Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mary ann

ubrania dla nastolatek - wymieniamy firmy, co sie nadaje a co nie!

Polecane posty

Gość jaa.
ja bardzo lubię kupować w h&m. gdy wybierałam sie na zakupy to chodziłam, szukałam.. np. spodni. a i tak zawsze lądowałam w h&m i tam je kupowałam. nigdzie więcej nic nie moge znaleźć. a co do ciucholandów. nie chodze tam ale babcia mi zawsze coś tam kupuje. to wymaga cierpliwości, też wyobraźni no i chęci. w dzisiejszych czasach ludzie chcą mieć wszystko na wyciągnięcie ręki. nie mają czasu na takie poszukiwania. czasem można tam znalezc naprawde cos fajnego. ale to nie dla mnie. po prostu mi sie nie chce. pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to są sklepy z super ciuchami
najlepsze sklepy dla nastolatek to: h&m cropp house reserved butik terranova zara i wiele innych... p.s. super sklepy dla nast. są w arkadi, na złotych, i małe sklepiki w warszawie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moniŚ<3
ja tam wole terranove

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaja666
Wg. mnie najlepiej kupowac nieco drozsze ubrania, wysokiej jakosci na przyklad Etnies, Quiksilver, Roxy. Mozna znalezc takie ktore pasuja zarowno dla nastolatek jak i nieco dojrzalszych kobiet. Zalezy oczywiscie czy dana osoba lubi taki styl. Mozna je sobie obejrzec na przyklad w sklepie prostreet.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OlufkaW
Ja nie kupuję zbyt drogich ubrań dla córki, bo nie ma sensu. Przecież wychodzą z mody, a dziecko już nie chce w niektórych chodzić. Dlatego często chodzę z nią na Galerie do butików, a zwłaszcza upatrzyła sobie ubrania z Miss Trendy. Chyba dlatego, że jej koleżanki tam się ubierają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość revilo
SH Terranova, stradivarius, bershka, H&M a jak sie troche odlozy to nawet s.Oliver

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość michalinkova
Odkryłam bardzo fajny sklep. Nie dość, że jest tutaj bardzo tanio, to jeszcze markowe porządne ciuchy, http://www.sarafis.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Korbaaaaaaa
Witam Robię wiosenne porządki Zapraszam na moje aukcje na których można kupić ładne rzeczy za naprawdę małe pieniążki. Większość jest nowa. http://allegro.pl/listing/user.php?us_id=9539284 Codziennie dorzucam koło 13 rzeczy!! :):)) Warto!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Korbaaaaaaa
Witam Robię wiosenne porządki Zapraszam na moje aukcje na których można kupić ładne rzeczy za naprawdę małe pieniążki. Większość jest nowa. http://allegro.pl/listing/user.php?us_id=9539284 Codziennie dorzucam koło 13 rzeczy!! :):)) Warto!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość idealna firma
5-10-15

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja kupuję fajne ubrania ,firmwki w dobrych cenach na www.outlet-mania.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×