Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

isztarek

Urodzilam SYNA!!!!!!

Polecane posty

12 stycznia o godzinie 2.02 urodziłam syna:) musialam sie pochwalic, teraz spi smacznie w łozeczku. Nie mam jeszce imienia ani wózka:( ale jeszce mam czas:) Taki bezimienny i bezwozkowy chłopczyk :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wfciogyip
GRATULACJE mamuśku! Niech się chowa :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gratulacje
ile waży?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tydyyyyqwqwew
gratuluje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mowie Wam jest sliczny, ma takie sliczne raczki nózki, oczka a nosek jest wspaniały. Jestem dumna, ze ze mnie powstala taka piekna istotka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grunt ze jest
imie sie znajdzie, wozek tym bardziej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Juz pora wymyslic imie ! Bo jeszcze pomysli ,ze sie \"skarbeczek\"albo\"sloneczko\"nazywa ;) Gratuluje 🌻 niech sie zdrowo chowa ! 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, serdecznie gratuluje, wiem co to za radosc, sama rodzilam poltora roku temu coreczke :)) Wazyla 3200 jak twoj synek :) Co do wózka, to ja kupowalam jak wychodzilam ze szpitala, pojechalismy do sklepu po drodze do domu i kupilismy... teraz zaluje tego zakupu... od razu moge ci odradzic wózki firmy TAKO, są ciężkie, szybko sie psują, mało funkcyjne, zaluje ze nie kupilam tanszego wózka - gondoli, tylko wielofunkcyjny....:O moglam kupic tanszy, a potem kupic porządny spacerowy, tobie tez radze przemyslec zakup. moj wozek wazy 20 kg, z dzieckiem teraz to ponad 30, z takim obciazemiem popsuly sie amortyzatory, kola ciagle pękają, podnozek mi sie popsul...:O same wady, jedyna zaleta to to ze dziecku wygodnie bo duzy jest. a np. trzykolowe mze i są ladne ale strasznie wywrotne, a na pewno ci zalezy na bezpiezenstwie maluszka :) pozdrawiam, mam nadzieje ze ci pomoglam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GRATULUJE!!! tez bym chciala :( a co do imienia to moze oglosisz konkurs?? ;) moje propozycje: adrian (ktore juz bylo czyli ma dwa glosy), jakub, oskar, michal, daniel lub rafal (to ostatnie to z sentymentu ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gratulacje!!!!!powiedz tylko jaka masz recepte na synka >

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gratulacje
powiedz jakie imiona bierzesz pod uwagę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
popieram imie adrian! ladne jest jeszcze konrad. natomiast nie daj mu na imie jakub, kubus jest dobre dla malych chlopczykow a nie potem dla doroslego faceta... :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziekuje serdecznie:) ale mam zamieszanie w domu, maly wywrocił wszystko do góry nogami:) TAK WIEC ZAKŁADAM NOWY WATEK PT. KONKURS NA IMIE DLA MOJEGO SYNA:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moje typu:) Jakub- 1 imie mojego synka tomek-1 imie synka Kacper-tez mi sie podoba Piorek- 2 imie synka Darek- 2 imie synka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa346
Maksio sliczne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aga094294194=130
Krzys

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do autorki111
gratuluje!!!! jednak nie zrozum mnie źle- dlaczego wcześniej nie wybrałaś imienia wspólnie z partnerem a nie z 'forumowiczkami" ?? oczywiście opcja dla dziewczynki i chłopczyka pierwszy raz spotykam się z taką sytuacja?? no i ten wózek- czyżby to przesąd ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja też chcę synka
Czemu Wam wszystkim się Adrian podoba?? Wiem, że to jedno z najpiękniejszych męskich imion, ale za kilka lat będzie full Adrianów:( Ja mam kilka propozycji: popularny Adrian, Dominik, Kamil, Michał. Z imieniem jest najmniejszy problem. Wybierz te, które się Tobie podobają, przemyśl dokładnie sprawę, wybierz to, które podoba Ci się najbardziej, a pozosytałe imiona z listy zostaw dla kolejnych dzieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć i gratulacje!!! Niech się dobrze chowa i będzie zawsze zdrowy. Ja optuję za imionami rzadko spotykanymi, ale też muszącymi pasować do do nazwiska. Moje typy to: Emanuel, Beniamin, Jarema (piękne staropolskie), Ksawery i Konstanty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malenaaa
Gratulacje! Jeszcze słówko a propos wózka---- jesli idzie o trójkolowe--radzę słuchac opinii osób, którae UZYWAJĄ takich , a nie tych,które ZASŁYSZAŁY. Mam 3-kolowca---i nie jest wywrotny, jak się zle wózek uzytkuje to i 20 kg landare mozna przewrócic. Pozdrawiam i zycze trafnych wyborów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×