Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

pączusia

Bole serca

Polecane posty

miewam od czasu do czasu bole serca!!Nie wiem jaka jest tego przyczyna!Byc moze stres(????????)...nie wiem!!boje sie isc do lekarza!!czasem bole sa tak silne ze nie moge oddychac i do tego nawet sie ruszyc!Po kilku chwilach normalnie przechodzi!I ogarnieta strachem wykonuje dalsze czynnosci z całkowita dekoncentracja!Niezbyt ciekawie co nie?Troche sie wstydze powiedziec o tym mamie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rafu
To nic więcej tylko nerwica. Ale jak o tym nie powiesz nikomu, nie porozmawiasz z mamą albo lekarzem będziesz sie nakręcać jeszcze bardziej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tez miałam
tez miałam kiedys bole serca, bylo to raczej cos w rodzaju ostrego klucia, przez chwile nie moglam oddychac ani sie ruszyc, klucie szybko mijalo. poszlam do lekarza, po badaniu okazalo sie ze nic mi nie jest a takie klucie to wynik stresu. kiedy zaczynalo kluc kladałam sie na plaskiej powierzchni i bol mijal. radze jednak isc do lekarza, nie ma czego sie bac, a jesli okaze sie ze jest ok, to bedziesz spokojniejsza. a jesli jednak cos jest nie tak to lepiej szybciej rozpoczac leczenie prawda. serce to powazna sprawa,dlatego lepiej tego nie ignorowac ale tez nie ma co na zapas sie martwic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×