Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Luxor

OD LISTOPADA 2006 STARAMY SIE O DZIECIATKO....CIĄG DALSZY...

Polecane posty

ja Ci Brydzia tej popołudniowej pracy nie zazdroszczę, choć z Twojego punktu widzenia to dobrze, że masz taką pracę, skoro Twój mąż też popołudniami pracuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jest dokladnie tak jak mowisz:) ale wiesz, tak sie juz bardzo do tego trybu zycia przyzwyczailam, ze wstanie czasai na ranna zmiane na 7 jest dla mnie koszmarem. nawet nie ranne wstawanie tylko to, ze klade sie grzecznie kolo 23 do lozeczka i nie moge zasnac!!raz, ze za wczesnie dla mne, a dwa ze boje sie, ze zaspie!!w nocy nawet sie budze i sprawdzam na budziku ktora godzina, czy budzik dobrze nastawilam, koszmar!!!to jakies zboczenie chyba, ale naleze do ludzi, ktorzy sie p prostu nie spozniaja NIGDY, wstyd sie przyznac, ale nigdy nie przyszlam za pozno do szkoly, na uczelnie, czy gdziekolwiek....raz w zyciu do pracy, bo u lekarza byla kolejka....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jetsem, jestem :) tylko obiadek pichce :P a nawet 2 :D a to zakupki , a to to a to tamto...:) i czas leci... a wolę wykorzystac dzisiejszy dzień póki jeszcze nie przytule sie na dobre do sedesu :P byłam dziś w sklepie mięsnym i chciałam szybko stamtad zwiewac, bo tak strasznie tam śmierdziało :P fuuujjjjjjjjjjjj...... te wszystkie zapachy mięsa i wędlin sie skumulowały....to cud że jeszcze żyje :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ojej, no to rzeczywiscie Luxor, codziennosc stala sie dla ciebie prawdziwa przygoda:P:P:P:Palbo sportem ekstremalnym :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Luxorku Ty to zaczynasz już mieć objawy typowo na dziewczynkę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a dziewczyny pewnie wiecie....:) na dziewczynke jje sie słodkie czy kwaśne ???:D:D bo mi jakoś uciekło ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie wiem, ale szczerze mowiac nie bardzo tez w takie zabobony wierze :P niedlugo kochana na USG 3 D zobaczysz czy jest ogonek czy nie :P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
podobnoż słodkie, ale na to nie ma reguły :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale piękne fluidki :D troszkę ich sobie przygarnę aby paskudę @ odgonić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj Brydziu....ekremalny sport jak nic :D nici z mojego odpoczywania :D musze troche sie pomęczyc...chciałam to mam za swoje i teraz nie powinno sie słowa powiedzieć :P:P:P:P a pytam o te słodkie i kwaśne....bo cos dziwnego sie dzieje ze mna :D zawsze słodycze uwielbiałam...tylko musiałam oczywiscie sie hamować żeby jak krowa nie wygladać :P a teraz nawet na cukierka spojrzec nie moge :P to najgorsze paskudztwo ;););) a w zabobony tez nie wierze :P ale posmiać sie nie zaszkodzi :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AA i jeszcze zapomniałam Wam najwieksza nowine przekazać :D znajomi u których wczoraj przycumowalismy chcą nazwać swoje dzidzi WIKTORIA o ile bedzie to dziewczynka :D:D:D:D:D teraz trzeba trzymam kciuki by sie okazało iz córa:P to problem z M.bede miała z głowy :D bo w końcu oni mają pierwszeństwo :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A z tym mieszkankiem Brydzia to zazdroszcze :) tez mi sie marzy takiej wielkosci.......domek w oststecznosci też moze byc:P ale jak widac marzenia sie spełniaja, więc musze zaczac wierzyc w to jeszcze mocniej :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
spelniaja sie Luxor spelniaja, wszystko we wlasniwym momencie:D:D trzeba tylko mocno wierzyc prawda??????????🌻🌻 ja ostatnio codziennie kilka minut powtarzam sobie ze ju wkrotce bede w ciazy:D:D i naprawde coraz mocniej w to wierze:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no widzisz Luxor, jest duza szansa ze ten maly problemik sam sie rozwiaze:) jak milo ze czasami los jest tak przychylny;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj tak wiara czyni cuda :D a poczatek terapii to włąśnie codzienne powtarzanie sobie,że się uda!! :D ja tak robiłam gdy rzucałam palenie :P codziennie wmawiałam sobie ,że jestem bardzo dumna z siebie i sie udało! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też od 2 tygodni prawie powtarzam sobie po cichutku \"jestem w ciąży, jestem w ciąży\" a moje kochanie jakby czytając w moich myślach mówi \"i tak dostaniesz okres\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak któras ma ochote na buraczkową lub gołąbki to zapraszam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niestety pewnie ie dalej niz do pracy ulece;) :( odezwe sie pozniej kochane. milego ppoludnia zycze wszystkim!!!!!❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki!! Nadeszla@... szczerze mówiac to nawet dobrze...bo ten miesiac byl ciezki- przeprowadzka, ciaganie gratów po schodach..balam sie ze jesli jestem z ciazy to malenstwu cos sie moze stac...A wczoraj dopadlo mnie okropne preziebienie, i zwlekalam z wzieciem leków od przeziebienia bo moze.... no wiecie, ale jednak wzielam bo juz katar lal sie strumieniem... i caly czas myslalam czy komus malenkiemu nie zaszkodzilam... Takze przeczucia mialam sluszne od poczatku, tym razem sie nie udalo.... Iti, brydzia- oby ten miesiac nalezal do Was!!! trzymam kciuki Bega za Ciebie równiez!!! Luxorku nie daj sie mdlosciom ;-) Niedlugo powinny ustapic.. pozdrawiam i wskakuje do lózeczka leczyc choróbsko :-( 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A Ciebie Ituniu to podziwiam ,ze tak śmigasz raniutko rowerkiem :)🌻 ze mnie to by pewnie sopel został po dojechaniu ;) u nas w dzień zimnica, i te okrutne wiatrzysko, brrrrrrrr.... dlatego wyobrażam sobie jak zimno jest wczesnym rankiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eulalia to zdrówka życzę 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 szkoda, że @ przyszła, ale przed Tobą już niedługo kolejne staranka. A co do tego czy ten miesiąc nasz, to się okaże w tym tygodniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz Luxorku temperatura rano jest dodatnia i naprawdę nie jest źle, dziś mi trochę rączki zmarzły, ale poza tym jest ok; jazda na rowerku rozgrzewa :) a ja jadę na rowerku 10-15 min. Szczerze to nie mogłam się już doczekać kiedy zamienię autobus na rowerek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eulalio :) więc kuruj sie teraz ❤️ bo wszelkie infekcje są niewskazane a i bedziesz miała teraz duzo zajęc by nie myślec zwiazanych z ustawianiem mebelków :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wlasnie dlatego czekalam na @ Luxorku, bo balam sie ze ta infekcja moglaby malenstwu zaszkodzic.... Pogoda okropna, zima wrócila..brrrrr Masz racje Iti- zaczynamy kolejny cykl, kolejna szansa :-) A moze Ty juz nie bedziesz musiala sie starac.... ;-) Okaze sie a 2 dni, mam racje??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
masz rację Eulalio, jakby co test jest w domku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Andzia111.......Ania..........Stockholm........20.07.80 ........14/15.03 Dominique25.Dominika.......Worcester........28.04.81.... ....przerwa bega...........Agnieszka......Warszawa........15.07.72.. ..11.....08.03 brydziaa.......Dominika........Berlin........... 24.01.7 9....4.....22.03 Iti................Ewa.............kujpom..........19.1 1.77.....8.....21.03 Seide26.........Ania............Wieden...........03.04 .80.....6.....02.02 eulalia..........Aneta...........Londyn............19.06 .80.... 1....18.03 Menia21........Marzena.. .....Gryfice...........21.07.85......?.........? PRZYSZLE MAMY Miśka_26.......Marta..........lubuskie.........03.04.81. ....T:23.09.07? Shiva24........Klaudia.....Baden-Württem....28.07.82.... ..T:09.2007 Luxor.............Kamila........Mazowieckie....19.03.81< br /> poziomka2…...Agnieszka........śląskie..........30. 01 .81....T ? OLKA.M..........Ola..............śląskie..........17.12 .78. mamusia23......Asia.............Olsztyn................. .................. tak dla przypomnienia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×