Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Luxor

OD LISTOPADA 2006 STARAMY SIE O DZIECIATKO....CIĄG DALSZY...

Polecane posty

ja juz po obiadku i brzusio pelny;) normalnie dawno takiego dnia nie mialam, nic ale to kompletnie nic do roboty i dzieki Bogu ze szefowej nie ma bo juz by ona cos znalazla... wiec siedze i grzebie po necie i juz mnie trafia..:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heloooo dziewczyny:) andzia podaj jakiś ciekawy link, bo ja kwitnę w pracy do 18

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
umówiłam się właśnie do gina w piątek na 17:45 ja dziś mam nastrój do kitu, nie wiem co lub kto jest mi go poprawić. Ja chcę do domu 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pić czy nie pić no u mnie sprawa jasna, ja tam mogę pić, ale moje słonko nie, bo nici ze staranek, więc u mnie odpowiedź brzmi: nie pić!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
iti wyluuuuuuzuj....:) jakoś to będzie, to pewnie przesilenie wiosenne nas dopada:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dokladnie iti, glowa do gory, niedlugo przyjdzie wiosna i bedziesz oczekiwala dzidziusia i wszystkie inne sprawy przestana sie liczyc. a mnie dopadla wieeelka ochota na golabki, zaraz po pracy ide do sklepu i bede pichcic:) mniam, az mi slinka cieknie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj m0kka:) cos sie zaraz znajdzie a szperam po interii i onecie, troche sie dowiedziec co sie w kraju dzieje:) iti-zaraz poszukamy czegos na poprawe nastroju:) moze ktoras jakis smieszny kawal zna, bo ja to mam dobra pamiec ale niestety krotka i takie historyjki szybko mi z glowki uciekaja.... m0kka, to co z ta Twoja praca, juz na nowym czy wciaz na srarych smieciach i dlaczego praca nie pozwoli Wam zaczac staranek? Ja chcialam tylko napisac, ze widzisz nie zawsze udaje sie tak hop-siup i mam nadzieje ze nie bedziecie sie dlugo starali kiedys:) Mi juz 8 czy dziewiaty cykl leci, dziewczyny tez niektore troche czasu walcza...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale bedzie dobrze a Tobie ituniu:) - moc dobrego chumoru wysylam...:) czesc brydziaa - a za mna chodza ruskie pierogi tylko cholerka strasznie one dobre ale jak sie je dlugo robi...:( moze meza do walka zagonie:p:p:p a sie chlopina ucieszy;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tutaj ruskie mozna kupic zamrozone w aldim, i sa naprawde dobre, wiec nawet nie probuje robic sama, wiecej nabrudze przy tym niz to co warte..;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u nas tez sa mrozonki ale nie smakuja tak jak robione :( jakies takie wielkie, duzo ziemniakow i nic wiecej w nich... a ruskie to maja byc ruskie;) a wlasciwie to nie wiem czemu taka nazwa:) golabki tez za mna chodza ale nigdy dobrego sosu do nich nie moge zrobic, nie wiem czemu..:p a i jeszcze krokieciki moze zrobie, reszte co sie nie zje zamroze i bedzie jak znalazl kiedys:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wstyd się przyznać ale ja nigdy gołąbków nie robiłam Słonko wyszło i pieknie święci, więc chyba nie wypada mi się smucić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
RUSKIE TO SPECJALNOŚĆ MOJEGO TEŚCIA :D A CO ZA TYM IDZIE...są praktycznie co miesiąc, bo wie,że synowa je uwielbia :D dobrze mi, wiem...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A o gołąbkach wczoraj z mężem rozmawiałam...:) że bysmy z chęcią wciągneli w weekend:) także też bede robic...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale mnie teraz ssie w zołądku :D zjadłabym konia z kopytami, takam głodna... to wszystko przez Was! :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pracę zmienię najwcześniej w kwietniu-jeśli będę miała szczęście znaleźć nową, bo planuję w obecnej pracować do końca marca; no a jeśli nowa praca, to trzeba trochę popracować w niej, bo nie ma sensu zmieniać pracę i iść od razu na macierzyński...tylko latka mi lecą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miało być , co tydzień :D:D:D niekoniecznie ruskie...ale kilka razy w miesiacu pochłaniam niemalże tonę pierogów...z mięskiem, kapustą...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to widze ze bedziemy pichcily golabki wszystkie prawie;) a z tymi pierozkami nie wazne czy ruskimi czy innymi to ci dobrze Luxor:) dobrego tescia masz:) czyli najpierw tescia szukalas a potem meza, co..;)? m0kka-nic nie wiemy o Tobie, moze cos napiszesz wiecej a my chetnie poczytamy,:) Widzisz, oczywiscie wazna jak najbardziej praca i dobry byt ale ja np. juz nie chce tego odkladac bo tak naprawde to nigdy nie ma tego dobrego momentu na dziecko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmm ale co by tu opowiedziec ciekawego o sobie.....:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez pod uwage biore wiek mojego partnera - 35 latek w sierpniu...:(o mamusiu:(, no i nie mam juz na co czekac a jak widzisz 8 miesiac staran i dalej nic😭....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
m0kka - najlepiej wszystko;);),) a najlepiej to sie do tabelki dopisz nawet jak staranka pozniej zaczniesz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja kończę w tym roku 31 lat:) do tabelki na razie nie będę się dopisywać, żeby wam nie bałaganić; co do informacji na mój temat, to pewnie wyjdzie w praniu przy okazji poruszanych tu tematów-wy też pewnie w ten sposób się poznawałyście; to jak tam ciekawe stronki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o rany, właśnie spojrzałam do tabelki! wy wszystkie młode kozy jesteście normalnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) m0kka- jakie mlode kozy, hi...ja juz prawie 27, begunia nasza ktora nam wlasnie zniknela ma 34 latka:) a reszta k.25 do 30 latek:) i nie wazne ile sie ma latek, wazne ze sie tu dobrze czujemy i wszystkie rozumiemy,););) i nic nam nie zabalaganisz jak sie do tabelki dopiszesz, naprawde:) to zaczniemy cie prac, hi...:) i wszystko wyciagniemy z Ciebie, :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak nie kozy, to może kozice górskie co:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no m0kka, ;) ja gorska ale nie kozica...ale z gor:):) i strasznie mi za nimi teskno,..😭... a Ty gdzie miszkasz jezeli mozna wiedziec..???? cos nie tak z serwerem bylo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
okolice Wrocławia, byłyście kiedyś we Wrocławiu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie ale mniej wiecej wiem jak wyglada z \"pierwsza milosc\" hi....ciagle te same widoki pokazuja ale podobno piekne miasto:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak szczerze, to za Wrocławiem nigdy nie przepadałam, nic specjalnego w nim nie ma, cos dziewczyny gdzieś pouciekały a chętnie poczytałabym jak się wymieniacie doświadczeniami, bo czasami, to podnosi na duchu...kiedyś sądziłam, że problem z zajściem w ciążę dotyczy obcych ludzi, tym bardziej, że nasi znajomi nie czekali zbyt długo;jakoś do mnie nie dociera,że to takie trudne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
m0kka - dziewczatka pewnie pracuja ostro... a wpadaj czesciej do nas to chetnie podzielimy sie wszystkim i opowiemy wiecej o sobie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
m0kka - dziewczatka pewnie pracuja ostro... a wpadaj czesciej do nas to chetnie podzielimy sie wszystkim i opowiemy wiecej o sobie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×