Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Luxor

OD LISTOPADA 2006 STARAMY SIE O DZIECIATKO....CIĄG DALSZY...

Polecane posty

hi, hiiiii...;) asiorek... powiem ci ze czasami mi strasznie smutno ze ni mam duzej rodziny tj. mam w Polsce siostre i 2 braci ale kontaktow za s´czesto nie mamy ze soaba..nie mam tesciowej czy tescia i czasami sie zastanawiam jak to by bylo gdyby byli...;) bedzie dobrze ;););)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry!! ja troszke w biegu bo zaspalam a musze na teorie pedzic.ale chocby nie wiem co musze najpierw nam wszystkiem zyczyc wszystkiego najlepszego z okazji dnia kobiet!!!! 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻[kwiat 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻[kwiat 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻[kwiat 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻[kwiat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
własnie ineczko ,ja tez pisałam czy widziałyscie topik o listopadówkach??? moze my załozymy;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sorki dziewczyny topiki mi sie pomieszały:D, pozdrawiam serdecznie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zadzwoniła dziś siostra mojego faceta z pytaniem czy nie chcemy od nich kupić wózka czyżby się domyślali, że się staramy? Ale powiedzieliśmy, że nie chcemy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Siema brygada :) ale oczka mnie bolą...cholewka, niemalże cała noc nie spałam :P tzn, nie spałyśmy ;) moze ze 2 godzinki tylko... poszłam wiec do doktor rodzinnej, a ona mi zwolnienie :) takze sobie posiedze i pokuruje sie do niedzieli :) aż mi parowała z bólu ta głowa :P mam leżeć i oglądać Discovery ,ewentualnie czytac jakąś ksiażkę :D żadnej pracy domowej, i brzydkich filmów :D Asiorkka, jśli chozi o Duphaston...to mi go lekarz przepisał ostatnio...zapomniałam się Wam pochwalić :) ten lek ma różne działanie...jeśli chodzi o mnie to on ma mnie uchronić przed poronieniem samoistnym :) ale cholernie drogi! wczoraj w aptece zdębiałam ze zdziwienia..a 2 opakowania mi starczą na 12 dni :o Dołączam się Słoneczka do życzonek :D rychłych ciąż :D:D:D:D a pozostałym spokojnych :) 🌻🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Luxorku super masz z tym wolnym, też bym sobie stąd poszła do domku. Na dzień kobiet dostałam książki :) a wieczorem idziemy na bilarda. Jakoś leci. Wczoraj chcialam się zarejestrować prywatnie do ginekologa, który jest jednym z najlepszych w mieście, okazalo się że do końca marca nikogo nie rejestrują, a do niego na wizytę średnio czeka się 3-4 miesiące, więc jeśli uda mi się zarejestrować to na wakacje dopiero!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pomocy, powiem wam ze ja juz glupieje z tym okreslaniem owulacji. dzis 12y dzien w cyklu 26o dniowym. czyli do spodzieanej miesiaczki 14 dni. testy owulacyjne nie pokazaly ani wczoraj ani dzis nic oprocz kreski kontrolnej.sluz jest pieknie plodny wg wszelkich zasad...no i co??dalej juz nie ma sensu chyba tych testow marnowac, moze ewentualnie jeszcze jutro...czyli owu albo nie bylo albo byla przed 10dc. ja ju naprawde nic nie wiem:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brydzia ja u siebie też nic nie wiem :( zawsze mialam piękny plodny śluz, a teraz był wodnisty, przejrzysty rozciągliwy, ale nie taki jak zawsze :( temperatura nadal niska co wskazuje że owu jeszcze niebylo a dziś 16dc, no chyab że tio cykl bez owu :( Gdzieś wyczytałam, że jeśli tempkę mierzy się w ustach (tak jak ja) to może nie wskazać owulacji, ale to marne pocieszenie. Ja testów nigdy nie robiłam, więc Ci nie powiem jak to jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a poza tym dziś zero śluzu!!!!! zalamać się można

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamay podobny termin @ iti, a wiec juz chyba szansy na owu nie ma co??kurcze... a mozliwe jest owu podczas ostatniej fazy @, bo ja tak do 8dc mam jeszcze plamienie, mozliwe zebym miala owu podczas miesiaczki??myslalam ze te testy mi pomoga, tymczasem jeszcze bardziej mi w glowie namieszaly

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny...nie warto trapić głowy odnośnie śluzu, bóli...to i tak wszystko do dupy i gówno z tych obserwacji :o sama Brydzia pisałas,ze śluż czasem siedzi głęboko w...:P najlepszym sposobem jest łapać swojego M. w pajeczyne co 2-3 dni :P nie częsciej! :) a wtedy za którymś razem sie trafi... wiem, wiem...łatwo mi mówić...a niedawno sama jeszcze marudziłam :) chodzi o to,że u nas nie wiem w zasadzie czy owu sie spóźniła...czy ja jej nie odczułam w zaden sposób...ale po wielkiej kłótni,i w zasadzie pierwszej takiej poważnej od kiedy sie znamy, nasze przytulanki były spontaniczne i z głowa w chmurach :P po ostatnich naszych miesiacach nie bardzo udanych...te kilka dni było rewelacyjnych :D jak u ANdzi :D:D:D:D i to właśnie chyba w tym rzecz, ze nastapi jakiś przełom i trach :) ❤️ ślemy Wam fluidki :D 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brydziaa...teoretycznie jest mozliwa owulacja podczas @...ale nie 8 dnia chyba wiec pewnie ona przed Toba, moze sie cykl dzen czy dwa wydluzyl...???? a najlepiej by bylo sie wlasnie do gina wybrac i zobaczyc czy rosnie jajeczko...a brydziaa i po to wlasnie sie badania hormonow robi...one pokazuja czy masz owulacje, czy jajo peka itp.... ja wiem ze to za wczesnie ale moze warto sie chociaz na wizyte u gina umowic, co??? i zrob jescze jeden tescik dzisiaj a dwie krechy pewnie beda:)...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem Luxorek, ze masz racje....ale jak ja juz mam\"piekny\"sluz i w sporej ilosci to chcialam potwierdzenia tym cholernym testem owulacyjnym.a tu lipa...no coz, prytulanki i tak beda:D wyslalam wam link do albumu, mozecie popatrzec jak sie komus bedzie nudzilo;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brydzia ja też nie wiem co się dzieje, bo zaznaczam tempkę na wykresie na stronie internetowej i jeszcze mi nie wskazała owulacji, tempka dziś skoczyła o 0,12 a powinna o 0,2 zobaczę jak będzie jutro, ja też już na owu nie liczę, łudzę się że była wczoraj bo mnie strasznie jajnik bolał przez parę godzin i że tempka będzie ładnie rosnąć :) Eulalia ja nie mam Twoich zdjęć, poproszę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
juz teraz terminu u gina nie zdaze zrobic, ale w nastepnym cyklu umowie sie jakos w okolicy owu wiec moze czegos wiecej sie dowiem..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ha, a andzia na duuuuuuuuuuzzzoooooo procen podejzewa ze sie udalo - a czemu??????? hmmmmmmmm - zadnych konkretnych powodow poza przeczuciem i straszliwymi nudnosciami od przedwczoraj....😭.... nie wiem sama, ale mam nadzieje ze sie udalo;););) ale mam inny maly problem a wlasciwie duzy - pisalam wam ze mam problemy z nosem, ze mi krew ciagle leci a ostatnio porobily sie jakies strupy, taka woda cieknie i ciezko nos wytrzec... no i rozmawialam wlasnie z mam i mnie wystraszyla ze to moga byc polipy...a one skurczybyki grozne podobno..:( no i musze sie do doktorka wybrac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brydziaa - ja tez sie balam ze moze nie ma owulacji ale jak jajo na monitorku zobaczylam to jakies ogromne sily we mnie wstapily i mialam tyle energii...i jeszcze wiecej nadzieii....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
byloby cudownie gdyby tobie rowniez sie udalo andzia:D:D trzymam kciuki zeby to bylo to!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Andziu, więc trzymamy kciukasy :) i to podwójnie ;)❤️ oby sie udało...ja tez miałam przeczucie :) a polipami sie nie zamartwiaj tylko zmykaj do lekarza! on obejrzy i powie co Ci jest...po domysły to mozesz snuć ale tylko jeśli chodzi o ciaże :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Kobiety w Dzien naszego swieta !!!! Bez wzgledu na to czy je obchodzicie czy tez nie zycze Wam slonca, usmiechu, milosci, zadowolenia z zycia oraz spelnienia marzen ;-) Tym które w ciazy aby przebiegala prawidlowo a tym które wciaz czekaja aby sie wkrótce doczekaly!!! 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ andziu dziekuje za zdjecia!! sliczna kobieta z Ciebie :-) zaraz poszukam cos swojego i odesle, Tobie iti równiez :-) brydziaa a moze te testy nie wiarygodne sa?? Moze lepiej je odstawic i jak mówi Luxor przytulac sie co 2 dni a napewno sie uda...bo przez te testy tylko dodatkowo sie stresujesz a to nie pomaga... :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Andziu ja też trzymam kciuki za Ciebie Bega dostała @, czytałam na jej drugim topiku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochane ja za was mocno mocno mocno trzymam kciuki... spiesze wam natopmiast doniesc, ze wczoraj z zegareczkiem w reku zawitala moja ulubienica @ !!! dobrze, ze przyszla bo musze sie nia nacieszyc, bowiem zamierzam teraz dlugo jej nie widziec, czy sie jej to podoba czynie! wiec niech pobedzie sobie u mnie i milo sie rozstaniemy na dluzszy czas.... w koncu nadchodzi moj miesiac...ja jak koty...tylko w marcu widac moge! jednego poczelanmm ok 12 marca drugiego ok 16.. teraz tez ok 16 bede strzelala jajo wiec skoro jeden urodzony 14 grudnia drugi 16 grudnia to czas na 15 grudnia prawda? i tym milym akcentem koncze moje drogie dzis...tylko wpadlam wam zakomunikowac i zyczyc wszystkiego naj!!!! trzymam mocno kciukasy za staranka i zdrowka dla brzuchatek... ja ide sie dalej dystansowac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane bięgnę do domku, po drodze wskoczę do apteki po folik, bo mi się dziś rano skończył. Szybko ugotuję ryż, odgrzeję miąsko i warzywka, zjemy obiadek i biegniemy do znajomych. Brydzia ja już spisałam ten cykl na straty, wolę się już teraz z tym pogodzić niż myśleć, że się udało. Jka mi wg tempki nie wskaze wykres owu, to nie zrobię sobie progesteronu, bo nie ma po co, poczekam do kolejnego m-ca. Wizyta u gina najprędzej w czerwcu więc z badaniem mogę poczekać. Dobra gorące buziaczki dla wszystkich kobitek, miłego dzionka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wyslalam swoje oblicze :-) luxor dzieki za Twoje fotki Glowa mnie boli i spac sie chce a za oknem przepiekna wiosna!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki ja właśnie wróciłam od małego . Ale dał mi dzisiaj popalic. Ale do niedzieli mam wolne. Super!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Menia jak u Ciebie z @?? Nadeszla czy nadal brak? Bylas u lekarza?? Gotuje bigos :-) a co ;-) jak mija wieczór???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×