Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość liv.t

Prosba o 8 min.ABS

Polecane posty

Gość liv.t

Dziewczyny mam straszna prosbe moze ktoras mi przeslac na maila caly zestaw cwiczen ? plisss - jakos nie moge znalezc dzialajacych linkow :( blagam o pomoc 😭 livt"@gazeta.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość liv.t
jeszcze raz adres bo z tej rozpaczy pokrecilam ;) livt@gazeta.pl dobrej duszyczce z gory dziekuje 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość liv.t
juz mam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hej liv....
to skoro już masz to może bądź dobrą duszyczką i mi wyślij co??? ;) kociczka78@interia.pl plissss

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hej liv....
Natia to może na 4shared? albo na "wyślijto" ??? proszę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamilka886
to jak to umiescisz gdzies to moze zostaw link bo ja chetnie tez bym sobie sciagnela albo powiedz gdzie to znalazlas :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hej liv....
no własnie ja też bym chciała...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hej liv....
hm... to jeszcze bądź tak dobra i instrukcję daj ;) bo ni w ząb nie wiem jak z niej ściągnąć.... :O ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość liv.t
wiec w pierwszym poscie sa 3 linki, klikasz na pierwszy, pojawia sie stronka rapidshare z tabelka na dole tej tabelki jest free - klikasz w to i pojawia sie nastepna stronka odlicza od 1,3 czy cos do zera, pozniej pojawia sie kod wpisujesz go w okienku i dajesz zapisz na dysku - pozniej tylko czekasz az sie sciagnie !!! i tak ze wszystkimi trzema

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość liv.t
jak juz masz zapisane na pulpicie - to sa spakowane 7zip - dajesz rozpakuj i wpisujesz haslo "www.fxp.co.il" i gotowe :) ja nie wiesz czegos to pisz!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hej liv....
ściąga się :D a długo czekałaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość liv.t
dlugo :( zajmuje sporo miejsca ale jest caly ;) masz wykupionego rapidshare? bo jak nie to miedzy jednym a drugim sciaganiem musisz poczekac 80min!!! ale jak sciagniesz pierwszy to sprobuj od razu drugi moze sie uda bez czekania :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hej liv....
nie mam. zobaczymy czy pójdzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamilka886
kurcze nei wiem cos mi nie dzila sciagnelam to ale jakos nie moge rozpakowac ;/// zobacze potem jeszcze raz;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość liv.t
a sciagnelas wszystkie 3 ??? bo zeby dzialaly musza byc wszystkie!!!! no i haslo : www.fxp.co.il

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sciagne jutro z rana i sprawdze jeszcze arz i napisze czy mi poszlo bo teraz niestety musze isc juz :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
udało mi sie ściągnąć 2 pierwsze, z tym ,w jednym są 3 w drugim 2 pliki i jeden nie chce się wypakować i pojawia sie coś takiego \"MUSISZ MIEć NASTęPUJąCY WOLUMIN, ABY KONTYNUOWAś WYPAKOWYWANIE\" o co chodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To z innego topiku tez o 8 min. \"Jest cały zestaw ćwiczeń 8 min. Abs na poszczegole partie ciała.............brzuch,ramiona,posladki,nogi oraz rozciagajace.\" W tych co ściągnełam nie ma rozciągających, za 2 sie powtarzają, jak u Was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm nie wiem dlaczego ale nie moge sciagnac 2 cz i 3 cz bo nawet mi sie nie chce odliczanie wlaczyc ..... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość liv.t
co do powtarzania sie filmiku to niewiem, ale u mnie 2 i 3 czesc dalej dzialaja z tego linka, ktory podalam :) tylko bardzo wolno odlicza ale jesli sciagasz 1 po drugim od razu to musisz odczekac 80min!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczyny pomozcieeee
to może jeszcze któraś ma "rozciąganie"??? proszę o przesłanie na wyslijto na przykład...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×