Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość niemożliwe

jak to możliwe?

Polecane posty

Gość niemożliwe

wszystkie testy do tej pory negarywne, 14 dni opóźnienia miesiączki - ale lekarz mówi mi że jestem w ciąży??? co jest grane? czy któraś tak miała? (testy robiłam różne, a lekarz widzi pęcherzyk na usg) - mógł się pomylić? komu wierzyć? testowi? czy lekarzowi? może i durne pytanie, ale uwierzcie, że mi nie jest do śmiechu :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
testy raczej się nie mylą a dobrze je robisz - zakładam że tak, tylko tak pytam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiesz no ktos sie myli
testy sa w koncu na podstawie poziomu hormonow - moze jestes w ciazy a masz ich niedostatek Lekarze tez sie czasem myla, moze idz do drugiego>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niemiałam tak ale
pecherzyk na usg moze byc pecherzykiem graafa pekajacym co miesiac w owulacji, mysle ze najbardziej wiarygodne bedzie zbadanie poziomu hCG we krwi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ale żeby zajść w ciąże też trzba mieś w \"normie\" poziom hormonów nie wiem czy dobrze główkuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
możliwe. U mojej przyjaciółki przez 6 tygodni testy dawały wynik negatywny. Dziewczyna samotna, ciąża była efektem wpadki, a ona na usg rozryczała się jak bóbr. Odczuła taką ulgę, że jest w ciąży, a nie oszalała... Ona od początku czuła \"że nie jest sama\", ani lekarz, ani testy nie poywierdzały jej rewelacji, wszyscy mówili, że ma nie po kolei :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niemożliwe
test na 100% zrobiony poprawnie, lekarz? odczekam jeszcze tydzień i idę do innego - może miesiączka się pojawi i wszystko będzie jasne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niemożliwe
Ondyna - no nieźle, ja już sama niewiem ... mam mętlik w głowie, u mnie byłby to 4 tydzień ... (nie obraziłabym się gdyby to był jednak dzidziuś)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niemożliwe
anka_23 tłumaczę sobie, że jeśli lekarz ma rację, to jestem w tym 1% - testy są wiarygodne na 99% - a jak to możliwe? chyba tylko Bóg jeden wie ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie powiem Ci, to nie moja branża :) wiem tylko, że się zdarza, choć bardzo rzadko. ważne, że Autorka się nie zmartwi, jeśli to będzie jajo z niespodzianką :) Pozdrawiam i dobranoc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niemożliwe
Ondyna - zapaliłaś maleńką iskierkę - dziękuję, zobaczymy co z tego wyjdzie ... dobrej nocki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość irminka
czytalam tu o "pustych" ciazach; chyba wynik badania hormonow jest bardziej prawdopodobny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pęcherzyk widoczny w jamie macicy NIE MOZE zostać pomylony z pęcherzykiem Graafa :D bo ten ostatni znajduje się w jajniku :D i jest miejscem, gdzie znajduje się komórka jajowa. Pęcherzyk w jamie macicy to kula zarodkowa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
byc moze masz male stezenie LH w moczu i dlatego \'sikance\' ci nie wychdoza, jesli gin twierdzi ze to ciaza to chyba ma racje, 4 tydzien od zaplodnienia (bo liczac ze skoro okres spoznia sie 2tyg, owu 2 tyg wczeseniej) to daje nam 6tydzien ciazy a na tym etapie ginekolog juz sie mylic raczej nie moze proponuje zrob test beta HCG z krwi, on Ci powie prawde. daj znac co tam u ciebie wyszlo powodzenia no i ... gratulacje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×