Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość JAKA JEST

KOBIETA KOZIOROŻEC jaka jest

Polecane posty

Gość JAKA JEST

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trele morele..............
idealna:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kobieta spod znaku Koziorożca podlega charakterystycznej ewolucji.W dzieciństwie i młodości jakby chropowata,cierpka,nieufna,chłodna,złośliwa,zazdrosna,czasem przykra i nieprzyjemna,w wieku średnim staje się łagodniejsza,milsza,mniej wymagająca i wybredna,bardziej kobieca-choć nadal jeszcze pełna uroczystej powagi,dostojeństwa i kaprysów.W wieku starszym natomiast,bywa spokojna,rozważna,z coraz większą ilością sympatycznych cech.Czym starsza,tym więcej uwagi poświęca żywym tradycjom,coraz częściej czyni coś utartym zwyczajem. Z upływem lat robi na mężczyznach coraz większe wrażenie.Jedno pozostaje niezmienne:poważny stosunek do życia,wierność,wytrwałość,stałość uczuć,cierpliwość,opanowanie,przezorność i staranność. Lubi serdeczną opiekę,poświęcenie jej chwili czasu i uwagi,docenia podporządkowanie się jej decyzjom.Biorąc władzę domową w swoje ręce,cytuje wszem i wobec chińskie przysłowie:\"Władza pochodząca z jednego źródła jest mocna,ale gdy pochodzi z dwóch źródeł ,jest słaba.\" Mąż nie powinien liczyć na tolerowanie niewierności i krętactw.Żona spod znaku Koziorożca potrafi urządzić kosmiczną awanturę,zrobić scenę zazdrości,będzie się domagać naprawienia krzywdy uparcie stojąc przy swoim.To zacięty i nieustępliwy przeciwnik.Najczęściej-zwłaszcza w starszym wieku-wspaniałomyślnie wybaczy,ale wybryk wbije sobie w pamięć.W pożyciu pozornie oziębła i obojętna;wszystkie opory dyktuje fałszywie pojęty wstyd w okazywaniu uczuć. Jest zwolennikiem regularnego trybu życia,jedności i harmonii w rodzinie.Mając na względzie przyszłość rodziny,zabiega o zachowanie materialnego stanu posiadania-choćby z tego powodu oszczędza,a gospodarstwo prowadzi na skromnym poziomie.Docenia przytulne mieszkanie,w którym panuje ład i porządek.Nie przywiązuje specjalnej wagi do prowadzenia domu;więcej czasu poświęca dzieciom i mężowi-zwłaszcza te sprawy traktuje bardzo serio,na tym polu wykazuje poczucie obowiązku,świętą cierpliwość i pedantyczność.Dzieci wychowuje w dyscyplinie i karności. W sprawach seksu opanowana i często niesłusznie posądzana o brak temperamentu.Jest partnerem godnym zaufania i wiary;zwłaszcza w młodym wieku imponuje wytrzymałością fizyczną i psychiczną,jak również hartem woli.Potrafi powściągać się w zapędach,szybko pohamować,roztropnie zachować.Nie przepada za silnymi wrażeniami,nie tęskni za dreszczykiem emocji. Z wiekiem daje o sobie wątłe zdrowie;odezwie się woreczek żółciowy,śledziona,zęby.Najczęściej cierpi na choroby związane ze skórą i układem kostnym.Choroba,niepowodzenie,zmęczenie,wywołują beznamiętne patrzenie w przyszłość. Pani ta łatwo ulega sugestii,że tylko dla niej wszystko składa się fatalnie;w takich chwilach widzi świat w melancholijnych barwach. Urodzone pod tym znakiem zodiaku starzeją się tylko w takim stopniu,w jakim same skazują się na starość.Większość z nich stara się w miarę swoich możliwości być użyteczna dla otoczenia .Mają świadomość,że nie żyły lekkomyślnie,że pojęły sens życia,a ich umysł i serce były zawsze otwarte na dobro i szlachetność,że potrafiły pokonać przeciwności życia,nie kroczyły przez życie samolubnie i w odosobnieniu,że posiadały bogate doświadczenie-a więc są wlaścicielkami wielkiej fortuny w swej starości.Pocieszają się myślą,że w młodości można być już mądrym,ale mędrcem można być tylko w starości. Świadomość pożytecznego życia i dowody wielu dobrych uczynków,to dla kobiety urodzonej pod znakiem Koziorożca wielkie źródło radości-zwłaszcza w jesieni życia.:)🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pani koziorozec a moda...
Typowy Koziorożec ubiera się skromnie, ale elegancko Wybiera rzeczy dobrej jakości, solidne, takie, które wytrzymają wiele prań. Koziorożce mają wrażliwą skórę i bardzo ważne jest dla nich to, z jakiej tkaniny rzecz jest uszyta. Ostre, drapiące wełny mogą sobie najwyżej podziwiać, ale raczej nie włożą na siebie. Koziorożce to osoby, które zauważa się dopiero za drugim spojrzeniem, ale wtedy trudno od nich oczy oderwać... Co i raz dostrzega się nowe szczegóły: doskonale skrojoną garsonkę, dyskretną, ale wyrafinowaną biżuterię, perfekcyjny makijaż. Swoim strojem Koziorożce podkreślają cechy, jakie są ich mocną stroną: solidność, rzetelność, profesjonalizm. Ich słabą stroną jest to, że za bardzo przyzwyczajają się do ciuchów, trudno jest im coś zmienić w swoim wyglądzie, potrafią niemal przez całe życie ubierać się w tym samym stylu. Zdarza im się wyglądać po prostu nijako, szaro, gdyż liczne obowiązki jakie biorą na siebie nie zostawiają im wiele czasu dla siebie. Jeśli jednak Koziorożec ma trochę czasu, pieniędzy i motywację (np. wielka gala, ważna uroczystość itd.) potrafi naprawdę wznieść się na wyżyny dobrego stylu. Są wielkimi miłośniczkami kamieni i minerałów, które często eksponują w formie biżuterii. Perfumy: nienatrętne, niezbyt słodkie. Wybierają klasyczne zapachy uznanych marek i często podobają im się zapachy dla mężczyzn.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CHARAKTERYSTYKA
Koziorożec jest dziesiątym znakiem zodiaku, którego opiekuńczą planetą jest Saturn zwany też " bogiem czasu"- planeta dyscypliny i kariery, " nauczyciel lekcji życia". Koziorożec należy do trygonu Ziemia. Ma olbrzymie poczucie odpowiedzialności, niezawodny, godny zaufania, solidny, dążący do kariery i sukcesów. Bardzo ważna jest dla niego świadomość, tego co w życiu osiągnął. Dąży do jasno wytyczonych celów, nie spocznie dopóki ich nie osiągnie. Jest obowiązkowy, przyzwoity, pracowity, wyciąga wnioski z własnych doświadczeń. Jest silną osobowością, która z podniesionym czołem znosi porażki. Jest towarzyski, wbrew pozorom lubi się bawić, ma poczucie humoru, potrafi żartować z siebie samego. Jest wstrzemięźliwy w okazywaniu uczuć. Jego życie oparte jest na rozsądku, ambicji, skrupulatności, " mrówczej pracy", konsekwentnym dążeniu do celu. Materialna egzystencja i wszelkie sprawy związane z finansami są dla niego bardzo ważne. Praca Koziorożca przeważnie kręci się wokół finansów. Dba o reputację. Jest wiernym i szczerym przyjacielem, troszczy się o innych. Ma umiarkowany temperament, jest dobry i czuły w miłości, jego uczucie jest spokojne i wyważone. Jego mottem jest praca, zastosowanie, struktura, dyscyplina, awans. Koziorożec w życiu kieruje się rozsądkiem i ostrożnością, co ogranicza jego kierunki działania. Ma trudności w okazywaniu uczuć i emocji, będąc zimnym, powściągliwym, bardzo wymagającym w stosunku do swoich bliskich. Ma tendencje do despotycznych zachowań. Może wydawać się milczący i nieśmiały wiecznie niezadowolony, za wszelką cenę dążący do perfekcji, melancholik i malkontent. Stara się kontrolować swoje emocje, lecz gdy wpadnie w gniew trudno mu się uspokoić. Ma tendencje do pracocholizmu. Krzywdę lub obrazę może wybaczyć, ale nigdy nie zapomni. Z życia wyłapuje jego ponure strony. Dystans emocjonalny utrudnia jego prywatne życie, nie pozwalając na zaangażowanie i przeżycie wielkich namiętności. Czasami uważa, że jego partner jest przeszkodą w realizacji jego ambicji, wtedy bez skrupułów eliminuje go ze swojego życia. Za wszelką cenę dąży do osiągnięcia sukcesu. Jego zachowania można określić tak, jakby był pod wieczną kontrolą - Saturna. Opiekuńcza planeta- Saturn Trygon- Ziemi Kolory- Szary, brązowy, czarny Symbol- Kozioł Klucz do sukcesu- cierpliwość, ambicja, wytrwałość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobieta koziorozec to
- jest spokojna - ma spore poczucie humoru - małospontaniczna - WOLNO SIĘ STARZEJE - elegancka - władcza tyle o znajomych kobietach koziorozcach z mojego otoczenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rosomak
I "wali" się najlepiej... Szukam chętnych Koziorożców - po 40 -tce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość panna Koziorożec
w pełni zgadzam się z tym artykułem i wiem, że mój chłopak także. Raczej nie wierzę w horoskopy i nie traktowałam ich na serio, ale po przeczytaniu tego artykułu muszę przyznać, że sporo się zgadza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pani koziołek
jestem: - nieśmiała wśród obcych, dusza towarzystwa wśród znajomych - ambitna ale leniwa - wybuchowa - niecierpliwa - uśmiechnięta - rozrzutna - kochająca - zabiegana - społecznica - realistka - materialistka - ścisłowiec ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozzetas
Kobieta spod znaku Koziorożca podlega charakterystycznej ewolucji.W dzieciństwie i młodości jakby chropowata,cierpka,nieufna,chłodna,złośliwa,zazdrosna,czasem przykra i nieprzyjemna,w i taka poztsaje plus wyrachowana:P straszne materialistki ubior niechlujny zazdrosna ciągle narzeka ciągle jej mało - kasy, sławy, pklasku itp taki koził :P nic ponadto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozzetas
Ta z Torunia to złosliwa i wyrachowana robiła lalki z wosku i same nieszczescia u mnie...jak zadnego roku.. a robla je w 2005 koncem i tak 2006 i w 2007 mam apogeum nieszczesc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pani koziorozec
Marketa pisalas o mnie? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozzetas
nie o Flincie:) to jedyny koziłek ok:) bo z Bogiem i nie dwulicowy jak Alka vel Ala Betka:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wagowy
Kobieta Koziorożec... Do łóżka - super, do życia - nie koniecznie. Przede wszystkim lubi rozwalać kasę, zaciągać długi których nigdy nie spłaci. Dlatego mężczyzna który się decyduje na mieszkanie z nią musi się przygotować na to, że będzie dość lekko wydawała pieniądze i to bez zbyt dokładnych wspólnych uzgodnień. Poza tym jest kochająca i wierna ale i marudna, pedantka, facet musi być kogutem domowym, musi dzielić z nią obowiązki po połowie. Chce kontrolować faceta, gdzie chodzi, co robi, jest podejrzliwa i zazdrosna. Sposób na nią: trzymać krótko, nie pozwalać sobie na marionetkowanie. Jednocześnie nerwowość schować do kieszeni, ona tego nie lubi. Obracać wiele rzeczy w żart. Dać do zrozumienia że jest się gotowym do odejścia w każdej chwili. Inaczej znowu zacznie te swoje durne gierki i fochy. Pozwolić jej gadać i wypuszczać drugim uchem - nie ma co zwracać uwagi bo ona i tak nie przestanie gadać bo to jest taka kobieta który myśli że im więcej powie tym więcej osiągnie. I dlatego nie osiąga, zraża do siebie kolejnych mężczyzn.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wagowy
Jeszcze zapomiałem dodać... Pracoholiczka, zakupoholiczka, na pierwszym miejscu stawia rodzinę, na drugim swego faceta, czasami jak ktoś już wyżej wspomniał nie potrafi dobrać odpowiednich ubrań do swojego wyglądu. Bywa że ciągle chce się ubierać bardzo elegancko przez co nieco się postarza. Czasami trochę zbyt poważna, rozkręca się dopiero na imprezie. Czasami gada trzy po trzy, nie potrafi podkręcić fajnej rozmowy. Zadbana, czysta, wypachniona. Dobra kucharka i pani domu, choć zajmowanie się domem pochłania jej dość dużo czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mła koziorożec
to wszystko prawda:D do domu super , do seksu nie koniecznie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja koziorożec ona
pracowita jestem żądna miłości stała w uczuciach kocham ludzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tez koza
wierna uparta waleczna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tez koza
oo i faktem jest, ze bardzo nabiera z wiekiem jesli chodzi o urode

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KÓZKA TAKA JEDNA
Witam serdecznie, mam pytanie jak u Was drogie Koziorozce wygląda sprawa odnośnie łaknienia i pragnienia na słodkie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomysłowa Gośka
co do słodyczy ..hm... tylko na wysokim poziomie , żadne pseudo domowe placki różowiaste , maziate itp:D wyłącznie prawdziwy sernik i szarlotka .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ujik
To są przecież same bzdury. Jestem Koziorożcem i mam bardzo dobrą koleżankę, która ma ten sam znak zodiaku. Znamy się od 16 lat. Jesteśmy pod zdecydowaną większością względów swoim ZUPEŁNYM przeciwieństwem, a dzieli nas tylko 7 dni. Dlatego nie wierzę w takie rzeczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kozi 88
najtrudniejszy znak zodiaku obok skorpion,a,wodnika:O:O:O materialistka,kaprysna,leniwa,w seksie pokazuje siebie dopiero po alkoholu:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polemisioowa
Serdecznie zapraszam na PoLeMisiowy profil https ://www .facebook .com/Polemisie , gdzie prezentuje uszyte z kolorowej bawełny i miłego w dotyku materiały Minky, wypełnione antyalergicznym silikonem zabawki, apaszki. Twoje Dziecko będzie miało kapitalną zabawę i na pewno wyróżni się z tłumu. Zapraszam także na all http ://allegro .pl /listing/user .php?us_id=28152144 .Wybieraj i zamawiaj. Zapraszam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jestem koziorożcem i żaden opis do mnie nie pasuje :) Każdy człowiek ma indywidualne cechy i wady,a znak zodiaku niczego o nas nie mówi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
00:11 [zgłoś do usunięcia] SłodkaCzekolada Ja jestem koziorożcem i żaden opis do mnie nie pasuje Każdy człowiek ma indywidualne cechy i wady,a znak zodiaku niczego o nas nie mówi" I To jest to co zawsze tu pisałem przy okazji powstawania zodiakalnych topików. ;) I PANI KOZIOROŻEC Ambitna kretynka. Nadpobudliwa, tępa histeryczka. W życiu jej nie idzie. Łapie się za wszystko i wszystko robi zle. O ile spiewa, to najwyżej wyje, o ile jest projektantka mody, jej czołowym osiagnięciem jest pokrowiec na syrenkę w łowickie pasy. O ile zajmie się sztuka, ma najwyżej wystawę posmiertna i to na prowincji. Jest posępna, zupełnie pozbawiona poczucia humoru i dobrego smaku. Żyjac w swiecie pozorów udaje popularna diwę. Łypiac łakomie dookoła, prowadza się z młodzieńcami o predylekcjach niekoniecznie heteroseksualnych. Dzidzia piernik, od której mężczyzni uciekaja po dwóch dniach z najbliższym kolega lub wstępuja do klasztoru. O ile ma dziecko, acz o to trudno w zwiazku z jej wybitna nieatrakcyjnoscia, dziecko to ma gorzej niż nieszczęsni bohaterowie Dickensa. Brudne i smutne patrzy na swoja samotna matkę, słaniajaca się z chorej ambicji. Skapa, uparta, podskakujaca niczym galwaniczna żaba, co osiagnie - zniszczy sama. Kończy jako wyliniała laleczka w różowej czapeczce, kupujaca sobie miejsce na niegustowny grobowiec z płaczacym cherubinkiem. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eks koziorożca kobiety
Zgadzda się--lubi luksues,małym kosztem, ,często pracuje na czarno, najchętniej leżałanby tylko i pachniała, marząc o kasie spadakjaćej z nieba,przesypia wieksziść .dnia lub ogljąda filmy czy inne bzdury, Cechy pozytywne-była woernan,można liczyć jako na przyjaciólklę, potrafafi dortrzymać tajemnicy,nieobłudna,aczkolwiek trrudna w codziennym życiu,do seksu w sam raz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wredna!!! nie lubie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×