Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Luxor

OD LISTOPADA 2006 STARAMY SIE O DZIECIATKO....CIĄG DALSZY...

Polecane posty

Luxor - nie ma za co, w samolot a bilety naprawde grosze kosztuja, miejsca u nas dostatek:), zawsze mozna jakis domek wynajac albo pod namiot jechac:) Do zastanowienia sie propozycja!!!! A, i nasze wspolne spotkanie wszystkich mamusiek przyszlych w Szwecji proponuje:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj DOminiczko :) i żegnaj...oby nie na długo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dominiczku - wpadaj jak Ci ten internecik naprawia:) Luxor - u mojego niestety prawe kolano, jeszcze w Polsce w pilke grali, zalozyli zespol pilkarski i normalne mecze mieli i pach jednego meczu...bu........jeszcze nigdy nie widzialam zeby moj maz plakal a wtedy plakal normalnie...noge mial tak wykrecona, no koszmar. Pierwsza operacja - wycieli mu sciekna jakies w kolanie a po pol roku druga operacja i 6 miesiecy na zwolnieniu. Powkladali mu jakies sruby i sprawna noge ma ale nie tak jak wczesniej niestety, o pilce moze zapomniec:( Smial sie czasami ze jak przez bramki na lotnisku bedzie przechodzil to mu bedzie pipczec...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gdzie energie rozladowalas Dominiczku, co...???Na mezu mam nadzieje jak wrocil..:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ojej, az mi ciarki przeszły po plecach :( nie był to zapewne przyjemny widok, a o uczuciu jego nie wspomnę :( całe szczescie,że dobrze sie skończyło,że noga sprawna,że może chodzić...i nie tylko ;) hehe.. a widzisz jaka ze mnie za przeproszeniem świnia...:P my też zapraszamy do siebie :) Mazurki blisko :) hehe...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I jak remanent zakończony pomyślnie? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki Luxor, na Mazury to nie wiem co by sie dzialo to w wakacje pojedziemy... a nozka meza, no nie byl mily widok..ale dobrze sie skonczylo na szczescie:) A teraz moze to smiesznie zabrzmi ale jak starsze babcie zmiane pogody odczuwa i jest dla mnie dobrym meterologiem..:) gdzie zwialas Dominique...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widze, ze tu gwarno, a mnie nie bylo:( Pieklam dzis biszkopt i wogole mi nie wyrosl. Po godzinnej naradzie z obiema mamami doszlam do wniosku, ze to chyba zsluga maki:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I musze upiuec kolejny, ale to juz jutro, bo dzis juz mi sie wyczerpal zapas energii. Widze, ze tu plany wakacyjno-wypoczynkowo-poznawcze robicie:) A dla mnie gdzies sie w nich znajdzie miejsce:)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzę Dominiczko,że niezła z Ciebie kuchara :D same pyszności.....:) a to tiramisu, papryczki .... no wiesz,pozazdroscić tylko męzowi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hi, ja tez jak czegos nie wiem za telefon i do mamy dawaj...a mama szczesliwa ze o jej zdanie i rade prosze i zala zarazem ze jej kiedys nie podpatrywalam jak mialam okazje..:) co do biszkoptu, mam jedna wersje i zawsze mi wychodzi ale musze sie przyznac ze z roczek juz niczego oprucz paja nie pieklam..:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miejsca pod dostatkiem Dominiczko :) bo te zjazdy mają byc pod gołym niebem :D także wszyscy się pomieszczą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wierzcie mi dziewczyny-nie jest tak rozowo. Ja takie zrywy miewam zadko. W weekendy przewaznie. W tygodniu wracam padnieta z pracy i nie w glowie mi pitraszenie. Wowczas na stole kroluja pizze, frytki, spagetti itp. Czyli potrawy, ktore nie wymagaja duzego wklady wlasnego w ich przygotowanie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja zmykam na drugi filmik niebawem a Wy robaczki sobie dalej gawedzcie:) i glodna sie znowu zrobilam..... oczywiscie.):):) i nawet sobie nie zdajecie sprawy jak bardzo bym sie cieszyla jak bysmy sie mogly spotkac, naprawde... a niebo Luxor u nas tez ladne;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale mi się miło ciepło na sercu i duszy zrobiło :) fajnie ,że jesteście...[kwiatek} do tańca i do różańca :) no to dziewczynki,żeby tradycji stało się za dośc...... zdrówko Wasze:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mezusia zapedzialm do mycia naczyc, bo troche sie ich nazbieralo po mojej kulinarnej gimnastyce:) Marudzil okrutnie, ale to nic. Jakas sparwiedliwosc musi byc. Ja caly dzien zapierniczalam, sprzatalam, pralam i prasowalam, wiec on chyba moze umyc te pare talerzy i garnkow. A za chwilke chyba zasiade z winkiem i pomolestuje go troszku, bo dlugo nic nie bylo:) A Wy dziewczynki...brac mezow w obrotydzisiejszej nocki:) Ja zmykam, ale wroce do Was jutro o poranku:) Spokojnej nocki i kolorowych snow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tylko chcialam cos dodac... Baaaardzo Wam dziekuje za to, ze jestescie. A temu Panu, tam na gorze...za to, ze mnie tu przywprowadzil.... Buziaki dla Was!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj, bierz go Dominisiu w obroty, nie oszczędzaj :D niech wiedza w końcu gdzie ich miejsce :D:D:D:D:D mój mi się tez dziś nbie wymknie..;) owonej nocy życze w takim razie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ktoś mi literki pozabierał :P wpadłam przesłać Wam następną porcję dobrej energii.... ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️ 🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼 coby smutki poszły w zapoomnienie... :) i na charce starczyło sił :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co za \"kwitek\" się do mnie przyczepił :D jak rzep normalnie...:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fajnie miec Was - jednym slowem jestem wdzieczna z jednej strony ze mnie tu los zaprowadzil❤️❤️❤️❤️❤️❤️ Uciekam pod koluderke do meza a film do jutra zaczeka;) a Ty Luxor- do dziela i nie pozwol coli co aby sie nie zmarnowala;) dobrej i owocnej nocy dla kazdej z nas.) i do jutra:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehe tym razem ja pierwsza a wy pewnie jeszcze smacznie śpicie, to pozdrawiam i życzę miłego dzionka, j apo wczorajszy, sprzątaniu i popołudniu u teściów padłam wcześnie, a dzis juz jestem jak skowronek od rana, może wpadnę później jak męzuś mie tu dopuści

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam o poranku. Ja dzis juz o 9 wstalam, a to w minione weekendy zadko sie dzialo:) Plany na dzis: poukladac w szafkach kuchennych, zrobic pranie, upiec drugi biszkopt i zrobic krem do niego, no i jeszcze pewnie kilka innych zajec sie znajdzie:) A co Wy macie dzisiaj w planach? Poki co ide sobie jakas kawke zrobic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziendoberek niedzielnie i slonecznie:) Dominiczku plany na dzisiaj? Z domu nie wychodzic, nic nie robic bo obiadek prawie gotowy...i oj ja dzisiaj mezowi dam popalic, oj dam;) dobrego dnia kochane :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Andzia nie zmorduj mężusia, niech coś z niego jeszcze zostanie he he, ja robię obiadek i w miedzy czasie postanowiłam zajrzeć a tu cisza i spokój, dobrze, spędzajcie niedziele ze swoimi ukochanymi, to ja też idę do mojego pięknego m. Pz kochane buziaki dla wszystkich!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miało być: pa kochane, coś mi się źle napisało, to ja uciekam też już, miłego dzionka Dominiczku i Andziu i wszystkie pozostałe, a potem wracajcie i opowiadajcie jak niedziela minęła!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OLKA M - dzieki, maz jeszcze zyje a stwierdzil ze niebezpieczne takie tygodniowe wyjazdy a zwlaszcza powroty i nadrabianie zaleglosci ....;););) Ja wyrwalam sie tylko do koscoilka o 17 a potem na kawke z kumpela i wlasnie wrocilam:) Mam nadzieje ze niedziela minela przyjemnie i molo dziewczatka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×