Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Pandeczka

Potrzebuje kroki fitnessu...

Polecane posty

Chodze na fitness i one czesto mowia takie zwroty iam, flipper, szase...jest gdzies jakis portal gdzie sa zebrane te wszystkie podstawowe kroki fitnessu i pokazane jak je robic????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no ja ci nie pomogebo
nie chodze na fitness :-0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agnessa
też mam z tym problem :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no sa sa tam takie kroki :) niestety nie znam zadnej stronki gdie by to oisywali ja juz z tym nei mam problemu i je odrozniam i idrazu wiem o co chodzi, jak cos takeigo gdzies znajde to dam znac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość auuuuuu
gymnasion.pl znajdziesz tam filmiki z podstawowymi krokami na podłodze i stepie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
step touch-krok w prawo, krok w lewo podwójny-dwa kroki w prawo, dwa w lewo marsz:)zrozumiałe V(vi)step- prawa noga w przód po skosie na prawo, lewa noga w przód po skosie na lewo(stajemy na piętach), wracamy prawa noga do pozyci wyjściowej, na palce, lewa do pozycji wyjściowej...poruszamy się po literce V, widzisz to? heel back-prawa pięta do prawego pośladka, lewa do lewego, jak robimy na prawą stronę toprawa noga daje krok w prawo, lewa pięta do lewego pośladka....na lewo, lewa noga daje krok w bok w lewo, prawa pięta do prawego pośladka step out-ręce złożone z tyłu na pupie, albo łapiesz się za talię, na prawo-prawa noga krok w prawo, lewa noga robi akcent palcami na podłogę...na lewo-lewa noga robi krok w lewo, a prawa robi palcami akcent na podłogę. Można dodać ręce, w górę, albo inaczej:) cha cha mambo-na prawo:dwa drobniutkie kroczki jak tańcu w cha cha w prawo i lewa noga robi krok w przód przed prawą nogę, na lewo: dwa drobniutkie kroczki w lewo i prawa stopa robi kroczek przed lewą stopę. pivot-trudniejsze, zacznijmy od mambo. na 1 irobisz krok prawą stopą przed lewą, na 2 akcent(zakręc biodrami), teraz powrót podobnie na 3 ale noga wraca na miejsce,akcent na 4. na lewą nogę odwrotnie,krok dajesz przed prawą, rozumiesz? teraz pivot!! na raz robisz prawą krok przed lewą stopę(1), teraz obracasz się na lewej stopie do tyłu(2), przez prawe ramie, krok do przodu znowu prawą nogą(3), znowu obrót przez prawe ramie i wracasz do pozycji wyjściowej(4). Daj znać czy coś z tego rozumiesz bo nie wiem czy tłumaczyć pozostałe kroki:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
knee up-(ni ap)-na prawo, prawa noga daje krok w prawo w bok(ręce w przód), teraz lewa noga podnosi nogę zgiętą w kolanie do góry(stąd knee up-kolano w górę), ręce podczas podnoszenia kolana robią łokciami do tyłu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
flipper nie wiem:( chasse-to taki podskok w prawo na prawą nogę lewa dołącza:)przy tym kroku ciało obraca się na prawo. na lewo to zrozumiałe podskok w lewo:) Mam nadzieję że trochę pomogłam, jakby co to mogę pomóc więcej, spytaj:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
akurat znam te wszystkie kroki co napisałaś :) może 1 czy 2 nie kojarze w tej chwili, Ty to z głowy pisałaś czy masz może jakąś fajną stronkę z tego typu rzeczami??? jakbyś mogła to daj link :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fajne te stronki dalyscie.ja znam kroki te podstawowoe bo chodze na fitness ale naprzyklad niektorych nie potrafie wykonac i dlatego chce sobie pocwiczyc jak nikt nie patrzy w domu hehehe ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość też to chcę
fajnie by było jakby ktoś coś jeszcze podrzucił na pierwszym adresie nic nie znalazłam a drugi niby ściągnęłam coś do oglądania ale chyb asierota jestm bo nic z tego nie wyszło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no_skill
Gość niestety ale nie dzila
siagam to po 2 godziny, a jak sciagne to ma az zielony ekran i dziwiek i polowa w ogole si enie chce sciagac ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość może mogłąbyś podać
pełne nazwy tych zestawów ćwiczeń to ja sobie to ściagne skads indziej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a linki do
cwiczen na stepie macie ?szukam pilnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agafit24
Z tego co piszesz to cza cza mambo wygląda mi jak shase mambo. Czy to to samo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agafit24

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agafit24
Możecie mi jeszcze napisać w przetłumaczeniu na polski co te wszystkie kroki oznaczają? Bardzo mi na tym zależy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agafit24
Przepraszam. Nie precyzyjnie się wyraziłam. Chodzi mi o komendy np. step touch, grave vine, hel back, sashe mambo i tp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madzia72
Trafiłam na forum, bo sama szukam jakiś informacji na temat kroków fitness. Bardzo ciężko jest znaleźć coś na ten temat na internecie. Od niedawna chodzę na aerobik i ledwo nadążam na instruktorką. Jak dziewczyny idą w lewo ja idę w prawo ;) ale im dłużej chodzę na zajęcia tym lepiej zapamiętuję kroki. One się cały czas powtarzają. Jeśli chodzi o krok step touch to wygląda tak, że robimy kroki w bok w lewo i w prawo, heel back to podnosimy pięty uginajac kolana mniej więcej do konta 90 stopni od pośladków. Kurcze ciężko tak wytłumaczyć na sucho !! Jak uda mi się coś znaleźć na intertnecie (moze jakis filmik) to dam znac. Czy ktoś też ma problemy z tymi nazwami? Może sobie jakoś pomożemy. Na aerobik chodzą młode, wysportowane dziewczyny - chciałabym im jakoś dorównać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×