Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość tydyyyyqwqwew

załózmy temat dziisaj na obiad mam....

Polecane posty

Gość aaaaaaatttt
makaron z pieczarami kurczakiem i pomiadorami mniam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaczka pchnięta nożem
wczoraj- kapuśniak na kości wędzonej, z podsmazonej kapusty kiszonej dziś- potrawa własnego pomysłu- duzo warzyw pokrojonych (cebula, papryka, seler, marchewka, kapusta pekińska, szczypior) podduszonych, na to wrzucone mięso mielone (podsmażone wczesniej), doprawione pomidorami i pieprzem. Można posypać natka pietruszki lub serem. Mozna podawać z ziemniakami, makaronem, ryżem, kus- kusem, pieczywem jutro- bitki wołowe w warzywach, ziemniaki, surówka z pekinki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jako że mam doły tatnio to postanowiłam wyżyć się w kuchni więc sie pochwalę : zawijasy wołowe ze słoninką, ogórkiem konserwowym i cebulą w środku kasza z zawiesistym grzybowym sosem od mięska bigos z boczkiem na deser masakrycznie kaloryczne domowe ciasteczka z wiórkami kokosowymi i drugie z mielonymi migdałami - sam tłuszcz i cukier z odrobiną mąki i kaszy manny , za to jakie dobre :p poszłam na całość, wyrok śmierci od każdego dietetyka :p a, co tam... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fileciki z dorsza, pyyszne, zdrowe, do tego surówka z kapusty pekińskiej z jabłuszkiem i marchewką, do tego ziemniaczki zwyczajne zupełnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzis zestaw kangurka surówka z kapusty pekińskiej,ziemniaki i kotlet \"schabowy\" z kuraka i mam jeszcze kopytka od mamy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lubię
Shila zapomniałaś dodać: ryżyku, kurczaczka i marcheweczki. Pamiętaj zawsze zdrabniaj wszystkie wyrazy, to świadczy o twojej inteligencji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziś na obiadek
mam indyczka pieczonego w piekarniczku, z sosikiem z pitegoż pieczonak zabielonego smietanką i doprawioegeo przyprawkami. do tego ryżyk z masełeczkiem i ogóreczki kwaszone i na deser makowczyk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cecylja .
dziś prosto i szybko kluski śląskie, szare mielone i jeszcze nie wiem jaki dodatek może kiszony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Endora
Gołąbki od mamy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziś filet z kurczaka optoczony w ziołami i upieczony w foli + urówka z pekińskiej+ziemniaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znowu zaczynam
a ja mam ziemniaki do odgrzania i pekinke w lodowce tylko nieiwem jaki dodatejk na szybko moze jajko sadzone?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monia1111111111111
a ja to mialam wczoraj i na dzis tez na szczescie zostalo bo nie mam czasu codziennie gotowac filety z kurczaka poieczraki cebulka kukurydza z puszki makaron - najlepiej swiderki lub muszelk ja po makaronie za bardzo tyje wiec uzywam tego z maki pelnoziarnistej - makaron jest troszke ciemniejszy ale smaczny nawet maz go je :-) dwa filety z kurczka kroimy w kostke i podsmazamy z przyprawami jedna cebulke tez w kostke podsmazamy pieczarki - ilosc zallezy kto ile lubi kroimy kostke lub plasterki i rowniez podsmazamy gotujemy makaronik puszke kukurydzy odsaczamy wszystkie składniki mieszamy ze soba szybkie i bardzo smaczne - przynjamnie mojemu mężowi smakuje nie narzeka ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka lala
mój obiad dziś: ugotowany na półmiękko makaron (jakaś gruba forma - np rurki) pomieszany z źółtym startym serem wsypujemy na dno wysmarowanego masłem naczynia do zapiekania. (zalewamy smietaną rozmieszaną z niewielką ilością mąki i wody) Na to surowe mielone mięso doprawione jak na kotlety - czyli posiekana cebulka, sól, pieprz, jajko, ew. bułka tarta, dziś dodałam oliwki pokrojone drobniutko - bo akurat miałam (można kombinować) na to sos pomidorowy (keczup, albo koncentrat pomidorowy wymieszany z wodą i przyprawami + bazylia na wierzch kawałki żółtego sera Zapiekam pod przykryciem niecałą godzinę, ewentualnie na koniec odkrywan ma 10 minut żeby się zrumienił wierzch to jest łatwe i przepyszne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość glicerol
no to ja mam fasolke po bretońsku:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka lala
ciesze się - napisz czy smakowało, bedę rzucać nowe pomysły, bo mam ich mnóstwo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja dzis mialam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja dzis mialam
pyszne golabki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Endora
Nie mam pomysłu na szybki obiadek - pomóżcie!!!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
żurek vel zalewajka placuszki z jabłkami ale bez entuzjazmu :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pirania,znalazłaś jakiś sosik słodko-kwaśny?Zjadliwy i już wypróbowany?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka lala
dziś na obiad będzie ryba najprostsza Mam obok fajny sklep rybny, wczoraj kupiłam świeżutkie pstrągi, już wypatroszone. (ale spokojnie mozna zrobić tak każdą rybę) Rybę trzeba umyć, przyprawić: solą, białym pieperzem, sokiem z cytryny, do środka każdej (albo na wierzch) koperek, kawałeczek masła. Układam w natłuszczonym naczyniu do zapiekania, podlewam odrobiną wody, na wierzch jeszcze troszkę masła. Piecze się 20-30 minut. Podaję z ziemniakami, lub po prostu z pieczywem, z cząstką cytryny na każdym talerzu, żeby każdy mógł sobie skropić sokiem. Warto przygotować od pieczenia wieczorem i wstawić do lodówki, po przyjściu z pracy wstawiamy do piekarnika i za pół godziny mamy ucztę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
klops pieczony marchewka z groszkiem i ziemniaczki z koperkiem a wczoraj grochówa byla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×