Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

nikolla80

szef NFZ wprowadza w szpitalach limity na porody

Polecane posty

\"Fakt\": Narodowy Fundusz Zdrowia wprowadza w szpitalach limity na porody. Dyrektorzy oddziałów położniczych alarmują, że kontrakty starczą tylko do końca października. Potem rodzące będą odsyłane z kwitkiem. BOZE CO DEBILIZM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mandaty
za brudne samochody, limity porodów, przecież tu się nie da żyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak, potem się okaże, że rodzące w listopadzie i grudniu będą płacić za poród.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nfz jest chory to nie ulega watpliwosci , mam stycznosc z tym na co dzien to co robia w stosunku do przychodni w swoich programach do rozliczania jest tragiczne -dziwie sie ze te przychodnie funkcjonuja a informatycy w nich maja przerabne ale tak to jest jak ktos siedzi na dupie i wymysla jak by tu innym zycie utrudnic *czy mozna zgwałcic prostytutke? -tak ale tylko w samoobronie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nawet nie chodzi o płacenie - ale o strach co bedzie z tobą , strach i stress - czy jak cię odeslą to zdążysz gdzie indziej !! no właśnie gdzie? podobno kobieta z dzieckiem poczętym to priorytet tego rządu. ;( gdzie prawo wyboru placówki gdzie chcesz rodzić ten cały szacunek ...... mają nas w dupie jak zwykle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no becikowe te sprawy zeby wiecej dzieci sie rodziło ale tylko jak sie zmiescimy w limicie a jak sie nie zmiescimy to z becikowego bedziemy płącic za pobyt i opieke- marna!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no coz polityka prorodzinna pierwsza klasa.... poza tym to chyba nie do konca jest uwarunkowane prawnie??? przeciez szpital NIE MOZE odmowic kobiecie do porodu, to jest nagly przypadek i nawet jak nie ma miejsc na oddziale to musze przyniesc, co wiecej - a co jesli w miescie jest 1 szpital (tak jak u mnie) a do najblizszego 30kilometrow??? toc to chore jakies jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak sie postaracie
to do października sie wyrobicie z porodem :P wiem, wiem, głupi dowcip :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a moze niedlugo wprowadza ustawe- przedluzenie ciazy z 9 do 12 mc - kto sie nie zastosuje- kara pieniezna!!! dla nich nie liczy sie pacjent tylko kontrakt:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
najpier daja becikowe aby zwiekszyc przyrost a teraz limity porodow.Czegos nie rozumiem.Wiadomo Polska tutaj wszystko jest na opak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale mam pomysł: ... w październiku trzeba zacisnąć mocno nogi i przeczekać do stycznia - będzie limit na nowy rok ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×