Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Luxor

OD LISTOPADA 2006 STARAMY SIE O DZIECIATKO....CIĄG DALSZY...

Polecane posty

hej Dominiczku slonce kochane;)🌼.... oj to niedobrze, mala iskierka i o nieszczescie nie trudno..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dominiczku!!:) rzeczywiscie z gazem zartow nie ma, wiec jesli szef nie zadziala absolutnie popieram twoja postawe, nie ma sensu narazac zycia!!! ostatnie dwa dni robilam testy i rano (ale nie z pierwszego moczu) i wieczorem. wyniki byly dokladnie takie same. poniewaz zostal mi tylko jeden test zrobie jutro i zobaczymy;) ale na pewno wyniki moga sie roznic, wazne by zawsze o tej samej porze mniej wiecej z tymi piekacymi sutkami to ciekawa sprawa...;) staranek w tym miesiacu na pewno aby nie bylo??:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Codziennie zaskakuje mnie glupota tego narodu. Oni czasem nie maja pojecia o najprostrzych sprawach. Zawsze sadzilam, ze to nasz narod jest sto lat za murzynami. Tymczasem coraz bardziej utwierdzam sie w tym, ze jest zupelnie odwrotnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
biorac pod uwage ilosc wybuchow gazu w polsce i jego ofiar problem chyba jest powaznie traktowany przez wszystkich...ale ilu ludzi musialo zginac wczesniej??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz brydzia...tutaj wszyscy wszytko bagatelizuja. Czasem brakuje mi juz slow jak slysze kolejne bzdura padajace z ich ust:( Ja powiedzialam dzis, ze nie zamierzam ryzykowac wlasnym zyciem Niech mnie zwolni za to...to sie spotkamy w sadzie. Az mi sie w glowie to wszytko nie miesci. Mam jednak nadzieje, ze szef jest madrzejszy niz sie wszytkim wydaje i zajmie sie tym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na pewno tak bedzie dominiko, w koncu to szef!!:) andzia, przegapisz urodzinki Luxora, a my tu impreze niespodzianke szykujemy:P:P:P z trunkami alkoholowymi i nie, w zaleznosci czy dla pakietu pojedynczego czy \"dwa w jednym\";)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja chyba dostaje jakis problemow z zatokami. Boli mnie nos:( Brzmi smiesznie wiem...:) To takie dziwne uczucie. Jakbym wachala cos bardzi intensywnie. Nawet nie potrafie tego opisac. Moze juz zaczyna mnie dosiegac moja alergia. Tylko, ze to troche za wczesnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brydziuchna, wiem, wiem...😭... ale moze sie gdzies urwe i wpadne na male piwko do Was;););)... tylko mi tu ciezarnej solenizantki nie upic;)... targi sa od 9 do 18 i jezeli tylko bede w stanie no nawet sama po miescie bede latac ;) To moja pierwsza taka wieksza impreza, IDS w Kolonii jest co dwa lata, kolezanka z pracy juz trzeci raz tam bedzie a ja nowicjuszka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba tak...wiosna przyszla szybcie to i alergia pospieszyla sie:) Tylko to nie jest dobra widomosc:( Nie bardzo chcialabym brac leki, bo one nie sa obojetne dla starajacych sie:( Chyba bede musiala poszukac czegos homeopatycznego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem cos o tym ´Dominiczko - ja tez mam koszmar tyle ze wiecej jesienia kiedy trawa sucha, brrr... i ciagle woda z nosa i psikam i smarkam, bu... dobra, lece na filmik;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja uciekam kobitki. Kolorowych snow🌻 Apropo\'s snow..snilo mi sie dzis, ze mialam sliczna, maluska coreczke. Taka kruszynke...ubrana na rozowo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andziu u mnie cykle 26-27 dni trwaja, nie sadze aby te bóle brzucha oznaczaly ciaze, teoretycznie pytam... za wczesnie na takie objawy...ale kto wie? ;-) mysle ze tym razem sie nie udalo, tak czuje... andziu trzymam mocno mocno kciuki!!!!! Oby test we srode pokazal 2 kreski!!!! Menia co lekarz powiedzial?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) Melduje sie z domu....musiałam wykurzyć M. sprzed kompa ,zeby móc poplotkować :P biedaczek ...pogniewał sie troszke ;);) Eulalio, ja miałam ból brzucha już gdzieś około 25dc...dobrze nie pamiętam..a jak wiesz pamięć na starosc zawodzi :P i to typowo @-owy ból,pulsujący...ze słabszymi i mocniejszymi skurczami...taki jak podczas pierwszych dni @...i taki do dzis pozostaje, mimo iż tony tabletek pochłaniam :( Andzia, to dopiero przygoda :D kurcze, jak to w życiu...zawsze cos! :D albo rozmiar nie ten, albo prąd zabierają ;) całe szczescie,że już wybrane, wystarczy tylko jutro na spokojnie iść sobie :) MENIA!!!!! MELDUJ SIĘ!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DOminique, kurcze, nieźle z tym gazem...:( zero wyobraźni ludzie mają ,.....szkoda,że większos.ć pracodawów jest takich \"olewających\"...oby Twój okazał sie inny :) a sny przepiękne :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Andzia, ja to bym cholewka nie czekała z tym testem:P:P:P:P;);) bede cię podjudzała, tak jak Wy mnie czarownice okrutne:D:D:D;);)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A Ty Brydzia co tak cicho siedzisz??:) juz nie wcinaj tyle tych batoników :P:P:P;);) byś sie podzieliła ze spragniona koleżanką :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój M. pojechał do Wrocławia na delegację wróci jutro, więc mam dziś kompa dla siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój M. pojechał do Wrocławia na delegację wróci jutro, więc mam dziś kompa dla siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dziś nawet w miare :) ostatnio mi się przychorowało, a raczej moja głowa, spać mi nie pozwalała :( ale kilka dni pobyczyłam sie w domku i jest lepiej :) a poza tym nieustające wzdęcia :P i bol brzuszka.... o sutkach nie wspomnę..koszmar...pieką i bolą, jak po pogryzieniu:P:P:P a cycuszki mi sie podobają, ich wielkosć ;););)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dawno mnie nie było.. Chyba godzinę czytałam Wasze dyskusje żeby dojść do 150 strony. Czuję się bardzo dobrze, nie mam żadnych nudności ani dziwnych zachcianek. Rozmawiałam ostatnio z mamą, powiedziała, że w ciąży nie wymiotowała, więc myślę że mnie to też ominie.Za to moja teściowa (powiedzieliśmy im wczoraj że zostaną dziadkami) powiedziała mi że blado coś wyglądam.. Dziś zdobyłam się na desperacki krok i powiedziałam szefowej, czyli właścicielce apteki, że jestem w ciąży. Sama wyczuła że jest coś nie tak i mówi dziś do mnie :pani Agnieszko proszę powiedzieć o co chodzi, bo widzę że coś pani przede mną ukrywa.. Nie bylo tak źle, pogratulowała mi i nawet mnie uściskała, ale co tak na serio sobie pomślała..Dodam że jest bezdzietną starą panną, tzn nie taką starą, ma niecałe 35 lat, ale..tak chyba raczej skończy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie nadal bardzo bolą piersi i niestety się nieco powiększyły, piszę niestety, bo \"na co dzień \" mam rozmiar D i niech tak zostanie, ale zaczynają mi już wylewać się górą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Obiecałam szefowej że będę chodzic do pracy na ile mi zdrowie pozwoli, borzeczywiscie jak na razie super się czuję tylko zasami taka straszna sennośc mnie chwyta, mogłabym spać na stojąco, szkoda że nie wieczorem jak jest na to pora..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Luxor, milcze bo co sie bede wtracac jak ciezarne rozmawiaja:P:P:) ale wam zazdroszcze dziewczyny, tez bym chciala, mam nadzieje ze nie bede musiala czekac latami:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brydzia, bo zaraz tam bede u Ciebie i kopniaka dostaniesz! :P co to za myśli!!! cholera jasna!!😠 bedziesz mamusia i to juz niedługo!!!!!:D:D:D:D:D i bedziesz jeszcze z nami dzielić sie urokami ciąży :) wy wszystkie bedziecie :) ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×