Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Luxor

OD LISTOPADA 2006 STARAMY SIE O DZIECIATKO....CIĄG DALSZY...

Polecane posty

Brydzia, ja nie wiem... jak sobie chcesz.... ale wiesz ,ze ciężarnych denerwować nie mozna!! :P:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widziałam Luxor że Twój M. się na dziewczynke nastawia, a mój to strasznie na punkcie chlopca sfiksował, a najlepiej od razu dwóch by chciał :) Zazdroszę Ci trochę że miałaś już USG, ja idę dopiero 21 marca, a w tym tygodniu idę na badanie krwi, mam nadzieję że mi żadna anemia nie wypłynie.. podobno blado wyglądam..a jak po zimie mam wygłądać ? Czeka nas remont mieszkania, pokój trzeba odnowic i przygotowac na bobasa, poza tym przy okazji przedpokój i kuchnia no i może tej zmywarki się doczekam w końcu.. Mój M to chciałby te dwa pokoje zamienic na trzy, ale na tyle to nas nie stać.. Ja znowu mówie, że co tam mieszkanie, najlepiej od razu dom :) Pomarzyć dobra rzecz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki Luxorku,mam nadzieje ze sie nie mylisz❤️ ja sie tylko boje ze za bardzo chce, za duzo mysle i przez to bedzie lipa...ale ja nie umiem inaczej, nie wiem jak nie myslec. wszystkie to chyba znacie, prawda? ale wiem ze bedzie dobrze, w kolko to sobie powtarzam;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poziomeczko, ja to szefostwo główne mam daleko... i cale nie usmiecha mi się ich informowac :) narazie jakos udaje mi się wymigać dziewczynom od wynoszenia śmieci cięzkich czy innych...jak widac ma praca to nie tylko jasny umysł i ciągłe dokształcanie...:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brydzia, ja tez myslałam!! aż z meżęm powazna kłótnia była... i nie da sie nie myśleć...ale trzeba sie starac jakoś organizowac sobie czas :) uda sie napewno! gwarantuje! :D ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Luxor, z informowaniem szefostwa nie ma co sie spieszyc, poczekalabym jak dlugo sie da, najlepiej do konca pierwszego trymestru

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brydzia glowa do góry Gdyby mi ktos poe\\wiedział w zeszlym roku że będe w ciązy jeszcze w 2007 to bym się chyba w glowe popukała.. Jeszcze w lutym chciałam iśc do lekarza sie przebadac bo to juz pół roku i nic a dwa tygodnie później to juz szłam do niego ale potwierdzic ciążę A teraz porcja fluidków: 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️ 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️ 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️ 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Taki mam zamysł Brydzia :) w piatek bede ponownie miała przelot :P więc sie dowiem , który to tydzień..:) myślę, ze gdzieś 7-8 ...potem 2 tygodnie laby w domu :) i jakoś trymestr przeleci ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o jak fajnie, dziekujemy poziomeczko za flulidki, zagarniam lapczywie pierwsze dwie linijki, reszte zostawiam dla innych staraczek;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zdaje sobie również sprawe...że ten pieerwszy trymestr jest bardzo nieprzewidywalny ....i moze byc różnie... wolę chyba byc nastawiona na wszystko, choc mocno wierze,że bedzie dobrze :) ale lepiej nie zapeszac i nie rozgadywac wkoło :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem wiem Luxorku, ale tak jakoś samo wyszlo dzisiaj, widocznie coś mi źle z oczu patrzało :) Od razu wyczaiła ze cos się kroi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja planuje przez pierwsze 3 miechy nikomu nic nie mowic, oprocz mezulka oczywiscie:P, ale w praktyce pewnie nie wytrzymam;) ach, ciekawe jak to bedzie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wybaczcie Słoneczka, ale musze sie ulotnic....bo mnie M. karci :P że \"Wiktoria\" m już dośc kompa!!😠 zaraz mu da Wiktorię!! niech no go dorwe :P ;) spokojnej pracy w takim razie Brydziu:)❤️ A Tobie Poziomeczko słodkich snów i reszcie dziewczyn :)🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chcialabym tak wytrzymac zeby mnie mama i tesciowa dopiero z brzuszkiem zobaczyly, zeby nie trzebabalo nic mowic. widujemy sie rzadko, wiec byloby do zrobienia. ciekawe czy wytrzymamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o, czesc ciezarne kobietki:) a przyjmiecie mnie w srode do swojego sznownego grona zaciazonych, co???please - ja tez chce😭...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobranoc Luxorku!!!ja tez zaraz do domku i spac, po ostatnich dwoch upojnych nocach jestem wykonczona :P:P;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moze nawet juz jutro cie przyjma jak tescik zrobisz :P:P:P slyszalam ze jutro dzien drzwi otwartych andzia;);):D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fajno tak sobie gawedzicie:) ja tez pomalutku sie zwijam i ciesze sie i poziomka u Was wszystko dobrze❤️...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bardzo chciałabym już zobaczyć mojego dziubaska na USG.. albo dwa dziubaski :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Andzia trzymam mocno kcuiki za Ciebie Dobranoc Luxor Menia co Ci gin powiedział??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie jestem w ciąży ale mam torbiel ma prawie 5 cm, dostałam leki jak bym dłużej czekała to by mnie wzieli pod nóż. W każdym razie niejest ciekawi. Jak torbiel sie niezmniejszy to czeka mnie zabieg.:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no widzisz, dobrze ze poszlas...i ze nie jest za pozno, torbiele sie przewaznie wchlaniaja wiec poki co nie martw sie mala🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na lewym jajniku. Teraz mam brac przez tydzień lek aby dostać @ a później tabletki Cilest, narazie przez miesiąc i na USG. czy się zmniejsza ta torbiel.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj nie wiem Menia z tym Cilestem. ja go bralam 4 lata a jak przyjechalam tu i poszlam po recepte to mi powiedziala doktor ze juz dawno to wycofali ze wzgledu na duza dawke hormonow:( nie chce ci mieszac, ale nie kapuje jak tak moze byc ze w jednym kraju przepisuja a w innym wycofuja. w koncu w uni zyjemy kurna!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze Brydzia, serio? Ja bralam cilest 1,5 roku i prawdę mówiąc byłam bardzo zadowolona..Nie wiem jak wplyneły na moje zajście w ciąze , starałam sie przecież pół roku, ale może to przypadek..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×