Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Martulkaaaa

Zapraszam na moje aukcje WARTO

Polecane posty

Gość Martulkaaaa
Gość Martulkaaaa
Wszystko jest w bardzo dobrym stanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alexxxa
Dam ci radę - najpierw kup parę rzeczy na allegro, żeby miec jakieś punkty. Nikt nie kupi ubrań od osoby bez komentarzy. Po drugie podaj dokładne wymiary ubrań, bo rozmiar rozmiarowi nierówny. Przy swetrach musi byc szer. w ramionach, szer. w biuście, szer na dole, długość rękawow itd. Oprócz tego podaj rodzaj tkaniny np. bawełna, wełna itd. Na allegro jest tyle rzeczy do kupienie, że nikt nie będzie dumał czy to będzie na niego dobre czy nie, tylko przejdzie do następnej aukcji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ładne te ciuszki
tylko opis fatalny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Straszne ciuchy ... niczego bym na siebie nie założyła :) I nie pisz że są w dobrym stanie .... czyba raczej dostatecznym :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niekoniecznie musi kupic
ja zaczynalam od 0 komentarzy i ludzie kupili:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tragiczne ubrania i tragiczne
zdjęcia:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bluzki - pierwsze dwie jeszcze ujdą.. ale ta trzecia przez zdjęcie, tudzież przez kolor, wygląda jakby była wytytłana w kurzu... Czapka ma, o ile dobrze widzę na trzecim zdjęciu, wyprutą nitkę. Spodnie nie takie złe, klasyczny krój i ładny, jasny kolor. Tylko dobrze widzę, czy mają skazę na prawej nogawce? Bluzki - nie w moim stylu. Ten różowy sweterek ma brzydkie ściagacze, a bluza jest jak dla mnie zbyt sportowa. Styl a\'la College, nie moje klimaty. A poza tym jaki w końcu kolor ma ta druga koszulka? Bo ja na jednym zdjęciu widzę że jest czerwona, na drugim, że różowa.. Koszula Orsay - taka sobie. Ale nie trafia w moje gusta. Bluzka Orsay - KOSZMARNA!!!!!!!!!!!!!!!1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WSzystko jest dość ładne
i tanie :)ZAzdrośnice fujjj nie ładnie tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WSzystko jest dość ładne
Same chodzicie w szmatach i tylko potrfaicie krytykować . Te ciuchy sa wystawione za marne pięniędze . Nowe w sklepie to ladnych pare stówek .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alexxxa
Ja nie krytykuję tylko radzę. Duzo kupuję na allegro i wiem, na co zwracać uwagę przy opisach aukcji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bardzo ładna marynarka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mialczydlo...
taki drobiazg: to sa HAFTKI anie hawtki, a bluzka jest ORYGINALNA a nie orginalna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×