Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mary ann

ubrania dla nastolatek - wymieniamy firmy, co sie nadaje a co nie!

Polecane posty

Gość makakakka
jak dla mnie: -Victoria s secret -Monnari -Solar -Zara -Orsay -Quazi(z butami)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sisza cisza mala
eh nastolatki...nie dosc ze gust beznadziejny to jeszcze cenowo tez nie trafiacie. Kilka lat i dojrzejecie...poki co dno:) Ale Was rozumiem w tym wieku sama mialam zly gust:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a tatus i mamusia placą.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość interpati
Ehh... jeżeli tylko chcecie krytykowac nasz gust to lepiej wcale nic nie piszcie bo nie o to tu chodzi, jezeli lubie nakładać drogie i orginalne ciuchy to raczej nie mozna mnie za to tępić, poprostu niektórzy moga sobie na to pozwolić inni nie i nie można mieć do nich z to sapów!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kinga776
myslę żę każda nastolatka powinna nosić to co chce to wolny kraj i możemy ubierać sie jak chcemy ............. To terz zalerzy od nas i naszego gustu..................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no i taka nastolatka
ubierająca się jak zakonnica nigdy nie znajdzie faceta (no chyba ze w seminarium duchownym ;) a ta chodzaca seksownie ubrana będzie się wręcz musiala od nich odpędzać, np. http://flickr.com/photo_zoom.gne?id=481793966&size=o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fajna nastolatka
adidas orsay puma cropp town boss casualwomanTEX pacino rebok hause h&m reporter diwares BErshka camieu new york troll butik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pumcia16
lubie: tifi hause puma nike hm levis też jest spoko i ceny oki na kieszeń nastolatki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agnieszka15bieruń
a ja lubie sie ubierać w: housie,croop town,butki,smith's i w innych w niektorych sa nawet tansze ciuchy z przeceny!!!i sie wcale nmie niszcza chyba ze ktos je niszczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobrze Ci się Bershka kojarzy z zarą, bo jest to sklep tej samej firmy, z bardziej młodzieżowym asortymentem i przede wszystkim rozmiarami. Podobnie Stradivarius i Pull&Bear, to sklepy tej samej firmy:). Mojej ulubionej zresztą:D:D:D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość potwierdzam miss sixty
Gość .meeeeeg
H&m new yroker tally weijl pull and bear pimke butik orsay ( czasmi)............ale jak dla mnie ceny w prawie kazdym sklepie sa zniewalające;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smile_now
Mam 14 lat ale house wydaje mi sei bez stylu , w h&m chodzi pół miasta , cropp - ewentualnie podkoszulki, nic więcej. Zara jest super , Reserved , z Benettona moge sobie kupić raz na jakiś czas bluzkę , Promod nawet nawet , orsay kompletnie odpada , wszystko takie same i nieadekwatne ceny do jakości . Brakuje mi pomysłu na tą orgyginalność do której dążę ale nie pzrejmuje się tym . A , lubie też Americanosa , Big Star i tego typu sklepy których dżinsy rlz , a bez dżinów ani rusz .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MartaAAAAasdA
Ja lubie zara i h&m. Fajne tez som ciuszki cocomore. A i fajne sa ciuchy w sklepie interrnetopwym g-unit.com.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
H&M, Benneton, Zara, Adidas, Reebok, Puma, Nike,Esprit, Next, od czasu do czasu Cropp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justynka123456
Uwazam ze ubrania firmy Cropp sa fatalnej jakosci.Rozciagaja sie, spieraja sie kolory, szybko sie mechaca,np.bluzy polarowe czy swetry.Fakt ze to najtanszy firmowy sklep.Kiedys kupilam pare rzeczy tej firmy i szybko wyrzucilam.Po prostu sie nie nadaja....Jedyne co mi zostalo to baleriny, bo sa po prostu ladne. Ja najbardziej polecam Reserved,Diverse, Orsay, Cubus, Levis, Reporter, no i H&M(ale tylko rzeczy bardziej eleganckie, bo te mlodziezowe, typu bluzy nie sa najlepsze).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam kilka ubrań z Croppa i wcale nie uważam,żeby były kiepskiej jakości. A cen wcale nie mają takich niskich-przykładowo bluza normalnie kosztuje około 100 zł-za tą cenę w H&M można kupić dwie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No nie wiem czy dwie...Chyba na mega wyprzedazy lub w dziale ubraniami Kids(tam maja spore rozmiary).Ja tez uwazAM ZE cROPPP JEST BEZNADZIEJNY...i jak rozmawiam ze znajomymi ktorzy tam czasem cos kupuja to mowia ze tylko dla tego bo tanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam na myśli dział młodzieżowy, ja często tam kupuję, bo mają duże rozmiary i całkiem fajne rzeczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madziula8
Ja tam bardzo lubie ciuchy New yorkera, hausa i reportera.... Szczególnie jak są promocje można wychaczyć coś fajnego... Za to nie przepadam zbytnio za cropem. Kurcze tam nie ma nic ciekawego a ceny są kolosalne, czasami na rynku można coś fajnego znaleźć :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nisolve
Musiałam ostatnio siostrzenicy kupić jakiś ciuch na urodziny i na początku miałam problemy. BO ona jakoś dziwnie się ubiera. Nie, żebym ja chodziła w babcinych garsonkach, ale w normalnych sklepach nie widziałam takich t-shirtów i spodni na szelkach... Trochę mi blog lovetrap rozjaśnił sprawę, ale co się naszukałam, to moje. Osobiście kupuję głównie w tych sklepach, które są dostępne w centrach handlowych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzelka
nie ma to jak najlepsze firmy na świecie czyli : Gucci , Chanel, Versace, Dior, .... no to te najlepsze ale lubie też firmy takie jak : Puma, Adidas. Nike

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Auxanna
co Wy z tymi "babcinymi"? Babcine garsonki, buty, staniki, bursztyny... Biedne te babcie, a zresztą nie widziałam tak ubranych babć! Moja Babcia nosi ekstra stanik- biust idzie przed nią, na nogach ma buty Wenecja, ciuchy kupuje tam gdzie Wy - może o jakiś babuleńkach 90 letnich mówicie, bo ja juz nie wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
reserved (ale nie kazdy dzial)zwlaszcza polecam w okresie przecen h&m troll spodnie: tylko house i cross (w kazdym innym sklepie sa na mnie za krotkie..wysoka jestem) a tak to uwazam ze reporter i house bardzo stracily na jakosci a podwyzszyli ceny...zwlaszcza reporter....:O u nich sweterk po praniu ma za krotkie rekawy.. i sie mechaci niemilosiernie...bluzeczki sie zbiegaja w praniu..albo wychodza z nich nitki ze szwow... porazka. wiecie tak sobie mozna oceniac ze bezguscie tu i bezguscie tam.jak ktos poda tylko marke sklepu...ale bez przesady.. w kazdym sklepie znajdzie sie cos. nie popadajmy w paranoje... jak ktos pisze ze kupuje bluzki w croppie to nie robmy z tej osoby dziewczyny hiphopowca co chodzi w luznych portkach, czapka z daszkiem(daszek na bok) i za duze biale adidasy. nie zawsze \"kupuje w croppie\"=\"wygladam jak manekin z ich wystawy\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sliczna torebka
House no błagam was ten sklep nie ma niskich cen w porównaniu do swojej jakosci ...pozatym jak cche cos kupic mojemy facetowi co nosi raczej sportowe ubrania to ni cholery tam jest wszystko szeeeeerokie duuuze io potezne :D to znacyz spodnie z kroookiem :D a dziewczyny wszystko tez na jedno kobpyto...nie wprowadza np seksi bluzki z koronka :) nie wymagam przeciez zakietów :D jedyne co maja ładne to portfele i kolczyki :) ale to moje zdanie..a i ostatnio jeszcze widziałam ładna bluze taka z misiem(pusziem)pod spodem sliczna i milusia kupiłam ja za 139 zł( co jak dla mnie nastolatki nie jest to niska cena ) a zeszmaciła mi sie juz po peirwszym praniu..choc swoje rzeczy piore recznie ;/ No i ja np wole sobie kupic dziewczeca bluze z nike za ta sama cene tylkop bede ja nosic duuuzo dłuzej :) uwazam ze w preety girl maja nawet dobrej jakosci ciuchy(za ta cene)oraz w diversie w którym ostyatnio kupiłam biła kurtałke ze sciagaczem za jedyyyyne 79 zł a jest swietna :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trusski
dziewczyny bershka jest w silesii, krakowie i w innych miastach..... ja osobiscie z bershki mam tylko kurtki ale tak zajebiste ze wszyscy sie pytaja gdzie kupilam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość modna kladzia
ja sie lubię ubierać w H&M , CUBUSIE itp. :] to do waniliowego_budyniu ja sie ubieram w H&M i mi sie nie niszcza ubrania moze ty jakos dziwacznie to wkładasz heh..... CUBUS H&M HOUSE NASTO 5,10,15 i wiele wiele innych:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oo widze, że założycielka topiku ma raczej styl sportowy... ja mam 17 lat i raczej wole ubierać sie już elegancko i kobieco, moje ulubione sklepy: reserved H&M orsay taily weijl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×