Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

trtrtr

targi ślubne i zwiedzanie z tesciowa in spe

Polecane posty

Prosze, piszcie co radzicie. Jestem sama, moj partner wyjecha;. W weekend chce z ciekawosci pozwiedzac sobie targi slubne. Moglabym zaproponowac tesciowej in spe (spodziewanej tesciowej, byc moze tesciowej w przyszlosci, czyli matce mojego partnera), z ktora mam bardzo dobry kontakt - to przemila, bardzo zyczliwa dla mnie kobieta - zebysmy wybraly sie razem. Ale powiedzcie, czy warto? Czy ryzykuje ze ja jakos uraze? W koncu obie wiemy ze slubu koscielnego nie bedzie bo jej syn a moj ukochany jest po rozwodzie. Poza tym moze ona pomysli ze ja jakos manipuluje, cos robie na sile, choc w moim odczuciu w tym trojkacie: moj partner - jego matka - ja, to im troche bardziej na trwalosci zwiazku zalezy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niedobra lola
ja bym poszła sama a tesciowej zaproponowałabym lody w kawiarni; moze to jakos dziwnie zrozumieć , kto to wie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja chyba też
Złożyłbym teściowej propozycję zrobienia lodów a oglądać modelki na targach poszedłbym sam :D .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no właśnie chciałam stwierdzenia od kogoś obiektywnego czy to może być jakoś niewłaściwie zrozumiane wiesz co, lola, faktycznie dam sobie spokój, dzięki! do następnej osoby: całkiem zabawnie sparafrazowałeś, pozdrawiam ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niedobra lola
Mogłaby to tak zrozumiec , że bardzo cię ciągnie do slubu kościelnego , że nie do końca jestes zadowolona z tego , co bedzie. Osobiscie pewnie byś jej nie uraziła , ale mogłoby jej być trochę przykro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uhm, wprawdzie rozmawiałybyśmy o tym ale i tak wyszłyby mi może jakieś niezgrabne tłumaczenia, nie, to był głupi pomysł lola, jeszcze raz dzięki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ORuXqSAq0G8m5JwqJ7hZdSQZ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×