Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość night efl

Jak dlugo byliscie PARĄ zanim wzięliśie ślub?

Polecane posty

Gość ja z kolei
jesem ze swoim Miśkiem 2,5 roku. po 1 roku i 3 miesiącach zaręczyny.w tym roku ślub:) bedziemy wtedy prawie 3 lata ze sobą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hermenegilda 45353
ja sie co prawda jeszzce nie zareczalam, za to moi rodzice zrobili to po pol roku bycia razem i moim zdaniem sie troche pospieszyli:) Wlasnie tak sie zastanawiam czy mama nie byla przypadkiem w ciazy, musze chyba wyliczyc ile miesiecy od pobrania urodzil sie moj starszy brat;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość froschileint

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewicha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A my w dniu slubu bedziemy para dokladnie rok. Zareczylismy sie w sylwestra po pol roku znajomosci (nie jestem w ciazy. Po prostu wiemy ze to siebie szukalismy cale zycie). Moi rodzice, ktorzy zgodnie przezyli ze soba 30 lat decyzje o slubie podjeli po 2 miesiacach znajomosci. Ale pomimo ze bardzo sie kochali warto chyba przyjzec sie sobie nieco bardziej szczegolowo. Dodam ze nie jestem zupelnie takim kamikadze, bo moj mily jest z mojego podworka i choc blizej go nie znalam nie jest czlowiekiem znikad. A to wazne. Pozdrawiam wszystkie czerwcowki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kMIKDZE
po misiacu ... hihih a coooo ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość norek
my jestesmy 8 miesiecy i 6dni zareczyny odbeda sie w najblizszym czasie a slub planjemy w kwietniu tylko niewiemy jak przekonac jej rodzicow by sie zgodzili bo ma dop 17 lat jak ktos moze to prosze o odpowiedz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość viktoria86
Zanim odbedzie sie slub to bedziemy razem prawie 4 lata :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja z moim przyszlym mezusiem jestesmy razem 3 latka i 3 mieciace a pobieramy sie za rok w czerwcu :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jesteśmy ze sobą 9 lat , w tym od roku jesteśmy zaręczeni, w sierpniu bierzemy ślub. Nie bardzo wierzę, że długie związki są skazane na rozpad. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość onini
po 6 latach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
byliśmy 4 lata ze sobą a teraz od 6 miesięcy jesteśmy mężem i żoną :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My będziemy się pobierali prawie w 5 rocznicę trwania związku :) i po 3 latch wspólnego mieszkania :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość georgia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość georgia
moj kochany zbiera na pierscionek, bo ja uwazam , ze to bardzo wazne i tyle! musi byc diament, czysty, miec ladny szlif i conajmniej pol karata, tak zebym nie musiala go ogladac przez lupe:) Ja rozumiem, ze to tylko symbol, ale jesli mezczyzna juz na poczatku wspolnej drogi nie chce ofiarowac kobiecie czegos drogocennego, to co bedzie po slubie? Kobieta musi sie szanowac i musi tez wymagac, wiec nie popedzam mojego Kochanego, niech zbiera spokojnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natali01
po 4 latach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KAJJKKA
gorgia Ty chyba przesadzaszpo 3 latach zareczyny, po 3,5 slub :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sluzka
georgia! No to fajna dalas mu wymowke. Mozesz sobie kilka latek poczekac, bo nawet jak uzbiera to zawsze znajda sie jakies inne wydatki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sluzka
I pewnie przyjemniejsze niz pierscionek dla wymagajacej panny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ...kite...
jestesmy para od 6 lat, zareczyny mielismy w 2004 a slub mamy zaplanowany na 10,2007

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pappi
My jesteśmy ze sobą dwa lata. Oświadczył mi się po ponad roku. Ale co z tego, jeśli on jeszcze nie chce ze mną być? Wie, że ja jestem jedyną w jego życiu, ale "nie może" jeszcze być ze mną. Czy ktoś mi potrafi wytłumaczyć czemu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jhidhig
ja jestem z moim chlopakiem juz 5 rok i slub planujemy tak za dwa lata a o zareczynach wlasnie myslimy!pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość norek
pewnie niejest pewien czy napewno chce byc z tobomn moze potrezebuje czasu niewykrecilasd mu kiedys jakiegos walka ze chcialas mu dac kosza bo to mogla tak zdecydowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość norek
georgia sory ale umnie by to nieprzeszlo bo wychodzi na to ze uciebie sie liczy to co cenne a nie uczucie to co ty bedziesz chciala po slubie jak braknie kasy to go zostawisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×