Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość eliska111

jak długo wasze dzieciaczki leza na brzuszku?moje dziecko nie.....

Polecane posty

Gość eliska111

lubi i po 3min juz ma dosc-czy to wystarczy?ma ponad połroczku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eliska111
???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...to chyba jakas prowokacja ..bo nie wierze zebys miala polroczne dziecko i zadawala takie pytania ..:) W tym wieku to juz dziecko spędza na brzuszku ..kilkanascie minut ..albo dluzej ..trzyma wysoko glowe bo opiera sie na lokciach ..ogolnie \"bawi sie w ej pozycji\"..przekreca sie ..podnosi pupe do raczkowania ..i robi inne rzeczy ..:) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SZATYNECZKAAA
moje dziecko jak miało poł roku to zczynało samo sie odwracac na brzuch... ale jak był młodszy to dłuzej niz 5 min nie wytrzymywał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moj jak mial pol roku to nie cierpial tej pozycji :( 3 min i to max z zabawianiem go jak mial skonczone 7 odwidzialo mu sie, zaczal kulac sie z brzucha na plecy i odrwotnie teraz ma 9 i spi tylko na brzuchu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eliska111
to nie jest prowokacja potrafi sie przekrecac z pleckow na brzuszek ale absolutnie sie mu na tym brzuszku nie podoba wiem ze dziecko POWINNO cwiczyc w tej pozycji ale czy jest to KONIECZNE? naprawde szkoda mi go zmuszac....bo wiecej płaczu niz czegokolwiek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SZATYNECZKAAA
to nie jest konieczne, niektore dzieci wogole nie lezały na brzuszku i było ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szatyneczkaaa
Jesli Twoje dziecko nie bedzie lezało na bzruszku to tyle sie tylko stanie ze bedzie pozniej raczkowac. Moj synek nie chciał lezec na brzuszku dopuku nie nauczył sie sam na niego obracac. Potem sam juz chciał sie tak kłaśc i dzwigac. Ale wczesnie go nie zmuszałam, bo to konczyło sie płaczem. Ale czesto np go turlałam w formie zabawy zeby sie uczył sam przewracac i wtedy chyba czuł sie bezpieczniej, jak wiedział ze w razie czego sam sie przewroci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakieś dziwne teorie o raczkowaniu się pojawiły. Mój starszy syn raczkował, choć nie chciał leżeć na brzuszku. Rozwijał się prawidłowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zgadzam się z Podwójna Mamą Moja córeczka nie znosiła leżeć na brzuszku... Wiem, że to ważne, więc starałam się ją układać tak na siłę... Ale z dziećmi nie da się \"na siłę\"... Można próbować dziecko zachęcać do leżenia w ten sposób - układać jakieś zabawki, ćwiczyć z dzieckiem... A co do raczkowania - też się obawiałam, że nie będzie raczkować... Ale jak zaczęła, mając 10 miesięcy, to tak jej się to spodobało, że potem wcale nie chciało jej się chodzić na dwóch łapach ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eliska111
dziekuje za oddzew uspokoiłam sie troche pozdrawiam wszystkie mamusie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szatyneczkaaa
Napisałam tylko ze moze pozniej raczkowac niz inne dzieci. Moj syn np nie raczkuje tylko przesówa sie na tyłku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×