Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość sara00

czy jest tu jakiś miły pan co mnie przytuli na dobranoc

Polecane posty

hehe no dlatego właśnie jesteśmy razem heheh bo nawet wizualnie do siebie pasujemy heheh (podobno;)) z nikim nie czułbym się tak dobrze dlatego jestem właśnie z Tobą heh:):) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No cóż...nie wiem, czy bywalcy sa przygotowani na taki szok:) hihihi piękne są chwile, a niektóre będą trwać wiecznie...aahhhh....jak milutko:) na tę okoliczność posłuchany sobie ślicznej piosenki.... http://www.youtube.com/watch?v=iyfu_mU-dmo (zachwyciłam sie wersją Lary Fabian, ale na tubie jej nie ma)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z Tobą czy zatańczę????? ależ oczywiście.... do białego rana... aż uśniemy wykończeni... heheh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HIHI no :) zawsze myślałem że będę miał wieczór kawalerski i że..... będzie się na nim dużo działo hehe a tu po wieczorze hehe:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bo nie ma to jak spontaniczność:-) tez myslałam, że najpierw się zaręczę:-) a tu ciach!:-) Tuli tuli...:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
okazuje się że wystarczy wypić trochę winka na kaffe zarazić się chorobą i.... można się chajtać hehehe :):):):) no i zgadzam się z Tobą spontaniczność jest bardzo ważna :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chwila, chwila! byłam zupełnie trzeźwa i świadoma praw i obowiązków;-) żeby nie było, że nie jestem odpowiedzialna:-) a winko....oj smakowało...smakowało...:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przepraszam ale miałem \"małe\" kłopociki z internetem... co chwilkę mi siępojawia żeby znów go nie było przez moment...;/;/ ehhh te problemy sieciowe hehe ja też byłem świadomy praw i obowiązków hehe więc było nas dwoje;);) jak tu dzisiaj duuużżżoooo muzyki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzis pijemy tylko ze jedno... ZA NAS heheheh :) a jak nam sie znudzi picie za nas to będziemy pić za Twoje zdrowie żeby ta choroba która Cię łapie poszła sobie precz...:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe Idealni...:):):) no ba... w końcu jesteśmy razem :) cp dwa ideały to nie jeden:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a gdzie reszta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No popatrz....tu musiał zadziałać paleć Boży żeśmy sie odnaleźli w takim gąszczu kafeterią zwanym;-) Nasze zdrówko!!!!!!!!!!!!!:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no coś zadziałało.. może ten palec..;);) Dobzrze Słonko porywam Cie teraz w takim razie na jakiś seansik filmowy ;) tylko we dwoje.. hmmm co Ty na to???;>:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cieszę się:) w takim razie uciekamy z tego topicu i... widzimy się dosłownie za chwilkę u mnie;) heh przytulańce dla wszystkich pozostałych.. a dla Ciebie Skarbie przytulańce i coś specjalnego (ale to jak będziesz obok dostaniesz:)):):))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Już do Ciebie idę Skarbie. Tylko prosze zrób mi herbatke z cytryną:-) Będę za 15 minut:-) Przytylam wszystkich nieobecnych:-) Ciebie też-żebyś za mocno nie tesknił zanim do Ciebie dotrę:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to ja czekam:):):) i już wstawiam wodę na herbatkę:):) PS przed wyjściem możesz jeszcze maila sprawdzić ;) buziaki przytulańce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:( :( :( :( :( :( :( bez komentarza.......załamka:(:(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość teeeeeeeeeeeeeee
:D co to za mina?????????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich przytulaczy:) Lilkianka co sie stało?? teeeee kiedy idziesz na ertoyke:P pogadac?? Dida przytulanko👄;) Ulotna chwila przytulanko;)🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Papużko......nareszcie przyleciałaś do nas:) witam Teeeeeeeeeeeeee:) Sciskam i przytulam was mooooocno:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×