Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Inusia1991

Do wakacji stajemy sie piekne!!

Polecane posty

Gość mroczny wędrowiec
i jakie yntelygentne komentarze dajesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ide dzis na impreze.. a nie za dobrze sie czuje... :( ehhh... alkohol znieczula wszystko :P :/ ... wczoraj zjaddlam jeszcze mala miseczke fitness z owocami, bo bylam glodna i mialam ochote cos pochrupac... wybaczam sobie :) ehhh... 100dniowka :( .... fajnie bylas uczesana, podoba mi sie takie cos :) ale ja mam za dlugie wlosy do takiej fryzury :/ a wlasnie, nie znacie jakiegos sposobu, zeby odbudowac wlosy?! bo ja uzywam roznych szamponow, odzywek... ale to mi nic nie daje, nawet jak przejade prostownica to mam po chwili takie odstajace klaczki :/ chyba ze wlosy katuje prostownica dlllllugo... ale mam strasznie popalone wlosy i nie chce ich \'dobijac\' aha, dzis narazie zjadlam: 11: miska nestle fitness z owocami z mlekiem, zielona herbata nierze sie na nowo :P nick_________________waga_____wzrost____wymiary____cel (waga i wymiary) inusia1991___ ________65kg_ ______176cm___95/69/93___55kg 90/65/95 .......****....... ______51kg ______156cm_ __90 69 95 ___ 45kg_90 65 90 mroczny wędrowiec___ 87kg_ _____178cm___ee nie wiem___78kg ---- czarownica_agata___ cos kolo 55kg_166cm__ 80/69/85_____ 48/49kg 90/60/80 :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mroczny wędrowiec
u mnie też impreza i w dodatku obowiązkowa a na niej wiele pustych kalorii i jak się tu pozbyć tego mięśnia piwnego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rokkittka
Ach podaje wymiary biust 95cm:) talia 70cm :( biodra 92 cm :( Chce wrócić nie ważne do jakiej wagi poprostu chce mieć maxymalnie 66cm w tali i 90cm w biodrach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wodzia
Wymiarki :| dobrze ze mnie nie znacie ;) biust 89 talia 68 biodronki 87 waga klamie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znowu przesadziłam sniadanie 2 kawałki razowca z szynką i serem chyba po 2 godzinach zjadłam jabłko pozniej w liście sałaty pekińskiej zawijałam szynke i serek topiony z 4 takie male wszystko szło ok :O ale naszła mnie straszna ochota na słodycze przed 17 :O zjadłam kit-kata i princesse a o 18 30 odrobina tuńczyka + plasterek szynki + plasterek sera a teraz czas na cwiczenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No pieknie widze ze tabelka juz ma sie dobrze:D:D hehe :D ja dzis zjadlam piesi z kurczaka ii 3krowki:(( tragedia buziaki dla wsytkich:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
.......****....... >> nie martw sie, nie jest tak zle... :) ja dzis zjadlam sniadanko (juz pisalam).. a pozniej kubek serka waniliowego z paluszkami :P no i teraz sie powstrzymuje , zeby nic nie zjesc, chociaz umieram juz, bo jade na urodziny i najpierw idziemy cos zjesc (no coment).. a pozniej do klubu... ehhhh.... zycie :D zostalo mi 45 min ... i oczywiscie sie nie wyrobie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wodzia
nick_________________waga_____wzrost____wymiary____cel (waga i wymiary) inusia1991___ ________65kg_ ______176cm___95/69/93___55kg 90/65/95 .......****....... ______51kg ______156cm_ __90 69 95 ___ 45kg_90 65 90 mroczny wędrowiec___ 87kg_ _____178cm___ee nie wiem___78kg ---- czarownica_agata___ cos kolo 55kg_166cm__ 80/69/85_____ 48/49kg 90/60/80 wodzia.......49kg..........159cm..........89/68/87.........65 w talii taak to miało byc ha! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość froschilein
hallo, hallo dopisuje sie do tabelki, niestety nie mam sie czym wymierzyc ;) czarownica_agata -> dzieki juz jem wecej, to tylko chwilowo :) zmobilizowalam sie troche do ruchu i po pracy poszlam na spacer i nawet na basen!! Jak dzis po pracy bede miec sile to tez sie wybiore;) pozdrawiam!! nick_________________waga_____wzrost____wymiary____cel (waga i wymiary) inusia1991___ ________65kg_ ______176cm___95/69/93___55kg 90/65/95 .......****....... ______51kg ______156cm_ __90 69 95 ___ 45kg_90 65 90 mroczny wędrowiec___ 87kg_ _____178cm___ee nie wiem___78kg ---- czarownica_agata___ cos kolo 55kg_166cm__ 80/69/85_____ 48/49kg 90/60/80 wodzia.......49kg..........159cm..........89/68/87...... ...65 w talii froschilein___________70kg_________175cm_____???_______60kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moje imponujace sniadanie :( 2 plasterki szynki i 1/2 grześka dlaczego nie moge zyc bez słodyczy :(:(:( co myslicie o łykaniu chromu ? bo juz nie wiem jak nad tym zapanować :/ Normalne jedzenie może dla mnie nie istniec ! eh :P nie musez jesc chleba , ziemniaków nie lubie :D ryzu i makaronu tez nie musze spozywać ... .. :) musze naprawde cos wykombinowac bo tak dalej być nie może :P !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
.......****....... : musisz sobie uswiadomic, ze twoja dieta nie ma najmniejszego sensu w chwilii obecnej, jezeli zywisz sie slodyczami. Na sniadanko powinno się wcinac jak najwięcej, zeby przyspieszyc metabolizm, ale napewno nie slodyczami! nie martw sie mam podobnie..Co do chromu, to wlasnie koncze opakowanie, ale wcale ochota na slodycze mi sie nie zmniejszyla, wiec nie wiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz co właściwie to nie jestem na diecie ;) bo nawet jak schudne to co to da ? w górnych partiach ciała jestem szczupła , brzuch lekko umiesniony ... moim jedynym problemem jest pupa , gdyż jest nie:Onaturalnie DUŻA!!!! i nic wiecej :O a dieta nic w tym przypaku nie da :( jedyne wyjscie to sport ale nie sadze aby rower wyszczuplił mi tyłek ;) no może uda .. i spalam kcal ... musze sobie sciagnąć 8abs na posladki i cośw tym kierunku robić ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
najgorsze jest to , że na kazdym kroku są pokusy a ja na widok słodyczy :O trace panowanie nad sobą ..rece mi sie trzesą :( naprawde nie wiem jak sobie z tym poradzić czasami jak wypije kawe to trace ochote na czekolade ale przecież to nie jest żadne rozwiązanie .. a herbatki mi nie pomagają ;) jak w domu nie ma nic słodkiego to nawet udaje mi sie wytzrymać :) ... tylko nie jestem sama a rodzinka sobie dogadza :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No nic musze sie zmobilizowac i od jutra ... rzucam słodkości :O ale tym razem na 100% może jak sie odzwyczaje to bede miała wieksza kontrole nad apetytem :P ... trzymajcie za mnie kciuki :D bo to nie bedzie łatwe ! ... ale koniecznie musze zaplanować co jutro zjem żeby nie było czasu na zastanawianie :P przed posiłkiem ... bo najdzie mnie ochota i bedzie klapa a teraz czas do pracy .. :) zycze wam miłej niedzieli :) oby nie była obfiya w posiłki :D ..! teraz bede bardzo zajęta wiec nie wiem czy znajde chwile zeby tu zaglądać ;) ... odezwe sie w kolejny weekend i zrelacjonuje jak minał mi tydzien :) zwaze sie i zmierze na nowo ... Pozdrowienia !!! .. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rokkittka
nick_________________waga_____wzrost____wymiary____cel (waga i wymiary) inusia1991___ ________65kg_ ______176cm___95/69/93___55kg 90/65/95 .......****....... ______51kg ______156cm_ __90 69 95 ___ 45kg_90 65 90 mroczny wędrowiec___ 87kg_ _____178cm___ee nie wiem___78kg ---- czarownica_agata___ cos kolo 55kg_166cm__ 80/69/85_____ 48/49kg 90/60/80 wodzia.......49kg..........159cm..........89/68/87...... ...65 w talii froschilein___________70kg_________175cm_____???_______6 0kg Rokkittka............57,5kg............170cm........96 70 92 54kg..94 66 88 Wczoraj byłam na balu, ale ze meni było ustalone chyba przez samych mięsożerców to prawie nic nie zjadałam nie licząc 2 mandarynek,gałki ziemniaków i kilka winogron (już dawno nie byłam w reastauracji gdzie nie miałam co zjesć-a bo jestem wegetarianką:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rokkittka
nick_________________waga_____wzrost____wymiary____cel (waga i wymiary) inusia1991___ ________65kg_ ______176cm___95/69/93___55kg 90/65/95 .......****....... ______51kg ______156cm_ __90 69 95 ___ 45kg_90 65 90 mroczny wędrowiec___ 87kg_ _____178cm___ee nie wiem___78kg ---- czarownica_agata___ cos kolo 55kg_166cm__ 80/69/85_____ 48/49kg 90/60/80 wodzia.......49kg..........159cm..........89/68/87...... ...65 w talii froschilein___________70kg_________175cm_____???_______6 0kg Rokkittka..........57,5kg.........170cm......96 70 92 .....54kg-94 66 88 Jeszcze raz poprawioną wklejam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Atmi
Witam, Postanowiłam się przyłączyć jeśli moge. Ja również się odchudzam, postanowiłam zmienić siebie od tego roku, więc zaczełam więcej ćwiczyc. Tak ogólnie to od 2001 roku trenuje Aikido (taka japońska sztuka walki) ale miałam torchę przejść 2 lata temu i wcinałam co popadło przez to waga stała się wieksza do jakiś 69kg (+ - 1kilo ) przy wzroście 160, a było 60 i teraz wkońcu stwierdziłam że czas się za siebie zabrać. Jadłam w tamtym roku Bio-Chrom przez 3 mieciące i pomógł mi spaść tylko 1kg, może ja na niego nie ide. Ogólnie to tego po mnie nie widać ponieważ z natury mam kształt klepsydry. To co mi przeszkadza to brzuszek i tylko on bo cała reszta jest ok. Nawet gdybym chciała spaść w biodrach to nie moge bo mam 110cm, a jak miałam 60kg to było 5cm mniej tak więc za dużo z tym nie zrobie. Czy stosujecie tylko diety, czy może jeszcze jakieś tabletki czy plastry np. Vita Slim?? Jak to cenowo wychodzi? Z góry dzięki za wszystko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość froschilein
witaj atmi, no to mamy ten sam problem brzuszek!! probuje jesc troche mniej, wczoraj kupilam duzo owocow;) i zaczelam chodzic na basen. jakie tego sa efekty jeszcze nie wiem. wlasnie sie przeprowadzilam i nie mam jeszcze swojej wagi! na dietach sie nie znam, szczerze mowiac, wiec wiecej nie moge ci pomoc! ale 3mamKciuki zeby do lata nam wszystkim waga pokazywala mniej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość afka
to co ja polecam innym kobietom to, to żeby więcej się śmiać,chodzić na spacery,uprawiać sport, a przede wszystkim wyjść do kosmetyczki lub fryzjera żeby zmienić fryzurę i wygląd to pomaga wierzcie mi!!!! sama się o tym przekonałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie oszukujmy sie.,,.. mam kaca :P i nie ma sie czym chwalic... o 21: 1/2 gigantycznej porcji makaronu z sosem pieczarkowo pomidorowym (nie dalam rady zjesc calego), troche frytek z sosem czosnkowym, surowka z rzepy ... 4 nad ranem: zapiekanka z serem i pieczarkami :P brak slow... 10: sniadanko- jajko na polmiekko z maselkiem, 1 bulka z almette smietankowym i zoltym serem. 1 zielona herbata, 1 zwykla herbata 14:zielona herbata 17: sama zjadlam opakowanie pierozkow + 1,5 talerza barszczu ... 1 zielona herbata 19:zielona herbata teraz tez sobie chyba zrobie... przynajmniej glodna nie jestem... ale mam ochote na slodkie cos... ehhh :( no i nie cwiczylam od 2 dni :( moze dzis przed spaniem pocwicze...... ale watpie :P pozdrawiam wszystkich :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rokkittka
No to czarownica zaszalałaś nie ma co. Ale jutro bedzie nowy dzień i nowa motywacja do walki o leprze ciało i piękną sylwetkę. Dziewczyny damy radę:) na pewno:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rokkittka
Hej dziewczyny co sie stało ze tu tak pusto,myslałam ze wszystkie bedziecie sie chwalić jak po łikendzie, która dała radę z dietką a która poległa, a tu nic. Ja wyposarzyłam sie w musli tropikalne (które uwielbiam),ale dziś zjadłam tylko parówkę sojową,banana i 2 kanapeczki wasa wiec liczac herabtki owocówki i wode to na pewno 500kalorii nie przekroczyłam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
siemka :D 0 słodyczy tak jak obiecałam :) jezdziłam 2 godziny na rowerze .. w tym czasie dodatkowo przeczytałam 207str ksiązki , wykapałam sie i odpoczywam w tej chwili :) Musze sie jeszcze pouczyć i bede zadowolona z dzisiejszego dnia ! PoZdRoWieNiA 🌻 ... Po studniówce czuje , ze nabrałam pewności siebie ? ;) nie wiem jak to nazwać ... ale jest mi lepiej :) ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć! Postanowiłam się przyłączyć do Was ... nazwa topiku jest świeeetna .. chciałabym tu po dłuugiej walce, w 1 dzień wakacji napisać, że wreszcie mi się udało.. że mogę wyjść na plaże bez żadnego wstydu, wręcz z podniesioną głową .... :P Zaraz zabieram się za czytanie topiku .. jak narazie widzę, że miłe osóbki tu przebywają ... :) nie piszę narazie żadnego planu odchudzania, mam go w głowie, bo jak nie wypali... to głupio mi będzie .. no nic, do jutra... !!!!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rokkittka
Mis nuty najlepiej właśnie wpisać swoja wagę centymetry i tak dalej to właśnie motywuje do walki,jak nic nie mówisz to sie chowasz i jak by nie wyszło to i tak nikt nie bedzie wiedziała a to chodzi o to żebyś była zmotywowana (a raczej wychodzi wtedy presja):) Ja na razie z kawusia,ale dalej sie zastanwiam co sie z wami dziewczyny dzieje, topiki zmieniłyście czy cosik?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mroczny wędrowiec
nie ,wszystkie ćwiczą :) tylko ja się obijam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rokkittka
Mroczny wędrowiec ja też nie za bardzo cwiczę juz wolę posprzątać całe mieszkanie pomaszerować parę kilometrów,ale jakos do ćwiczeń to :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mroczny wędrowiec
to chociaż tyle. ja nie mogę sprzątać bo matka uważa ,że nie potrafię :/ i jak jestem w pracy sama robi porządki do pracy jeżdżę samochodem w pracy prawie cały czas siedzę ogólnie całkowity brak ruchu i nie mam motywacji żeby samemu ćwiczyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×