Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość sara00

czy jest tu jakiś miły pan co mnie przytuli na dobranoc

Polecane posty

Gość teeeeeee
:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przytulam wszyskich........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przytulam wszyskich........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam starych bywalców i.. nowych też witam:):) i przytulam ciepło w ten poniedziałkowy wieczór......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:):) zdrówko już w miarę oki jeszcze troszkę się męczę ale to już raczej nie jest problem;) tylko teraz muszę uważać bardziej na siebie:) dzisiaj nawet załatwiłem parę spraw na mieście hehe :):)dzięki za oficjalne skreślenie z tej listy;)))) a co u Ciebie ;)Spioszku;)))??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz....chyba mnie zaraziłeś;-) tylko musimy ustalić jaką droga....kropelkową;-)? tak mnie dopadło kilka godzin temu, że mam koło siebie pół apteki:-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to jakie metody polecasz? oprócz tych niekonwencjonalnych:-)? e tam od razu śpioszku- dzisiaj wstałam o 7.30:) mogę sie przytulić mimo choroby:-) ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no droga kropelkowa może być;);) a tak szczerze to przykro mi że też Cię coś dopadło:( współczuje bo sam miałem aptekę w domku przez kilka dni....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie można zawsze przytulać heheh;);) więc nie krępuj się heheh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No dobra. Skoro ustaliliśmy, że zaraziłam sie od Ciebie, to teraz wiesz...nie ma zmiłuj-musisz się mna zaopiekować;-) nie mam apetytu, nawet pić mi się nie chce:-O ale za to zrobiłam sobie pyszną sałatke i zaraz ją w siebie wmusze:-) To sie przytulam..tuli,tuli:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oki to obiecuje dbać o Ciebie Twoje dobre samopoczucie o to by Ci niczego nie brakowało i byś czuła się jak najlepiej a na apetyt lepszy zaproponuje jakieś swoje specjały hehe:):):):) zrobię wszystko co w mej mocy hhehe I żałuję żę nie mogę pomóc Ci z tą sałatką..:( ehhh peszek hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dida.......Ty to złoty chłopak jesteś:-)! I co za poświęcenie-jestem wzruszona:-) Naprawdę:-) ps. wyjdź za mnie;-) a sałatka jest pyszna, z chęcią bym się podzieliła:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:-) :-) :-) :-) :-) :-):-) :-) :-) :-) :-) :-):-) :-) :-) :-) :-) :-):-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-):-) :-) :-) :-) :-) :-):-) :-) :-) :-) :-) :-):-) :-) :-) :-) :-) ale mi poprawiasz humorek:-D normalnie dziaąłsz na mnie jak endorfinka:-D hihihii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
haha wyjdź za mnie??? heheh no gdyby to było takie proste to mógłbym wyjść hahaah ale jak ja Cie mam znaleźć tak daleko i do tego wszystkiego nawet nie wiem jak wyglądasz:( hehe PS ale pomysł oryginalny hehe :):):) no i ta sałaka dodatkowo mi chodzi po głowie...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie znasz hasła-szukajcie, a znajdziecie:P? hihi no i jak to tak?że się nie znamy?jak to sie nie znamy?a zaraziłeś mnie przez kafe, czy przez maila, bom sie pogubiła;-) a myślałąm, ze to droga kropelkowa była (tak jak ustaliliśmy na poczatku);-) hihi a sałątkę...mogę zrobic zawsze:-D to jak;-)? hihihih

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie no znamy sie:): nie jedno razem na kaffe się robiło hehe no i jeszcze ta choroba drogą krop[elkową......;););););) heh jak mi zrobisz tą sałatkę to będę za Ciebie wychodził nawet co dziennie hehe;);) Ps zapomniałem dodać że jestem niski, gruby, nosze okulary (bo słabo widzę), koślawo chodzę, mam krzywe nogi.... hmm chyba to wszystko heheh nadal mnie chcesz???;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hihi nie trzeba codziennie-wystraczy raz:-) hihihi:-) wiesz...nadal mi odpowiadasz-też wyglądam podobnie, więc będziemy do siebie pasowali:-D:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no skoro tak to.... ja się zgadzam:):):) heheh od dzisiaj będziemy żyli długo i szczęśliwie razem heheeh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czyli formalności mamy już za soba, czy żyjemy w związku nieformalnym;-)? jenyyyyyyyyyyy jaka jestem happy!!!!!!!!!!!!!!!!!! jeszcze tylko zdjęcie do rodzinnego albumu: pstryk: -------------------------------:classic_cool: :-)-------------------------------------------- fota zbioroowa będzie później, ok? hihihih normalnie aż musze się do ciebie przytulić!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no pewnie :):):) fotki to nie problem w dzisiejszych czasach heheheh ;);) a te rodzinne załatwimy później:) zobaczymy ile ze mną wytrzymasz hehehe ;);) przytulam Cie moja.... partnerko :) heh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no kofany jak to ile? przecież na dobre i na złe:-) prawda? oj jak miło się przytulić...niby tak samo, a zupełnie inaczej:-) wiesz, obawiam się, że trzeba będzie winko postawić na tą okoliczność jak się gawiedź topikowa zleci;-) hihihihi a ja teraz nareszcie będę mogła mówić-mój Ci On:-D! tak więc...już do papużki na stroszenie piórek nie polecisz;-)hihihi bo to ja będę Cię miałą pod swoim skrzydełkiem;-) hihihihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy ktoś tu coś pisał o winku
O kurcze.......to ja proszę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heheh no tak;) koniec wolności i latania gdzie dusza zapragnie ale.... warto heheh co do winkla to myślę że nie jedno będzie trzeba postawić hehe tutaj ten napój leje się strumieniami przecież ;);) heheh :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ehhh Ty moja Dida...no powiedz..z kim by Ci było lepij niż ze mna:-D No właśnie.....z nikim;-) Tuli tuli....:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×