Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Luxor

OD LISTOPADA 2006 STARAMY SIE O DZIECIATKO....CIĄG DALSZY...

Polecane posty

andziu...nie mam pojecia jak antybiotyki wplywaja. Najlepiej zapytaj lekarza. Brydziu....spokojnej podrozy i milego pobytu🌻 eulalio...razem wyczekujemy:) U mnie owu przewidywana na przyszla srode. Ja zykam hasiu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hello dzieki dziewczyny za pamięć ❤️ pierwszy etap za nami, dzisiaj drugi, wczoraj był test 20 pytań, przyszedł zadowolony. W połowie kwietnia wyniki obu testów i na przełomnie maja/czerwca dalsza rekrutacja - jakieś tam rozmowy. Rekrutuja ludzi do nowego projektu, który ma ruszyć tak na dobrą sprawę pod koniec wakacji, więc do zdobycia tej pracy jeszcze daleko. Także po dzisiejszym etapie będziemy czekać ok. 3 tygodnie na wynik i będziemy wiedzieć czy zakwalifikował się dalej. Eulalia, Dominiczka znowu jedziemy na jednym wóżku :D U mnie dziś 7dc i z dziwniejszych rzeczy, to zaraz po @ spadła mi temperatura i mam ją na poziomie takim jak podczas owu w poprzednim cyklu. Wczoraj też było sporo śluzu. I trochę głupieje, może ten śluz to efekt wiesiołka. Zobaczymy co będzie dalej. Brydzia ten Twój śluz to wyglada całkiem obiecująco. Życzę Ci przyjemnej podróży no i testu pozytywnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
❤️dziendoberek❤️ dziewczatka:) ituniu - to wytrwalosci w dazeniu do celu dla ukochanego i niech pozmiata przeciwnikow;)... pogoda przecudna, az sie pracowac nie chce ..ale juz niedlugo swiatka i wolnego troszke, a potem juz z gorki do wakacji:) zastanawiam sie gdzieby sie tu wybrac na urlopik i myslelismy o Indiach ale ceny tak kosmiczne w tym czasie ze szkoda mowic...no ale jest tyle miejsc i u nas w Polsce i w Europie gdzie sie mozna samochodem wybrac i jeszcze milej czas spedzic, prawda???? ale jeszcze czas do wakacji a ja juz sobie tak gdybam... iscie cudnego dnia dziewczynki zycze...🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Andzia 🌻 no my plany wakacyjne mamy też niezprecyzowane. Poza wycieczką do Paryża na początku lipca nic poza tym. Pewnie wylądujemy na jakiś tydzień na Mazurach i chyba tyle by było. Chcieliśmy jechać na rowery w Bieszczady jakby nie było jeszcze dzidzi, ale okazalo się że mój rower wymaga poważnej naprawy, więc specjalnie się nie nadaje na góry, trzeba by złożyć nowy, a z tym to nie wyrobimy się chyba finansowo do września, bo jakieś kieszonkowe do Paryża trzeba odłożyć no i jest jeszcze kilka pilniejszych wydatków. Własnie przed chwilą przypomnialo mi się co śniło mi się dziś w nocy. Otóż karmiłam piersią niemowlaka!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny!!:D chcialam sie tylko przywitac z ranka, za godzinke mam pociag.wroce do berlina w sobote. postaram sie w miare mozliwosci odzywac, mimo ze ogromna czesc czasu bede spedzac poza domem.a juz napewno dam znac jesli @ przyjdzie. iti, piekny sen, czemu mi sie nic sensownego nie sni??naprzyklad wczoraj mialam sen, ze ktos mi chce sprzedac stary model mini(zawsze byl on moim marzeniem), jedyna wada autka bylo to, ze w miejscu wszystkich lamp z przodu i z tylu powciskane byly....POMIDORY!!przyjelam to z wielkim spokojem mowiac ze to nie problem i lampy sobie sama wstawie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no Brydzia mini to fajoskie auto :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brydziuchna...uwazaj na siebie i obyscie do Berlina juz we dwojke wrocili:)... ojojojojojoj, alez tu pustki faktycznie...co to sie podzilo, co???? iti - juz wysnisz sobie i Ty takie malenstwo przy piersi, zobaczysz a sen piekny...mi jeszcze nigdy male dziecko sie nie snilo, nie pamietam bynajmniej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czy Wam też się nic nie chce??? pracy nie mmay za dużo, trochę nudno, pije herbatkę i jakoś taki mam ciężki dzień. Najchętniej wskoczyłabym do łóżeczka. Od 3 dni dziwię się jak budzik dzwoni, że to już trzeba wstać. Brydzia pewnie w drodze, choć nie wiem jeśli ma rodzinę niedaleko granicy, to może już dojezdzać. Olka ciesżę się, że masz lepsze podejście. Twoje koleżanki z pracy są okropn,e może Ci zazdroszczą, ale mimo wszystko nie powinny być złośliwe i tak się zachowywać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Luxorku a gdzie Ty nam znikasz? Do kiedy masz urlop?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tez mam iti strasznego lenia i chociaz chce to nie moge:p...taka niemoc mnie ogarnela;).. senna strasznie, okna pootwierane, sloneczko swieci a tu czlowiek najchcetniej by do wyrka wskoczyl...nie wiem co sie dzieje:( miejmy nadzieje iti szybciutko minie nam ta nimoc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
idę na spacer!!! a co tam!!!! pójdę pocztę firmową wysłać, może mnie głowa przestanie boleć. za 10 min początek II etapu! Jakie macie plany na święta? Wyjezdzacie gdzieś? Bo my spędzamy je tylko we dwójkę u siebie w domku. Może moi rodzice nas odwiedzą, ale to nic pewnego, bo jak bratowa w święta urodzi, a ma termin na Wielkanoc, to pewnie zostana w domku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej ituniu, no spacerek to dobra sprawa... ja poki M w domciu siedzi to samochodem smigam i lenia jakiegos dostalam...czas to zmienic - na dlugi spacerek wieczorkiem sie wybrac:):):)... a swieta - no cuz? Z planow jako tako nic nie wyszlo jako ze jade juz jutro do Polski, mielismy do znajomych do Danii jechac ale z kalekim mezem niestety nie da rady...za bardzo chodzic nie moze :( w domciu bedziemy... gdzie reszta??? a co sie z bega dzieje bo nie moglam nigdzie sie dopatrzec??? albo z Menia??? a i psanderska sie pojawila a myslalam tak wlasnie ostatnio co tez tam u ciebie...mam nadzieje ze czesciej wpadac bedziesz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) a jestem, juz jestem.....:D byłam na małych zakupach ...i sprawiłam sobie butki :) cóż za cudowne uczucie tak pieniążki wydawac :P a i jeszcze M. po urzedach jeździł samochód zarejestrować...a właśnie, bo gdybym zapomniała to mamy od 2 dni fure :D ale fajowo tak dupsko powozić :P:P:P;);) juz zapomniałam jak to jeste odkąd nasz stary sie rozleciał ;) a pogoda, wrecz boska :) zapewne nie zabawie długo w domu :) i na działke sie wybiore ...albo jakies spacerek :) a urlopik dobiega końca...w poniedziałek do pracy :o Brydzia.....🌻:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Andzia Bega pojechała na jakiś konkurs z Mikusiem i wraca jutro. Oooooo nasza zguba się odnalazła..........na zakupach :D Ale masz super, ja do wypłaty jeszcze z tydzień :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Luxorku a Ty masz prawko??? a jakie autko kupiliście?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki, wyslalam wam pare fotek z wystawy... a jak tam Luxorku, jak sie czujecie??? dobrze wszystko??? Widze ze Ciebie mdlosci i wymioty ominely, to dobrze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kupiliśmy Peugeota 206 combi :) 2002r. diesel od znajomego, takze wiemy ze dobry...i póki co zadowoleni jesteśmy :D a co do mdłosci Andzia to miałam straszliwe cały ubiegły tydzień :( bleeeeeee.... od 3 dni juz jest lepiej i nawet apetyt mi wraca ;) ale na słodycze wciąz nie moge patrzec :P i wachac w sklepie wędlin czy innych specjałów :P a wymioty całe szczescie...narazie mnie omijają...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cóż to za pięknosć na fotach :D ANdzia normalnie nie poznałam Cie...ale ślicznie powychoziłaś, bardzo kwitnąco wygladasz :) a ta figura...tylko pozazdroscić :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A teraz ide na spacer :) az zal zmarnowac taką pogode ;) 🖐️ :) do potem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pewnie teraz nikogo nie ma, w każdym razie pozdrawiam serdecznie wszystkie, mam nadzieję ze wasz dzień dzisiejszy upływa lepiej niz mój bo dziś czuję sie fatalnie, brzuch mnie pobolewa i niedobrze mi ciągle, zwolniłam sie z pracy wcześniej i troche pospałam juz , idę spowrotem do łóżka zajrze jak ktoś będzie, buziak!!!!!🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki, melduje sie z polski-jejunku jak ja juz nie umie na polskiej klawiaturze pisac, buuuuuuu:) iti, mieszkam w slupsku, co niestety z dwoma przesiadkami daje srednio 7 godzin jazdy, dlatego przede wszystkim chce auto!!!samochodem to zaledwie 4 godzinki ide teraz do kolezanki ktora ma przeslodka roczna coreczke. po drodze kupie tescik, postanowilam jutro zrobic, choc moje nadzieje troche opadly, brzuch coraz bardziej boli. ale poniewaz ide jutro do dentysty, chce wiedziec co mowic jak bedzie mowa o rentgenie. jak test wyjdzie negatywny to sie raczej zgodze... milego wieczorku kochane!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brydzia jak ja strasznie trzymam kciuki zeby @ poszła sobie w siną dal,daj znać kochana jak juz potestujesz jutro,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Halo leniuszki :P :) no Brydzia, popieram...kup teścik i jutro go urzyj :) a my tu bedziemy koczowały o samiuśkiego rańca na dobre wieści :P:P:P Oleczko , a Ty faktycznie odpoczywaj dużo :) bo teraz to dla nas bardzo ważne :)🌻 a nie lepiej byłoby Ci na L4 iść skoro źle sie czujesz?? :) przeciez nie warto sie przemęczać,dla dzidzi wszystko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brydziaa - tak mocno, mocno...aby dwie krechy byly...i cos mi sie wydaje ze bedziesz najszczesliwsza osobka na ziemi jutro:)... trzymamy kciuki... dobrej nocki dziewczynki a ja nie wiem czy wpadne jutro bo samolot mam jednak dopoludnia, rano na badania ale nie wiem czy beda zalezy co gin powie na te antybiotyki meza...ale dam jakos znac... a wracam w sobote...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tylko na chwilke:) Brydziu...trzymam kciuki!!! Andziu...za wyniki Twojego M tez...a wlasnie kiedy beda wyniki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem Dominiczku, nie wiem...jezeli beda??? a jak beda to kiedy wyniki, podejzewam ze poczatek przyszlego tygodnia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a tak najchcetniej to zapakowalabym dupsko i pojechala gdzies sama na bezludna wyspe, tak na tydzien...gdzies gdzie nie ma ludzi, kínternetu, nawet meza i jego plemnikow:p a bo taki dziwny dzien dzisiaj:( jade do Polski jak na skazanie, duzo nerwow, stresow i to wszystko miedzy rodzina...ach, do dupy to wszystko:(... dobrej nocki dziewczynki....❤️...ale nie ma juz nikogo na topiku:( wykruszaja sie wszystkie pomalutku niestety....szkoda😭...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
znaczy super!!!!!!ze z kazdym miesiacem wiecej mam :) tylko smutno jakos.... wracac!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×