Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ja tam miałam

jak sie robi sałatke z pekińskiej co dodać????

Polecane posty

Gość ja tam miałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najprostsza obiadowka, to kapusta pekińska z marchewką (plus ewentualnie kukurydza konserwowa) i majonez. Ja lubię taką: pekinka, kukurydza ogorek konserwowy marchewka majonez

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dodatki zależą od zasobności spiżarni - ogórek kiszony, jabłko tarte, seler tarty, por , liście selera, ziółka różniste, papryka świeża i konserwowa. Majonez tak, ale również oliwa z oliwek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kapusta pekińska marchewka potarkowana jabłko kukurydza śmietana pieprz,sól można dodać też ser feta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja robie taka: pekinka pomidor ogorek zielony kukurydza (puszka) 10 daz zoltego sera cebula puszka tunczyka w sosie wlasnym sol, pieprz majonez (ja robie sos majonezowo-smietanowo-czosnkowy)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość małopolanka
kapusta pekińska por wcieniutkie plasterki marchew naśredniej tarce wymieszać z majonezem najlepszy kielecki i z kwaśna śmietaną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kapusta pekinska
do tego ogorek zielony i pomidor w kostke, troche szczypiorku i sos wloski z knorra w proszku (przepis sosu na opakow.)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kapusta , pomidor ,cvczerwona fasola , kukurydza :) calośc polac oliwą , skropic octem ryzowym , dodac sos sojowy . Poukładać na wierzchu kawałeczki tuńczyka i ćwiartki jajek :)) opruszyć swieżą bazylią .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dla mnie najlepsza kapusta pekińska, puszka kukurydzy, szczypta pieprzu ziołowego i majonez

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciocia dobra rada001
Sałata pekińska Ser feta Pomidory Smacznego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zazwyczaj do ryżu (z czymś tam) robię ulubioną surówkę moich synów: kapusta pieńska surowa czerwona papryka por pomarańcza kiwi sos słodko-pikantny chili (tao tao)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lubię
Jeśli lubisz ostro: Pokroić pół główki i jednego pomidora w kostkę, wszystko polać sosem vinegrette bardzo wściekłym takim: 2 ząbki czosnku roztarte z połową łyżeczki soli, wycisnąć sok z połowy cytryny, cztery łyżki oleju, składniki połączyć. Uwielbiam tą sałatkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kapusta i
kukurydza ser żłóty pokrojony w kostkę posiekane orzechy włoskie majonez z odrobinką ketchuou

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka jedna...........
zalezy czy do obiadu czy jako samodzielne danie jak samodzielne to wszystko co lubisz i co pisali poprzednicy a jak do obiadu to ja robie pekina w paseczki, marchew na tarce, por, 3 krople octu winnego, sól i pieprz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×