Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Luxor

OD LISTOPADA 2006 STARAMY SIE O DZIECIATKO....CIĄG DALSZY...

Polecane posty

Luxorku stara d**pa to ja jestem :P A Andzia mówi, że my wszystkie młode jesteśmy, a poza tym każda z nas ma tyle na ile się czuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ituniu....rocznikowo stara dupa ;) a na ile sie czuje nie bede pisac co by nie rozśmieszać :P no dobra, dobra...jakbym miała dopiero jakieś 20 lat :D i tak poważnie to niedowierzam ,ze ten czas tak nam biegnie nieubłaganie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem czy któraś z Was mierzyła tempkę, bo mam pytanko. Może Dominiczka wieczorem przeczyta i mi odpowie. Bo dziś rano obudziłam się o 5:35 i wstałam do toalety, potem jeszcze ok. 20-25 min spałam i dopiero o 6:05 jak zwykle zmierzyłam tempkę. Czy spadek temp może być spowodowny tym, że wcześniej wstałam z łóżka. Przez ostatnie 2 dni miałam temp 37,00 a dziś 36,73. I tak sobie pomyślałam, że pewnie przez to wstanie ją zaburzyłam. Zobaczymy co będzie jutro rano. Choć na żaden cud się nie nastawiam, dziś zaczęły mnie pobolewać piersi, więc @ się zbliża

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiatjcie moje Panie drogie .. luxorku przede wszystkim 🌼 wszystkiego naj, naj...!!!!!!!!!! teraz to przede wszystkim zroweczka i szczescia... wopadlam jak zwykle jak po ogien, ale tez z problemem..nei wiem co robic??? jestem tak bardzo zdumiona , ze az trudno mi cokolwiek powiedziec, juz nie faktem poznej owulacji, ale przede wszystkim oznakami.. kochane dzis 13dc...i dopiero przed sekunda! test owu pokazal 2 kreski !!! wczoraj wieczorem nadal ujemny!!! czyli owu jutro lub jeszcze pozniej....to jakis obled, zwazywszy na dlugosc moich cykli? no i teraz to co mnie meczy....w 10dc poznym wieczorem sluz tak plodny w swoim szczycie ze lepszego trudno sobie wyobrazic.... potem cisza...ktora trwa do dzis??? a tu owu podobno sie zbliza? i jak na to patrzec...??? POMOCY!!!!!!?????jak to interpretowac??? no i tak moje drogi od 10dc do wczoraj intensywne przytulanki....najbardziej sie cieszylam z tych 10dc bo ten sluz taki cudny byl wtedy.... wczoraj wieczorem vzyli 12dc byly ostatnie....o 24 godzinie czyli juz dzis? nie wiem jak to l;iczyc.. musze wiec dzis oststni raz powalczyc! najlepiej byloby teraz...ale niestety brak byka rozrodczego a powaznie nie wiem co robic> i znow organizm robi sobie jaja.... czy dzis jeszcze probowac?? nie zapominajcie moje drogie ze ja tak niesmialao dziewczynke planuje?? a moze jeszcze dzis zaryzykowac??? ja sfiksuje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj Beguś ja na Twoim miejscu bym się starała, nawet jeśli miałby wyjść 3 chłopak. U mnie też wykres wskazał owu dzień po śluzie, gdy było już całkiem sucho, więc też nie wiem jak się ma piernik do wiatraka :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
begus, to troche tak jak u mnie. mialam wg. testow owu 9 dni przep planowana miesiaczka. i teraz zastanawiam sie czy przyjdzie terminowo kolo 23 czy dopiero kolo 27 wg. owu. i badz tu madry:( podbrzusze mnie dzis tak mocno boli, ze chyba wezme jakas tabletke, mam niestety tylko ibuprom max...ale poniewaz zadnych objawow ciazowych nie mam, chyba mi wolno z mieszkaniem wyszlo inaczej ale bedzie super!!!bedziemy mieli z przyjacolmi wspolny ogrodek. nasze przyszle mieszkanie jest jeszcze mala ruina, wszystko bedzie od podstaw robione, mozemy o wszystkim sami decydowac co i jak. potrwa to przynajmniej pol roku, ale za to bedziemy mieli 95 metrow suuuper tanio, i to jednoczesnie w centrum miasta i blisko dwoch jezior. juz sie doczekac nie moge

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hello brygada, tu andzia, mam neta w hotelu wiec wpadlam tylko Luxorkowi zlozyc moc najgoretszych zyczen.... i sorki Luxorku ale nie wiem jak na tej niemieckiej klawiaturze robi sie kwiatki, serduszka....u nas zupeelnie inny system i rozklad.... wieecc kochana baw sie dobrze, duzo zdrowka i ssloddyczy tego ci andzia zyczy, sto lat, sto lat, sto lat... u mnie ok. wszystko....ganianina i nic wiecej, pogodaa taka sobie, mamy hotel na przeciwko katedry a miasto , hmmmm takie sobie..... wpadlam tylko dzisiaj bo od jutra wystawa od 9 do 19 na nogach, bawcie sie dobrze kobietki i do zobaczyska w niedziele...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ojej, andziula, ale fajnie ze wpadlas :D:D:D pewnie juz nie bedzie ci to potrzebne, ale kwadratowe nawiasy na niemieckiej klawiaturze robie sie na gornych przyciskach 8 i 9 u nas pogoda piekna. ciagle jestem niezwykle podeksycytowana naszymi planami zmiany mieszkania. bedzie mase roboty, ale strasznie sie ciesze. bedzie wielka kuchnia z jadalnia, duza lazienka, ogrodek, malutki pokoj dziecinny....jeszcze mi sie w glowie te 95 metrow nie miesci:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nic nie moge wykombinowac brydzia a caly czas mi nawiasy na 8 i 0 wskakuja ().... u nas zimno dzisiaj, snieg troche padal, slonce swiecilo ale nie bylo cieplo... nie wiem brydzia o co chodzi z tym mieszkankiem ale poczytam jak wroce... pa robaczki kochane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
po prawej stronie spacji masz przycisk Alt Gr, jednosczesnie to i 8 albo 9

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Luxorku sto lat, zdrowego malenstwa i spelnienia wszystkich marzen!!! ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ U nas pogoda okropna. W dodatku nosem ciagam bo juz sie zdazylam przeziebic :-( Dzis 27 dc, @ brak... ciekawe czemu??? Pewnie jutro nadejdzie.. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jutro sie przeprowadzamy i pewnie nie bede miala netu przez kilka dni...Odezwe sie jak tylko bede mogla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Eulalia. w takim razie jak najmniej stresow przy przeprowadzce zycze. nie dzwigaj lepiej za duzo, a jesli masz zamiar to moze tescik zrob na wszyslki wypadek co??;) nigdy nic nie wiadomo w koncu....no i oczywiscie oby @ nie przyszla, trzymamy kciuki!!🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stol lat, sto lat...niech zyje, zyje nam...Luxorek:) Wszystkiego na, naj, naj kochanie. Przede wszytkim by to malenstwo ladnie sie rozwijalo. Zaraz potem...lekkiego porodu, no a pozniej to niech sie mala gwiazka chowa zdrowo!!! A przy okazji to zycze jeszcze duzo zdrowka i rownie duzo pieniazkow!!!Pociechy z meza i satysfakcji z pracy!!! Nie bedzie chyba zaskoczeniem jak napisze, ze mialam fatalny dzien w pracy? Nie bede rozpisywac sie o szczegolach, bo znowu sie porycze. Moze jak troche ochlone to napisze co sie dzis wydarzylo. Iti...tok sobie wlasnie mysle o tej twojej tempce i wydaje mi sie, ze gdyby ta sytuacja miala wplynac na pomiar to sadze, ze raczej by zawyzyla, ale...moge sie mylic. Takze nie bierz sobie tego zbytnio do serca. A to, ze temka spadla to jeszcze nic nie znaczy. Ja w poprzednim cyklu mialam przez 19 dni podwyzszona temke, a w ciazy nie bylam. Poki @ nie ma to nie ma co sie martwic. Andziu fajnie, ze do nas zajrzalas. Tesknimy tu juz za Toba:) U mnie zwiastuny coraz mocniejsze (oczywiscie mam na mysli zwiastuny @), wiec szdze, ze w tym cyklu przyjdzie wczesniej. Stawiam na srode. Pozdrawiam serdecznie Was wszytkie[kwiat}

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny, widze , ze wszystkie prawie oczekujemy w tym tygodniu NIEprzybycia @:eulalia, dominika, iti i ja;) zadna z nas nie ma uczucia, ze sie udalo, ale ja mimo temperaturek, obawow na @ i innych znakow na niebie i ziemi nie trace nadziei, ze chociaz jednej z nas sie udalo!!a gdyby tak nie mialo byc to bedziemy razem startowac w nowy cykl, pierwszy wiosenny, wtedy to juz napewno sie uda, zobaczcie ile bocianow wszedzie:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brydziaa...trzymam za slowo:) Ja czuje, ze nic z tego. Jeszcze wczoraj mialam nadzeje, ale juz jej nie ma:( Przy braku prawidlowych staranek i kiepskich wynikach trudno oczekiwac czegokolwiek...chociazby cudu nawet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
po prostu nie widze powodu, z ktorego mialoby sie nam nie udac:D:D teraz przede mna tyle roboty, ze w sumie nawet byloby lepiej zeby dzidzia ze 2-3 miechy poczekala.ludze sie, ze przyjdzie wbrew moim zyczeniom szybciej:P:P a ty dominiczku jestes tu na wielu topikach i wiesz, ze wczesniej czy pozniej, w koncu sie kazdemu udaje. i ty nie bedziesz wyjatkiem. juz tyle przeszliscie, ze jeszcze kilka kroczkow i bach, bedzie co ma byc ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pare kroczkow mowisz... tylko, ze dla mnie one w tej chwili zdaja sie byc milowymi krokami:( Ale juz nie bede sie nad tym tematem rozwodzic, bo nie chce by to wygladalo tak, jakbym z siebie jakas cierpietnice robila. Bo tak nie jest. Ja po prostu mam chwilowy przesyt problemow i nie bardzo umiem nad tym zapanowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pamietaj, ze nasze zycie to troszke jak sinusoida, jak teraz wszystko jest pod gore juz niedlugo bedzie z gorki :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Luxorku wszystkiego najleprzego ci życze, dużo zdrówka dla was i pociechy z męża.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć :D ale dziś mi ręce zmarzły w drodze do pracy mimo rękawiczek. Pogoda jest mało wiosenna, przede wszystkim słońca brak :( Dominiczko dziękuję ❤️ dziś mi tempka skoczyła na 36,88 ale to i tak poniżej 37 a taka była wcześniej przez weekend, chyba czas @ nieuchronnie się zbliża. Stawiam na czwartek :) Z innych objawów to lekki ból piersi i większy apetyt czyli ten sam comiesięczny pakiecik :D Andzia widzę, że jednak znalazłaś dla nas chwilkę :) Pewnie macie robotki po same pachy. Beguś daj znać co u Ciebie, jak zadecydowaliście?? Menia kiedy masz kontrolną wizytę??? No ciekawa jestem jak to z naszymi @ w tym tygodniu będzie. Fajnie, że tak razem czekamy w mniej więcej jednym czasie 🌻 Idę na kawkę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tylko przed wyjscie do pracy chcialam powiedziec \"dzien dobry\"🌻 Mnie juz mocno @-owo napitala brzuszek, wiec juz niebawem pojawi sie szanowna pani@:( Milego dnia. Wpadne poznym wieczorkiem dzis.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc kochane!!!!! przede wczystkim milego dzionka wam zycze, bo nie wiem jak u was ale u mnie pogoda koszmarne...zimno, mokro wstretnie jak cholera...brrrrr ituniu...nie wiem czy dobrze czy nie czy moze to juz akt moeje desperacji ale wczoraj dzialalismy....az sie boje mylec....byc moze przecholowalam, byc moze ? ale....poza tym nigdy nie dzialam tak systematycznie...10dc 11dc 12dc 13dc... dzis mam 14dc...i glowe pelna rozterek i watpliwosci...zaraz ide zrobic kolejny test owu tak z ciekawosci? zobaczyc co pokazuje... w kazdym razie misja w tym cyklu zakonczona!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no Bega niezły maraton :D my mieliśmy taki w poprzednim miesiącu, a teraz bardzo spokojnie było jeśli miałabym porównywać. Teraz grzecznie czekam na efekt. Dominiczko miłego dzionka w pracy, aby Cię nikt tam już nie denerwował 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bega to napisz jak tam wyszedł test owu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ituniu...no maraton byl..ciekawe jaki jego efekt koncowy??? a test moja droga super, kreska testowa mocniejsza, grubsza i wyrazistrza od tej kontrolnej...owu juz tuz tuz wg testow!!! swoja droga wiesz organizm podpowiada mi co innego a testy co innego mowia? ale w tym cyklu zrobilam wszystko co w mojej mocy.... dziwne, ze brzuch mnie jeszcze nie boli? kiedy poczuje to owu? moze wieczorem ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×