedliny sa ze sklepu czy wlasnej roboty . Ale tez zgadzam się obok wiejskich wedlin to te z Dworku Cz. nawet nie lezały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. na forum zaglądają przyszli nowożeńcy. chciałam ostrzec za wczasu Młode Pary przed wyborem zespołu NEW SUKCES który właśnie grał na moim weselu. Wszystko było super, sala, jedzenie, obsługa, fotograf ale zespół dał całkowitą klape. To co obiecuje pan G. przed podpisaniem umowy mija się z prawdą. zespół robi przerwę za przerwą, gra kilka piosenek i mimo iz na parkiecie goście się bawią, robią sobie przerwę. zespół wg. umowy gra do godz.4 a o godz. 3 (mimo iż na parkiecie full) zespół robi sobie pół godz. przerwy. ALKOHOLU NIE PIJEMY- chwalił sie przed pan G. ale przy dystrybutorze z piwem spędził więcej czasu niz moi goście. BAAA mało tego jeszcze tam dyskutował z gośćmi jakby był co najmnij jednym z nich. A na koniec wesela beszczelnie upomina się o wódke. PANIE G. chyba uważa się pan za wielką gwiazdę która powinna zgarniać pieniądze za samo pojawienie się na imprezie, niestety pogrąża się pan tym postępowanie, Ja na pewno nie będe polecać nikomu tego zespołu ani nikt z obecnych na moim weselu. Warto może zapłacić troche więcej bądż poczekać na wolny termin dobrego zespołu bo to podstawa dobrej zabawy. Ja niestety żle trafiłam i bardzo żałuje swego wyboru. ODRADZAM< ODRADZAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dodam jeszcze,że kilka razy próbowałam zwrócić uwagę całmu bossowi tej bandy czyt. NEW SUKCES na temat ich przerw i grania ale nestety pan G. to taki cwaniak że nawet nie słuchał co mam do powiedzenie tylko zbywał mnie słowami: tak..tak..my wiemy jak to zrobić.......i pędem na fajeczke i piwko. PORAŻKA. zespół grał też u mojej koleżanki z pracy, niestety za póżno się zgadałyśmy bo u niej jak się okazało było tak samo. pan G. to cwaniaczek ze słomą w butach, bierze kase a od siebie nic nie daje,no bo po co ma się gwiazdor przemęczać. JEDEN WIELKI BUBEL.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marcyska.31.
Zawsze New Sukces byl do bani, ale oni tak maja ze od poczatku jak New Sukces powstal, zaczeli od pisania sobie postow po wszyskich istniejacych forach. A ten Grzegorz zawsze uwazal sie za jakiegos bosa a naprawde bardzo slaby poziom reprezentuje. Nie wspomne juz o fałszowaniu wokalisty. Zawsze trzeba pytac pytac i pytac..... to moja zasada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość novi novi34
new sukcas to jest naprawdw lipa i to totalna. jak grali u nas na weselu to ten szef wielki pan Grzegorz. Mistrz swiata na graniu wogole sie nie zna na niczym ,bajeruje , klamie i chla jak jego caly porabany zespol. Konkretnie odradzam tych pseudo muzykow.Jesli chcecie miec debilow to wasza sprawaw

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wol.wdia.
Ja wiem ze oni sa beznadziejni.Wogole nie maja gran.Jak do nich dzwonilam to mieli wszystkie terminy wolne.A uwazaja sie za najlepszych.Juz nawet sklad zmniejszyli do trzech osob,a nie dlugo to wogole sie rozpadna.Sukcesy to oni sa z nazwy bo na weselu zadnym sukcesu nie odniesli.Moim zdaniem p.Grzegorz to zwylky szpanerek z lancuchem wiesniackim na szyi.Niech pan sie wezmie do roboty bo wstyd bedzie ze taki wielki zespol bez pracy zostanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wol.wdia.
Panie G. nie badz pan takim wielkim gwiazdorem.Woda sodowa do glowy uderzyla panu i juz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale ale19
Ciesze sie ze wybralas Dworek ,i ze moja zacheta mogla Ci byc pomocna w podjeciu trafnej decyzji.Ale jak widzisz na tym forum to sobie nie mozna normalnie pogadac,znowu pisza zespoly na zespoly i kloca sie miedzy saba.To forum to jakis bazar z przekupkami, nie mozna spokojnie wymienic pogladow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iskra. 333.
I Ty mówisz o poglądach? Załosne.Reklamujesz ten Dworek jak nic. Albo pracujesz w tym Dworku albo jestes z tego New Sukces i odwracasz uwage od tematu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale ale19
Do iskry-Ty masz jekis problem ze swoja zlosliwoscia czy co.Wszystkich o wszystko podejrzewasz.Czy nie widzisz ze forumka spytala grzecznie , wiec jej kilka osob odpowiedzialo , A ty mi wciskasz ze ja w dworku pracuje,albo jestem z zespolu,bardzo smieszne.Ludzie wy chyba zwariowaliscie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale ale19
Pewnie sama pracujesz w jakiejs slabej restauracji , albo grasz w slabym zespole i stad te zakompleksienie.I innych o cos nie prawdopodobnego posadzasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość graka
To w końcu jaki zespół polecacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cgryj...
I Dwor Carneckiego i N.sukces to miernota przereklamowana [sami polecaja sie wzajemnie] Dobre firmy nie potrzebuja reklamy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cgryj...
Jezeli ktos wymienia kilka lokali z zapytaniem ktory lepszy,a pozniej wybiera Dwor Czarneckiego to widac golym okiem reklame.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzustii
Witam wszystkich:) Poszukuję sali weselnej w Białymstoku lub okolicy, czy macie jakieś ciekawe propozycje?? Problem tkwi w tym, że sala ma być duża bo na ok 200 osób. Proszę o Wasze pomysły

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do so.ma20osiem
Posluchaj, wypisujac ze w takim lokalu jak dworek podaja wedliny ze sklepu to przesadzasz.Zalezy Ci na obsmarowaniu dworu i nie wiem jaki masz cel.choc cel moze byc jeden a nazywa sie konkurencja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 34ff6hu
A wogole to posty katarzyny c. i kasik sa podobnie pisane/dlugie obszerne i w podobnym stylu.A nawet loginy podobne.No moze to zbieg okolicznosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czekan1
To jest żałosne co wy tu wypisujecie.Ludzie totalnie wam odbiło.Złość,agresja,pomówienia,oskarżenia i co tam jeszcze.Forum ma nam radą slużyć,a nie kłótniom.A trochę kultury też się przyda.Nie chce nikomu zwracać uwagi,czy pouczać ale wyzywanie zespolu od debili świadczy o osobie piszącej.I tak naprawdę to New Sukces nie tylko mi się podoba jako zespół ale wielu innym,wiec uszanujcie odrębne zdanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość carlzeizz
Wyzwiska faktycznie sprawie nie sluza. Ja zas wypowiedziec sie pragne w kwesti mylnej informacji napisanej przez Wol Wdie o zekomej redukcji New Sukces do trzech osob.Otorz od pol roku zespol gra w piec osob ze skrzypaczka na stale. Zas Dwor Czarneckiego bez watpienia jest lokalem na bardzo wysokim poziomie. I czy to sie komus podoba czy nie takie sa fakty. Jestem branzowcem wiec informacje mam pewne. Pozdrawiam wszystkich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość carlzeizz
Nawet nie odchodzilem od komputera spodziewajac sie szybkiej reakcji piszacych.Ja nie bronie ani zespolu ani Dw.Czarneckiego i napewno nie jestem z zespolu i to zadnego.Zas ty podejrzewam ze nie bez kozery sie tutaj udzielasz.Przykro mi ze nie mozna wyrazic swojego zdania bez posadzenia o zwiazek lub przynaleznosc z osobami opisywanymi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bronicz 32
jak nie bronisz ,przeciez to widac i ten zespol i dworek bronisz .ale juz zmiencie temat bo jak widac z jednej strony ci sami atakuja czyli- konkurencja i z drugiej strony ci sami sie bronia czyli zespol-dworek a normalnych ludzi wasze przepychanki nie interesuja.kto chce niech bierze zespol akto chce dworek . wolny kraj wolny wybor.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość d.wtrok
Jest dziwne ze jestes obserwatorem a zabierasz glos w tym i tylko tym temacie.Dziwne ale prawdziwe.Juz happy singers,carino,master dance teraz new sukces i wiele innych zostalo obrzuconych blotem.Zamiast sie zespoly wspierac to ida na zarzniecie.A Dj rece zacieraja.Ostatnio zostal obrzydliwie potraktowany na tym forum zespol happy singers.Wlasnie,pan Janek byl imiennie obrazany w podobnym stylu , co daje do myslenia ze tutaj ,,pracuje,, grupa tych samych ludzi i cel maja jeden,dokopac zespolom.dostalo sie juz wielu zespolom,ale IP komputera nie jest niewidzialne,kiedys ktos za to poniesie konsekwencje.I powiem jasno jestem muzykiem,i trzymam za zespolami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Żonaty.w.k
Zaś ja trzymam..... żonę krótko.Dajcie już na luz i nie straszmy się ip. komputera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Euzebiusz Lemon
Uwierz że mylisz się bardzo.Zespoly,sale,kamerzyści i fotografofie maja mniej pracy niż np.w roku 2007.Stąd jest ta wojna o klienta.Faktycznie wcześniej konkurencja nie skakała sobie do gardła bo wszyscy mieli pracę.Dzisiaj jest z tym ciężko,a wplwa na to niż demograficzny i wielka ilosć firm usługowych takich jak DJ,zespoły,sale foto-video itp.Więc nie dziw sie tym pyskówkom,oczernianiom,podkładaniem świń konkurencji,czy zwykłego pomawiania.Ale rozumiem Ciebie,że patrząc z pozycji klientki te zagrywki Cię szokują.Obecnie na forach można pisać tylko żle,to wtedy wszyscy się cieszą.Ale nie daj Bożę kogoś sie pochwali,to w sekundzie lecą gromy z jasnego nieba.Takie jest teraz zwariowane życie,i obawiam się że lepiej nie będzie.Zaufaj znajomym,bo na forum można sie przejechać pod głupiego chatę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malkomka20
A w przypadku jak sie ma swoje forum , a mowie o hej.wesele , to mozna siebie reklamowac nie uczciwie i swoich znajomkow. A te wlasnie forum ma menager i lider zespolu CARINO. Zespol badziewny a jak poczytasz na H.Wesele to ze niby oni sa profesjonalisci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uczciwie
Moge tobie polecic Roberta Kruka i zaznaczam ze dla mnie on jest super ,ale jest to moje zdanie i bez posadzen o reklame.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×