Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mama-malucha

majty poporodowe.....

Polecane posty

Gość mama-malucha

Ile par majtek poporodowych (siateczkowych) nalezy zabrać do szpitala??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hfjhgjkhikhvgcgfbvcbnbb
jedna paczka jednorazowych:) i co najmniej dwie paczki belle baby -tych duzych podpasek:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zupka-gotowana
mam przygotowan dwie paczki majt poporodowych czyli w sumie 4 sztuki i 4 paczki tych pieluch bella, wystarczy??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mialam 8 par majtek- 3 rzywiozlam spowrotem. 2 paczki belli.w szpitalu bylam 4 dni. mialam cc. wiec ubrac moglam sie dopiero na nastepny dzien.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hhklfdljdsgasag
ja zluzylam 6 par:) wez paczke najwyrzej maz ci doniesie:) a na kiedy termin zalozycielko topicu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hhklfdljdsgasag
do znajomej - piekny dzidzius zerknelam do galerii:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hhklfdljdsgasag
masz pieknych chlopcow:) mala roznica wieku miedzy nimi:) swiadomie sie zdecydowalas czy poprostu sie przytrafilo??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kuba sie przytrafil:D- i bardzo sie ciesze a Tomek byl w pelni zaplanowany. chcialam zeby byla roznica 2 lat i jest:)- rocznikowo bo tak wyliczajac to bez 2 mc to 3 lata roznicy jest:D dzieki za zajrzenie do mojej galeri i mile slowa:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hhklfdljdsgasag
i jka sobie radzisz?? bo ja mam 19miesiecznego synusia i oststnio czesto mysle o drugim ale swiadomie sie zdecydowac jest raczej trudno:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szatyneczkaaa
w szpitalu bedziesz 3 doby wiec wez tyle majtek ile zwykle uzywasz w 3 doby,albo wiecej bo moga sie polamic krwia, a podpasek mi bardzo duuuzo zeszło bo miałam krwotoki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hhklfdljdsgasag- radze sobie:) drugie dziecko \"chowa\" sie latwiej:) a Kuba jest na tyle duzy i rozumny ze nie sprawia problemow, nie ma zazdrosci. pomaga, podaje pieluszki, zabawia tomka. jak kuba wrocil po 9 dniach pobytu w szpitalu to do kogo sie przytulal i calowal? do Tomka oczywiscie. ja musialam sie upominac o swoje a do brata tulil sie prawie caly dzien:) kuba ma maskotke(taka zolta z dugimi nogami i rekoma i z twardym czubkiem glowy- kiedys byl \"szlal\" na te maskotki- w mtv jakis teledysk byl z nia. my dostalismy od znajomych)i ja karmi butla, kapie w suchej misce, wyciera kladzie spac, bierze na odbicie:) mysle ze to tez mu troche pomoglo w kontaktach- on a mlodszy brat:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×