Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Luxor

OD LISTOPADA 2006 STARAMY SIE O DZIECIATKO....CIĄG DALSZY...

Polecane posty

u Begi dzisiaj ten wielki wyczekany dzien!!, trzymajmy kciuki za nia i jej mikusia!:D:D:D 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no o Beguni i jej synku to ja pamiętam, szkoda że dopiero w czwartek będzie mogła do nas zajrzeć. Plus jest taki, że ona dzięki temu zapomni o dopatrywaniu się objawów Andzia puk puk wstałaś?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc kobietki:) wstalam, wstalam ituniu i zagladam czesto ale jakas niemoc w pisaniu mnie dopadla :(... mam sporo pracy tez itp..... brydziaa - cos mi sie wydaje ze w Polsce nie popijesz juz truneczkow za bardzo:p!!!!! oby, oby.... ja tez jade w czwartek do Polski tyle ze raczej z przymusu a nie przyjemnosci i sorki dziewczynki ze nie zaglodam i nie pisze za duzo ale wszystko mi sie na glowe zaczyna walic....jak dobry zeszly tydzien byl(poza operacja meza)...tak ten zapowiada sie nie zaciekawie:( Rodzinka, rodzinka i jeszcze raz rodzinka ale co zrobic????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj andzia!!!:D:D:D niemoc niemoca, ale skrobnij cos czasami, my tak tesknilysmy tu caly tydzien :D:D:D:D!!!!!!!! ogladam wlasnie zdjecia z wczorajszego bowilingu \"firmowego\", niektore sa super. jak zbiore wszystkie fotki z trzech aparatow to wrzuce je do swojego albumu;) mozecie mowic co chcecie kobietki, u mnie nie bedzie zadnego cudu,przykro mi bardzo, nie jestem ani odrobine nakrecona, w piatek przed wielka popijawa:P robilam test owulacyjny zeby miec czyste sumienie, no i mam:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brydzia...kochanieńka z tym testem owulacyjnym to duuuzo za wczesnie :P:P:P:P:P skoro owu sie przesunęła....no i te 14 dni do @...więc za jakieś 2-3 dni mozesz powtórzyć tesciora :D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Andzia, więc życze Ci duzo siły :) i napewno sie wszysko ułozy :)❤️ a jak niemoc Cie opuści to dawaj :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny, niech mnie ktoras z was po glowie walnie..tak was czytalam i doszlam do wniosku ze moze rzeczywiscie ten tescik zrobic zanim jutro w pociag wsiade...z drugiej strony przeciez chyba nawet \"jesli\" to nie musze z wizyty w polsce rezygnowac prawda??wolalabym poczekac przynajmiej do piatku.... jaki to glupi los staraczek, wczoraj sie zbuntowalam i na bowlingu \"dalam czadu\":P a dzis mysle czy kurcze nienormalna jestem...test owu pokazje mi dzis druga kreske wyrazna ale nie tak samo ciemna (w owu tez tak mialam)-czyli negatywny. objawow zero!!niech mnie ktora na ziemie sciagnie albo wiadro wody, prosze!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
masz racje ze za wczesnie Luxor, ale ja mam przed soba intensywne dni:p, stad to zniecierpliwienie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kubeł lodowatej wody leci do Brydzi :P:P ;);) uspokój sie troszke :) i tak przecież wiesz,ze tym ciagłym mysleniem nic nie zdziałasz...ale cholera wiem, też nie umiem na coś czekać i jestem strasznie niecierpliwa :P ja bym powtórzyła za kika dni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki Luxorku :) juz mi lepiej:P tak zrobie, i nie bede sie w polsce niczym martwic...postaram sie jeno z piciem nie przeginac...poki @ nie przyjdzie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja się nie znam, dlatego może się mylę. Ale mi się wydawalo, że test owu można zrobić 7 dni po owu aby spr czy jesteś w ciąży, bo wykrywa też wzrost hormonu beta i jeśli jest pozytywny to jest ciąża. A Ty piszesz, że powinno być chyba odwrotnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie mi też sie wydawało do teraz tak jak Iti pisze :) że jak pozytywny to pozytywny :D:D:D:D moze Brydzia ulotke trzeba jeszcze raz przeczytac :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja to wyczytalam gdzieś na necie jak testów owu szukałam do kupienia i chyba na topiku Begi była o tym mowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brydziuchna ja bym na twoim miejscu do apteki po test pedzila...jezeli nawet slaba kreska sie pojawi na owulacyjnym w dniu @...to na 100% jest to ciaza:), jest gdzies taka strona z tymi testami ale nie pamietam gdzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na stronie storktest jest to opisane. test owu pokazuje ciaze pod warunkiem, ze kreska testowa jest tak samo mocna albo mocniejsza od kontrolnej i TYLKO wtedy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
możliwe Brydzia, ja naprawdę o testach owu nie mam bladego pojęcia. Za 1,5 godzinki moje kochanie ma testy kwalifikacyjne. Trochę się stresuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to moze tez druga owulacje oznaczac, ale jak do tekich rzeczy dobrnelam, stwierdzilam ze nie chce juz dalej nic wiedziec;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brydzia , cholera jasna!!!!!!! :P:P:P:P:P u mnie 2 razy też kreska by.ła minimalnie widoczna!!!!!!!!!!!!! i co...??? i ciaza :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SLONCE A NIE LEPIEJ NORMALNY TEST CIAZOWY ZROBIC BO PRZYZNAJ ZE CHYBA TAK DLUGIEGO CYKLU NIE MIALAS, CO??? ups...brydziaa ja na twoim miejscu bym nie wytrzymala....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Luxorku kochanie, ty testowalas ciazowymi jak kazdy normalny czlowiek, a ja glupia mam sterte owulacyjnych, to nie to samo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem,że to nie test ciażowy tylko owulacyjny... ale chyba warto bedzie zrobic normalny test :) jak nie dzis, to jutro czy pojutrze :) ja tam jestem pełna nadziei ;) anomalia są różne...:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja chyba jedna wielka anomalia jestem;) ale dziewczynki, prosze sie nie nakrecac, bo przypominam, ze objawow BRAK!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brydzia ja Cię namawiać nie będę, poczekaj jeszcze trochę. Brydzia dzięki za kciuki przydadzą się, podobnoż jest 12 osób an jeden etat, więc konkurencja spora, a to dopiero 1 etap, więc na nic się nie nastawiam. Jutro 2 etap, a co dalej to jeszcze nie wiemy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
trzymam kciuki brydziaa....ale cos sie wydaje ze bedziesz juz niebawem jeszcze bardziej usmiechnieta chodzila;)... a objawy ??? a kto powiedzial ze musza byc????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi wlasnie potencjalne jajo przelacialo kolo nosa a raczej gdzie indziej:(.... i jak na zlosc - sluzu plodnego dawno takiego nie mialam, normalnie az sama sie dziwie. Jajniczek napitalal wczoraj i dzisiaj czyli owulacja prawidlowo czyli jutro:(... no nic - moze po roczku sie andzi uda ???? albo i nie???? kto to wie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki dziewczynki, kochane jestecie❤️❤️ tak naprawde moj termin @ to dzis jutro albo czwartek, wiec niepotrzebnie jeszcze to wszystko. ale z drugiej strony jak sie to napiecie podbudowuje to od razu mamy wieksza frekwencje na topiku:P:P:P:P:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×