Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Inusia1991

Do wakacji stajemy sie piekne!!

Polecane posty

a teraz czas na relaksująca kąpiel :D później poczytam ... i do łóżka jutro czeka mnie cięzki dzień ;) bede pewnie cięzko pracowała a co za tym idzie :D duzo spalonych kcal w sumie to mam nawet sporo ruchu dzisiaj \"spacerowałam\" ok 2 godzin rowerek 1 godzina a i tak efekty są marne :/ i cięzko mi zrzucac kg , rzeźbic ciało ale bede walczyła :) i NIE poddam sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam witam :)mam dzis mega dobry humorek... tzn jak sie wygrzebywalam z lozka to taki nie byl, ale hmmm... agata najedzona = agata zadowolona... jestem po sniadanku, wiec wszystko nabralo weselszych kolorkow :D wczoraj bylam w kinie (czy to jest normalne, wydawac na jedzenie w kinie wiecej niz na bilety?! :P ) ... wpalaszowalam mega nachos z sosem serowym... mmm.. pycha... stwierdzam, ze moge to sobie wbaczyc, bo wczoraj zjadlam tylko sniadanie (o ktorym pisalam).. pozniej 2 mandarynki i jedna pomaranczke.. no i przed wyjsciem 2 razy skubnelam makaronu ugotowanego z durszlaka :P pozniej po kinie skoczylismy na solarium (tzn ja, moj piekny siedzial i czekal na mnie :P ) wiec ogolnie zaliczam dzien do calkiem udanych :) dzis zjadlam: 11.30 2 kanapeczki z zoltym serem i salata i z almette chrzanowym. popite kakałkiem :P a teraz popijam sobie wode ktora zostala mi od wczoraj :) za chwile zaczne sobie swiczyc moze troszke, pozniej przytne sobie grzywe, bo troche za dluga juz jest... no i musze wygospodarowac troche czasu :P bo na 16 jade na prawo a jeszcze tak wlasciwie sie nie uczylam :P ehhh... witam przybylych :P wpadne wieczorkiem 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mroczny wędrowiec
witam! czy mimo "Magazyn dla kobiet Kafeteria jest cześcią Portalu o2.pl " można się przyłączyc? a jesli tak to już coś napisze. postanowiłem się odchudzić 178 cm waga startowa 91 po 10 dniach 89 kg bez zmiany diety wiek 24 a sprawiło to powolne jedzenie jem wolniej szybciej czuje sie syty wiec mniej jem, mniej potrzebuje energii zeby to strawić więc .... mniej jem co o tym sadzicie pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mroczny wędrowiec
no to jeszcze ja siedze i nudze sie w pracy a praca siedzaca cwiczenia? raz w tyg kosz (ale na maksa) i nie wiem co napisac pozdrowienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mroczny wędrowiec
no ja to jestem jak w temacie dco wakacji 78 kg wiec jeszcze 11 do zrzucenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wodzia
Witam wszystkich! w grupie razniej i nikt mnie nie zna ;) wiec dołaczam do Was! Nie wiem ile waze,i nie chce wiedziec ;) natomiast chodzi mi raczej o estetykę mojego ciałka,chciałabym zrzucic jakies 5 cm z obwodu brzuszka. Wiec od dzisiaj pije min 4l wody dziennie,hula hop co 2 dzien na zmianę z basenem. Piszcie czy widac u Was efekty jakies:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesć:) Dzisiaj miałam ciezki dzień :P sniadanie kiełbaska , plasterek sera light ok 9 zjadłam taka bułke z ziarnami przed 14 poszłam z koleżanka na kebaba .. ale w sumie zamówiłam tylko porcje frytek :P twarożek o 17 od 7-20 nie było mnie w domu :O teraz wróciłam i zjadłam .... 2 batoniki grzeska orzechowego a wczesniej Corny czekoladowy Jutro mam studniówke :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam kolejnych przybylych :) mam nadzieje, ze to nie bedzie jednorazowa wizyta i ze wszyscy sie tu zaczepia (im nas wiecej tym weselej :P ) ... 100dniowka... JA TEZ CHCEEEE :(:(:((: buuu... to bylo tak dawno... hlip.... a Ty uwazaj z ta kosmetyczka.. i lepiej powiedz ze masz tego samego dnia 100dniowke, zebys nie wyszla ze zmasakrowana twarza ;) ... no chyba ze idziedsz sie malowac to inna sprawa :) ja bylam na 2 100dniowkach :P u siebie i u kolegi... i bylo mega super... i w ogole to ja chce isc jeszcze :( a jaka masz sukienke?? i jak bedziesz uczesana i w ogole wszystko :D:D jestem ciwkawska co do takich rzeczy ;)... a gdzie masz?? w jakims fajnym hotelu?? czy restauracji?! .... czuje sie stara :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mroczny wędrowiec
witam nom 100dniówka fajna rzecz byłem na 3 (czy to jest chwalenie? :) wreszcie piątek i 2 h gry w kosza szkoda ,że tylko raz w tyg :( więc trzeba będzie to maksymalnie wykorzystać znowu z frotki wycisnę szklankę potu pozdrowionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wodzia
Dzień dobry !:) jak u Was poranny nastrój i nastawienie? :D bo u mnie wspaniale:) czuje,że dzisiaj mogłabym podbić świat, niestety musze się uczyć do egzaminów hehe, ehh widze,że ktos studniówke ma stare dobre czasy,taka impreza to jest jednorazowe przezycie :) i wtedy bylam szczuplejsza hehe ;) buziaki dla Was!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mroczny wędrowiec
rano jak zawsze taki sobie dopiero po 10 sie ozywiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wodzia
Juz po 10...więc jak tam mroczny wędrowcu? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mroczny wędrowiec
już o wiele lepiej 2 kawa postawiła mnie na nogi ale jak ja strasznie się nudzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość froschilein
witam! czy mozna sie tez przylaczyc? w lipcu mam wesele do tego czasu bardzo chcialabym troche schudnac, potrzebuje motywacji, bo tak ogolnie lubie jesc -a zwlaszcza slodycze ;) moje wymiary 175 i 70 kg, (reszte musze obmierzyc) specjalnej diety nie mam, ale zaczelam mniej jesc;) jogurt, banan, mussli+ jogurt, salatka, woda, to co jem przez dzien, wytrzymalam juz tak 4 dni, wiec moze mi sie w Waszym gronie jakos uda ;) pozdrawiam !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
froschilein , jesz stanowczo za malo. jak tylko zjesz wiecej organizm bedzie zbieral \'zapas\' na wypadek, jak bys znowchciala go przeglodzic ;) mroczny wedrowcze... moze pocwicz czasem w domu :) wtedy bedziesz mial wiecej ruchu w tygodniu :P ja jestem padnieta, wiec zabieram sie do spania, dobranoc wszystkim :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mroczny wędrowiec
no i tu właśnie leży mój problem. całkowicie nie mam motywacji to samotnego ćwiczenia. a stykło by ponieważ jakoś szybko tracę na wadze już 87 czyli około 4 kg przez 2 tyg i pewnie troszkę skóra będzie sflaczała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam... Witam :D wróciłam o 6 rano ..co tu duzo mówić ... było po prostu super :D:D:D:D .... suknia krótka , kolor ciemna czekolada , makijaz i fryzura :) nawet całkiem dobrze wyszły . Włosy miałam rozpuszczone , wyprostowane + taki \"irokez\" i brokat :P Duzo nie jadłam ;) troche wypiłam :) i jestem zadowolona .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc laski:* dawno mnie nie bylo bo mam komp zpepszony:( aleniewazne:D przyslali mi wage est boska iii nareszcie zrobiky tabelke:D:D a wiec zaczynamy prosze aby kazda nasteopna osoba kopiowala osoby poprednie:Da wiec tak nick waga wzrost wymiary cel (waga i wymiary) inusia1991 65kg 176cm 95/69/93 55kg 90/65/95

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daje jeszcze raz bo tamta sie zjebala:p nick________waga_wzrost____wymiary____cel (waga i wymiary) inusia1991___ 65kg_ 176cm___95/69/93___55kg 90/65/95

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nick________waga_wzrost____wymiary____cel (waga i wymiary) inusia1991___ 65kg_ 176cm___95/69/93___55kg 90/65/95 .......****....... 51kg _156cm __90 69 95 ___ 45kg_90 65 90

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mroczny wędrowiec
nick________waga_wzrost____wymiary____cel (waga i wymiary) mroczny wędrowiec___ 87kg_ 178cm___ee nie wiem___78kg ----

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mroczny wędrowiec
sorki nie zrozumiałem wcześniej tego myku nick________waga_wzrost____wymiary____cel (waga i wymiary) inusia1991___ 65kg_ 176cm___95/69/93___55kg 90/65/95 .......****....... 51kg _156cm __90 69 95 ___ 45kg_90 65 90 mroczny wędrowiec___ 87kg_ 178cm___ee nie wiem___78kg ----

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rokkittka
Witajcie,jeśli można to bardzo chetnie sie dołacze. Nie mam do zrzucenia dużo ale jakos te kilogramy mnie denerwuja. Moja waga to 57,5kg Wzrost 170cm jakie dietki i ćwiczenia stosujecie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. mogę się przyłączyć? już zakładałam swoją dietę, ale padło wszystko :( znowu próbuję. mam nadzieję, że się uda. i że mnie przyjmiecie do grona.muszę zrzucić 20 kg:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niewiedzacy krzys
alez ja jestem poiekny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×