Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość emilka222

Kobietki wejdzcie ! Bo troche sie boje...

Polecane posty

Gość makarona
To był żart nie złość się, ale naprawdę przesadzasz dziewczyno z tą nagonką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie mogeD
to chyba mialo byc smieszne??? a wyszlo jakies zenujace:O..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość makarona
Po prostu jak cię czytam przypomina mi się Giertych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie mogeD
Alez ja nikogo tu nie scigam... takie mam zdanie na temat takich lasek i basta.Chyba moge miec własne? Ty masz swoje i mnie nic do tego... Poprostu glupocie ludzkiej i nieodpowedzialnosci mowie NIE:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Prażoch
=>nie moge...przeciez nikt tu nie mowil ze bez zabezpieczenia i sie potem dziwi ze w ciazy...zreszta nawet mozesz sie zabezpieczac a i tak zajdziesz w ciaze wiec ...chyba juz nie wiem o co ci chodzi,bo cos tu sie burzysz;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie mogeD
łoooo Matko jak wy czytacie te posty??? a co pisze emilka???!!!! ze stosunek przerywany!!!!to jest zabezpieczenie????????????? nie no normalnie klapne zaraz z krzesla hahahha...a potem pisze ze na calosc poszli ...a teraz jest wylekniona:D A haaaa....no tak to ja jestem idiotka sorki..mea culpa.. ide stad bo widze ze wszyscy krzycza a nikt uwaznie nie przeczytal co Ona napisala:D:D:D:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a stosunki przerywane sa do bani wg. bo sa stresujace dla partnera to jeszcze dzidzus moze z tego wyjsc najszybciej....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Prażoch
ups:/ No dobra,juz rozejm niech emilka sie martwi sama o siebie ale szczerze mowiac to i tak wkurzaja mnie osoby ktore w ogole jak sie dowiaduja ze np mloda dziewczyna w ciazy to od razu ze powinna byla najpierw myslec potem cudowac i ze na pewno sie nie zabezpieczala i takie tam sranie w banie...a przeciez to nie zawsze tak jest Rozejm?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emilka222
dziewczyny nie kloccie sie ...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niemogeD dlaczego uważasz że 22 letnia dziewczyna to małolata do tego żeby chciać mieć dziecko ze swoim facetem??? Ja teraz mam 32 lata jak zaszłam rodziłam miałam 21 lat i uważam i nietylko ja że jestem fantastyczną matką. Ciekawa jestem czy ty w ogóle masz dzieci. Bo Twoje podejście jest żenujące. Co do testu to za wcześnie, gin też nic niepowie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ten temat był kilka dni temu ... nawet odpowiedziałam,ze skoro śnił sie autorce dzidzius to - pewny objaw ciazy :D;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emilka222
najbardziej boli mnie tylko jedno: ze "nie mogeD" pisze ze na 100% zasile matki samotnie wychowujace i ze moj chlopak nie bedzie chcial tego dziecka...:( to naprawde jest przykre jak sie czyta takie rzeczy :( a napisalam ze troche sie boje,bo chodzi m.in o sprawy bardziej finansowe ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
emilka niemartw się wcale niemusi tak być. Może niemogeD to się przytrafiło i facet ją zostawił to by tłumaczyło jej zgryźliwość. A co do kwestii finansowych to napewno pomogą Wam Rodzice. trzymam kciuki żeby Ci się wszystko dobrze ułożyło:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×