Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Belleteyn_

Prezent dla dzidziusia -kiedy kupić i co?

Polecane posty

Mam taki mały problemik. Moja sis jest w ciąży (5 miesiąc), niedawno dowiedziała się o płci dziecka. Chciałabym kupić jej jakiś drobiazg, ale ktoś mnie przestrzegł, że nie kupuje się rzeczy jak kobieta jest jeszcze w ciąży. Jak myślicie - kupować czy nie? No i co, jeśli kupować. Ja myślałam o takim komplecie - papucie i czapeczka w odpowiednim do płci kolorze. Doradźcie, proszę!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kupuje się wtedy
gdy dzidziuś jest już na świecie i idzie się z pierwszą wizytą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to bzdura
Ja nie wierzę w takie zabobony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kupuje się wtedy
to nie zabobon,ale jak chcesz dać prezent komuś,kogo jeszcze nie ma na świecie.Teraz to jakiś drobiazg dla mamusi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dla czyjegoś dziecka na pewno bym nie kupiła, są osoby które wierzą jednak w zabobony. Moja przyjaciółka śmiertelnie obraziła się na szwagirkę, bo ta jak dowiedział się o jej ciąży kupiła malutkie czerwone skarpeteczki. Dodam, że to że były czerwone jeszcze dodatkowo ją uraziło, stwierdziła, że to zły znak. Dla swojego dziecka można kupować kiedy się zechce. W takim wypadku kupiłam bym jakiś album o ciąży, wiersze o macierzyństwie, itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zrób jak uważasz, ile ludzi tyle opinii, więc kieruj się sercem i tym, że to Ty znasz swoją siostrę i wiesz czy wierzy w zabobony i takie tam. Co do pomysłu na prezent to inna sprawa, najlepiej wybrać się do sklepu z takimi artykułami i popytać panią, która tam sprzedaje. To istna kopalnia wiedzy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chodzi o to, że gdy idę przez miasto to się nie mogę powstrzymać, wchodzę do sklepu i oglądam.. Po prostu kupię, co mam kupić a dam już jak się dzidziuś urodzi :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Proponuję fajny komplet - ręcznik, gąbka, piżamka i czapeczka. Przyda się na pewno. Produkt dostępny jest na CoZaCena – www.cozacena.pl w niskiej cenie. Jeżeli chcesz dokonać zakupu to skorzystaj z porównywarki cenowej CoZaCena, sprawdzisz ceny produktów w jednym miejscu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×