Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Luxor

OD LISTOPADA 2006 STARAMY SIE O DZIECIATKO....CIĄG DALSZY...

Polecane posty

a @ 14/15 ma byc a ja 15 do Kolonii wylatuje :p.... obiecuje ze jak @ przylezie to sie nie bede odzywac a jak jej nie bedzie to albo szefowej kompa zwine albo jakas kawiarenke internetowa znajde i wiesci przesle;););) a najlepiej to golebia z listem wysle do WAS!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bede wypatrywać w takim razie całej chmary gołębi!! :D:D:D:D i butelek z listem w rzece też ;););)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie tez około 20dc ogarnęło przekonanie ,że się udało :) tylko cały czas sobie tłumaczyłam i usiłowałam wmówić,że nie moge sie na nic nastawiać, by nie bolało :P a wszelkie objawy....miały wytłumaczenie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:p:p:p -pewnie Luxor, butelki tez wrzuce do morza;).... i albo tam tescik z dwoma kreseczkami wrzuce albo napelnie butelke lzami😭... mamy tak zawalony caly tydzien podczas wystawy ze czasu na nic nie bedzie wiec i niedaj Boze na zalamywanie sie... a jak u Ciebie Luxorku bylo? jakies konkretne objawy czy tez raczej przeczucie....:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej !!! Iti ja tez dostalam fotki :-) Ladne wloski i ladna kuchnia :-) A moze w miare mozliwosci reszta z Was przeslalaby mi swoje oblicze?? Bo Wy chyba wszystki sie juz widzialyscie a ja nie.... A milej sie pisze jak sie wie jak ktos wyglada, mail: eulalia26@o2.pl Wszystkie macie racj,- pozytywne myslenie, regularne przytulanki i spontanicznosc! Oto powinien byc sposób. A wedlug wszelkich informacji teraz sa \'te\' dni wiec.... do dziela!! Wczoraj juz mialam taki plan ale sie poklocilismy przed samym spaniem i skonczylo sie na tym ze zasypialismy dupkami do siebie :-p czego bardzo nie lubie.. Moze dzis bedziemy sie godzic... ;-) Luxor trzymam kciuki za badania, napisz jak najszybciej co i jak.. poziomka, Olka- dbajcie o siebie Mamusie :-) andziu- oby przeczucie Cie nie mylilo... trzymam mocno kciuki, zasluzylas na to..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj Eulaila:):):)... i tak trzymac - byc soba dopoki mozna;)... a to ze czasem zasypia sie w pozycji jaka okreslilas czyli dupkami do siebie :) to tez czasem wskazane;)... nie za czesto ale wskazane czasem bo za nudne by zycie bylo jakbysmy zawsze w ramionach mezow zasypialy...;););) powodzenia slonce ❤️ bo z tego co mowisz to wlasnie mialas albo masz owulacje a skoro przytulanki byly to i moze malenstwo bedzie;)...\' a fotki - no prawie wszystkie sie widzialysmy, chyba OLKI i Meni nie widzialam....cos sie znajdzie i sie wysle;) ale nam tez prosze foteczki swe podeslac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w końcu mam chwilę żeby zajrzeć i dostęp do komputera. No to Eulalia jedziemy na tym samym wóżku, bo u mnie też okolice owu, jest śluz ale nie jest to typowo płodny jak miałam zawsze, może dopiero się pojawi, zobaczę. Nie wiem może to przez ten wiesiołek. Pewnie owu będzie u mnie jutro albo pojutrze, no w końcu najwyższy czas na nią, bo dziś 14dc, a ja nie chcę aby mi się cykl wydłużał. Andzia nawet dobrze, że są te targi i teraz przygotowania do nich. Przynajmniej masz głowę zajętą i nie będziesz miała czasu myśleć. Ja też jakoś dzisiaj jestem pełna wiary i optymizmu że się uda, teraz się uda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zaczyna sie dobrz dziac iti....❤️...mamusia za mamusia sie sypie to dlaczego i my nie mialybysmy mamusiami zostac, co;););)... a po drugie chyba to pozytywne strony zblizajacej sie wiosny - i oby ten optymizm nas nie opuscil🌼... a myslec to duzo nie mysle faktycznie iti bo wszystko mi sie na glowe zwalilo ostatnio, przed swietami chcialam mame w Polsce odwiedzic, potem chcielismy do znajomych do Danii na weekendzik wpasc i tak w kolko cos sie dzieje ;) ale staram sie ostatnio lapac kazdy moment zycia swojego...;););)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To prawda Iti, jestesm w tym smym moencie, u mnie dzis 14 dc... i owulacja w trakcie... Przytulanki byly w niedz. rano, wczoraj byl foch :-P a dzis trzeba sie pogodzic i to jak milo i efektywnie pogodzic ;-) ;-) trzymam kciuki za Ciebie Oto, za andzie i za nas wszystkie starajace sie.. coby nas bylo coraz wiecej w ciazy :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
idę już do domku, dziś mamy trochę papierkowej roboty do zrobienia. Muszę rozliczyć zużycie ciepła z drugiego mieszkania, jutro odbiorę ostatni PIT, to będę mogła się rozliczyć. I w końcu jak dostanę pensję 😠 to zapłacić rachunki i inne zobowiązania. Jka ja nie lubię opóźnień w wypłacie wynagrodzenia. Eulalia to owcnie działajcie dzisiaj, u nas nie wiem czy będą dziś przytulanki, wczoraj były, dziś pewnie odpuścimy, poczekam na płodny śluz, zresztą do tanga trzeba dwojga, ja to mogę sobie planować hehe. Nie u mnie, ale i tak nie narzekam :) papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pa iti, Tobie tez udanego poczynania :-) bedzie dobrze.. milego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pa iti:) i zatanczcie dzisiaj tez to tango;););).... do jutra robaczku i milego wieczorku.... ja tez zaraz uciekam....ale mnie tylko streszczenie dziwnej szwedzkiej ksiazki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bega niedobra - do raportu kochana...!!!!! odezwij sie slonce, co tam u ciebie bo wpadasz i wypadasz i nic nie opowiadasz poza tym ze wiemy ze masz kieracik w domu;)... czekamy na na ciebie!!!!❤️. i zycze dziewczynki milego popoludnia a Ty Luxor daj znac jak juz sobie polatasz:p.... mam nadzieje ze u Was wszystko ok.;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczynki...dawno mnie nie bylo...ale nie znaczy ze zapomnialam...mialam meza na codzien wiec sie chcialam nim nacieszyc:) U mnie wszystko po staremu...dzidzi nie ma nadal...ale to dopiero 3 miesiac prob. Teraz tez sie nie udalo...mam miec 2 dzis i juz mnie brzuch boli....troszku jestem podlamana....U was zaszlo sporo zmian...widze sie sie coniektorym udalo...ale przeczytalam zaledwie 50 zaleglych stron...wiec nie wiem o wszystkich....to w koncu ile jest juz szcesliwych mamus?? Pozdrawiam....gratuluje tym ktorym sie udalo..i powodzenia tym ktorym dopiero sie uda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane u mnie bez zmian, brzuch mnie troche pobolewa, i mnie to troche martwi, poza tym ok, biust boli jak diabli ale to nie ważne, zapisałam sie do gina na 16 w piatek, moze będzie juz mógł cos potwierdzic, niewiem, ale przynajmniej mi powie co z tym brzuchem czy to tak ma boleć czy jak. Andzia cieszę sie z twojego bólu sutków, kochana moze to głupi brzmi ale ja miałąm tak samo, i do dzis mi nie przeszło, więc niech to bedzie dobry znak, co do szyjki to nic nie wiem jak to było bo tego nie potrafię zbadać wiec ci nie powiem,troche sie boje jak ja powiem o ciąży w pracy, wiem ze nikt nie bedzie miał mi za złe ale wiecie jakbym sie źle czuła i mnie nie było w pracy jakis czas, i ktoś miałby za mnie robić robotę to myślę ze nie byli by zadowoleni, ale trudno dziecko jest najważniejsze!!!!! mam nadzieje ze wszystko bedzie dobrze biuziaki!!❤️ 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj asiorkaa i zaraz bure dostaniesz ze nasz zaniedbujesz;)... a tak powaznie to masz racje - skoro maz czesto wyjezdza to nalezy Go miec dla siebie kiedy tylko to mozliwe;););) robaczku - trzeci cykl staran to naprawde nioe duzo, wiem ze to dziwnie zabrzmi ale tak jest, zadko komu udaje sie tak chop-siu zajsc w ciaze ale na pewno sie uda, albo juz sie udalo..@ jeszcze nie ma;) Mammy nadzieje ze bedziesz juz z nami czesciej❤️... a mamy ;) mamy juz 5 przyszlych mam❤️...a ostatnio to jedna po drugiej \"zaskakuje\";););)....i wciaz liczymy na wiecej;););) OLKA - pozyjemy zobaczymy i mam nadzieje ze to TO.... i ze bede juz w tej dolnej tabelce w przyszlym tygodniu:p... a Ty robaczku tak jak mowisz - najwazniejsze teraz malenstwo a praca? Ulozy sie wszystko, zobaczysz...:) brydziaa - a Ty kiedy wracasz i jak sie czujesz slonce? mocno Cie sciskamy i czekamy ❤️... Luxor - no i opowiadaj jak lot minal;)...wszystko ok. u Was??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myslalam ze topic nie istnieje... chcialam wam moje kochane oznajmic z radoscia , ze ...... JESTEM W CIAZY !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! dzis rano robilam test:)))))))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
❤️❤️❤️❤️❤️ GRATULACJE I HIPPPPPPPPPPPP, HIIPPPPPP - HURAAAAAA mamy kolejna mame;););) Jak widzisz przetrwalysmy;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witamy pierwotna zalozycielke topiku!!! bardzochcebycjuzmama- Gratuluje!!!! 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 Pisz czesciej!! jak sie czujesz?? co i jak, pisz wszystko! i chyba powinnas zmienic nick na - jestemjuzmama :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciesze sie bardzo ze jestesmyw kaplecie:) poczytalam sobie troszeczke teraz i niestety blada kreseczka nie musi wcale oznaczac ciazy:( ale mnie bola jeszcze piersi i sutki... juz sama nie wiem czy sie juz cieszyc czy poczekac z ta radoscia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Eulaila... chyba dobra passa nastala na naszym topiku;););).....4 mama w tak krotkim czasie i oby tak dalej❤️...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bardzochcejuzbycmama - kochana, to musi byc ciaza❤️.... i luxorek mial blada kreseczke, poziomkachyba tez i sa w ciazy;) a najlepiej to bete zrob i wszystko bedzie jasne... no to opowiadaj dlaczego nam ucieklas i jak to sie stalo ze dzidzi bedzie;););)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moze ja to zrobie :-D Andzia111.......Ania..........Stockholm........20.07.80 ........14/15.03 Dominique25.Dominika.......Worcester........28.04.81.... ....przerwa bega...........Agnieszka......Warszawa........15.07.72.. ..11.....08.03 brydziaa.......Dominika........Berlin........... 24.01.7 9....4.....22.03 Iti................Ewa.............kujpom..........19.1 1.77.....8.....21.03 Seide26.........Ania............Wieden...........03.04 .80.....6.....02.02 eulalia..........Aneta...........Londyn............19.06 .80.... 1....18.03 Menia21........Marzena.. .....Gryfice...........21.07.85......?.........? PRZYSZLE MAMY Miśka_26.......Marta..........lubuskie.........03.04.81. ....T:23.09.07? Shiva24........Klaudia.....Baden-Württem....28.07.82.... ..T:09.2007 Luxor.............Kamila........Mazowieckie....19.03.81< br /> poziomka2…...Agnieszka........śląskie..........30. 01 .81....T ? OLKA.M..........Ola..............śląskie..........17.12 .78. bardzochcejuz............................................................. bardzochcebycjuzmama wpisz sie prosze do tabelki, i zmien nik na ...krótszy moze??? ;-) i aktualniejszy ;-) ;-) Ale mnie radosc rozpiera :-D Z waszego powodu, ze idzie tak dobrze... i wierze ze to nie koneic dobrej passy 👄 ❤️ 👄 ❤️ 👄 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ 👄 👄 👄 👄 👄 :-) :-) :-) :-) :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lece na serialik ale wroce;)...... pieknie Eulaila - oby wszystkie do dolnej czesci przeskoczyly jak najszybciej;););)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tyle sie naczytalam ze sie podlamalam.... az mnie brzuch zaczal bolec:( jutro wam kochane wszystko opowiem bo dzis juz jestem strasznie zmeczona i podlamana ze to moze nie dzidzia:( zyczcie mi powodzenia i trzymajcie kciuki za mnie i dzidzie:) zycze milego wieczoru i uciekam na emke;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny to opowiecie potem co sie wydarzylo bo ja dzs nie mam jak obejzec... wogóle ostatnio zadko to ogladam bo robi zrobilo sie nudnawe... Za to zaczal sie Taniec z gwiazdami.... Mozna pokomentowac i jest wesolo ;-) bardzochcebycjuzmama- bedzie dobrze, nie denerwuj sie, idz jak najszybciej do lekarza i sprawdz co sie dzieje.... a ile czasu @ ci sie spóznia???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×