Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mary ann

ubrania dla nastolatek - wymieniamy firmy, co sie nadaje a co nie!

Polecane posty

Gość krishna
ja, chociaz juz do mlodszych nie naleze to lubie sie ubierac w h&m, nie powiem ze sa tam tanie ubrania ale bardzo dobrej jakosci. ostatnio kupilam sobie sliczny plaszczyk wlasnie tam. kupuje tez czasami spodnie na dziale dzieciecym bo akurat jest tam moj rozmiar:) tak wiec polecam jak najbardziej h&m

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agniesia16malinka
*::*::*a ja lubie muzykę z reportera hehe:P::*::* a wy????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iralandia
Cropp tani...? Mnie się tak wczle nie wydaje, choć już jestem kobietą pracującą, a nie nastolatką. A jak tam czasem zajrzę i widzę jakąś szmatkę za stówę to mi się słabo robi! A tak wogóle to piszę tu dlatego, że ja też uwielbiam ciuchy Abercrombie and Fitch, o których ktoś tu pisał. Skąd bierzecie te ciuchy?? Bo ja czasem zaszaleje na amerykanskim e-bayu ewentualnie jak ktoś znajomy ze Stanów przylatuje, to rpzywozi, bo w PL chyba nie ma sklepu, nie...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w sumie już kończy się mój "nastoletni" czas, ale co tam, mogę się dopisać co lubię, a czego nie :) do tej pory ubierałam się raczej sportowo ale teraz gust mi się troszkę zmienia i staram się wybierać takie rzeczy, w których wyglądam jak kobieta :) W sumie nigdy nie zawiodłam sie na New Yorkerze, często tam właśnie po długim łażeniu po centrum handlowym znajduję coś fajnego :) lubię Bershkę, nawet mój tata czasem tam kupuje jakiś ciuch :D toreb - rozsypała mi się do niecałym miesiącu (przy normalnym użytkowaniu) to samo z House - nie wszystko jest tam warte zakupu ale mam kilka par spodni i są super :) tylko jedna koszulka była do kitu i szybko mi się rozciągnęła, poza tym wszystko było zawsze ok. A mój tata uwielbia kolorowe koszulki z House - męskie są bardzo dobrej jakości :) Reserved - uwielbiam! Vertus - kupuję tam czasem spodnie :) Diverse - również zawsze znajdzie się coś ciekawego :) ale nie polecam Buty kupuję w Bata, buty sportowe raczej markowe typu Nike czy Puma ale ostatnio kupiłam fajne buty w Cropp Town i trzymają się nieźle, nic się z nimi nie dzieje :) co do Cropp Town - wiekszość ciuchów jak dla mnie nie najlepszej jakości, w większości mi się nie podobają, mam tylko jedną koszulkę, trafiło mi się bo jest super i trzyma się mimo, że często w niej chodzę :) Nie lubię Orsaya - niby fajnie, kolorowo ale jakość pozostawia wiele do życzenia. Nie lubię też H&M wychwalanego przez wiele z Was, nigdy niczego tam fajnego nie znalazłam a szkoda :( pozdrawiam :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eee widzę, że cos mi się porobiło z moja wypowiedzią :P zdanie "toreb - rozsypała mi się do niecałym miesiącu (przy normalnym użytkowaniu)" powinno być w akapicie dotyczącym Diversa - że nie polecam toreb :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Carolina Venetti
No więc jest pełno firm z odzierzą ,które uwielbiam i tylko tam sie ubieram więc może zacznę; -Troll -Big Star -House -mustang -reporter -reserved -adidas -nike -cat -H&M -Marc Cain -Soraya -C&A -KappAhl -Rebel -Wrangler Tally Weijl -Benetton -Max&co -Schumacher -Vero moda -Pepe jeans -Top secret -Americanos -Prima moda -River Island -Red rubin -Lewi's -Naf,naf -Cropp -Cross -Deep -Reebok -Marella -New Yorker I to chyba na tyle mam jeszcze ciuchy z zagranicznych firm , ale to by zajeło mi dużo czasu "pisanie "...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nastolatką nie jestem
bo mam lat 27 ale najchętniej kupuję ciuchy w Orsayu, Camaieu i Pimkim. Troll kojarzy mi się z ciuchami dla nastolatek ale kolory mają straszne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość FloooreK
Apropo Reportera to mam takie pytanie:P kupilem sobie ostatnio koszulke w sklepie Reporter w Elblągu na ktorej jest napisane: RPRTP JEANS dziwne bo mam duzo rzeczy z Reportera i zazwyczaj mam napisane RPT - R(e)P(o)(r)T(e)(r) RPRT - R(e)P(o)RT(e)(r) RPRTR - R(e)P(o)RT(e)R ale żeby RPRTP? gdzie w nazwie Reporter jest p na koncu:P? czy ktos mi to wytlumaczy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aggaciaxdd
Heh. Mówicie tu żę Cropp jest beznadziejny ,że ubrania tanie ;> ;// No niepowiedziałabym że bluza za 200 zł jest tania :/ Poza tym Cropp to jeden z moich ulubionych sklepów a jakość ubrań jest b.dobra. dwa i poł roku temu kupilam sweterek za ok 120 zł i do tej pory mam go i nosze pierze się świetnie. Uważam jeszcze: House H&M Veromoda TallyWejl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
punky fish nie wiem czy jest juz w Polsce ale na aukcjach allegro czy ebay napewno mozna dostac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mandy_16
Jest wiele dobrych sklepów z markowymi ciuchami. Zawsze gdy jestem w Londynie zaglądam do Top Shopu i zawsze coś znajduję. W październiku otwierają pierwszy Top Shop w Polsce w Złotych Tarasach. Lubię Pepe Jeans, fajny też Troll, Reserved się zeszmacił trochę, Cropp - czasami można znaleźć coś fajnego. Ale ja najbardziej na świecie lubię Chanel!!!! Trochę drogo jak na polską kieszeń, ale warto kupić sukienkę taką jak ostatnio kupiłam. I jeszcze lubię torebki Gucci'ego i biżutrię od Tiffany' ego ( Kupiłam śliczną branzoletkę w Nowym Jorku w lipcu). Ale na polską kieszeń myślę, że dobry jest H&M i oczywiście mój ukochany sklep w polsce Bershka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nnmbnmbnm
House jest super sklepem :D fajne modne ciuchy w niezbyt wygorowanych cenach :D 90% ubran ktore mam sa z house i jakos nie mam powodu na nie narzekać :D zdarzyło mi się, że porwały mi sie dwie koszulki które mialy 1,5 roku ( porwały się w miejscu zszywania). Zaniosłam, zwrócono mi pieniazki i po sprawie :D wkoncu ubrania house maja 2 lata gwarancji, co w przypadku innych firm jest rzadko spotykane. Skoro są to aż 2 lata to producent chyba nie produkowałby samego bublu aby wiekszosc ubrań wracała do nich ;p pomyślcie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olciu
Nadaje się H&M KappAhi Quelle Adidas Puma nO i niewiem kilka tych co wymieniłyście są okey Pozdrówka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do tego bym dopisała na pewno House i Butik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najbardziej lubię New Yorkr\'a, butik i upss w ogóle się do niego nie umywają. Aczkolwiek dżinsy zawsze kupuję na targu, nigdy w sklepie dobrać nie mogę ;-PP Ach i ujdzie jeszcze Cubus, house, deep, taily weil,H&M. Ach i nigdy nie mówcie hm. To jest takie wkurzające, a większość nastolatek tak mówi. To H AND M, do cholery.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zakupooCHOLICZKA
ja najbardziejj lUbIęĘ; 'H&m 'cubus 'crop town 'trol 'butik ale zalezy jaki kto ma styl ;p (jam nap.metro0o0...))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mondyye/trń
Ja ubieram się : cropp. troll. h&m. house. butik. A i polecam sklep z biżuterią six. Czytając wasze wypowiedzi zauważyłam że dużo z was narzeka na cenę. Wiem że te rzeczy są drogie a moda zmienia się co chwile. W jednym miesiącu modna jest panterka a w drugim kratka. Ale jesli kupicie swoje ubranie w jakimś ciucholandzie ale z nieznanej firmy to napewno będzie to gorsza jakoś. Ja wolę kupować w sklepach < wyzej wymienionych> niz kupic w ciucholandzie a potem przed kolezankami udawac ze mama mi kupila u nie wiem gdzie ; / ;dd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hdfhdgfd
Eh cholera, cieżko chyba w obecnych czasach byc rodzicem nastolatka...Benetton - kurde, ja stara baba, a w bennetonie nigdy nic nie kupiłam - za drogo. A tu nastolatki kupują sobie ubranka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja sobei kupilam
ale w outlecie Benetona na Teneryfie- bluzki z dl rekawem za 2,90e, spodnice za 3,90e, spodnie za 7,90e jeansy,sweterek za 6,90e, a dla mojej corki bluzeczki z dl rekawem za 2,40e, koszule za 3,90e, bluzy z kapturem za 4,90e ( ma 4 lata), inaczej ich ceny sa dla mnie nie do przyjecia..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ogolnie wydalam 70e
i mam gore ubran, ktora u nas kosztowala by z 500e

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak samo esprit i s.oliver
kupuje tylko w outlecie w Metzingen/Niemcy, to samo nike i adidas, mam to gdzies inni niech placac po 500 zl za ich buty, ja nie lubie przeplacac i w ebayu i na allegro tez nie kupuje, bo non stop te koszty wysylki plus na cenach tez maja super przebicie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość only....
jak dla mnie : roxy, puma, nike, adidas, reebok, lacosta, united colors of benetton, ralph lauren... no i to chyba na tyle :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anux33
nie lubię croppa,diverse,trolla,house i butiku bo te kolory są takie tandetne (jaskrawe zielenie, zółcie, róże itp.) uwielbiam za to: h&m. cubus. c&a. bershka. nike. adidas. topshop. +wielbię ZARĘ (szczególnie za buty) ale to trochę za wysokie progi jak na moje nogi. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heja Gatta Active Orsey Quiosque Zara itd ...... na każdą okazję coś innego przyjemnego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×