Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Luxor

OD LISTOPADA 2006 STARAMY SIE O DZIECIATKO....CIĄG DALSZY...

Polecane posty

Gość madziaro
eulalio dziekuje sloneczko za odpowiedz moze powinnam poczekac ale to trudne tym bardziej ze wyjezdzamy na swieta w sobote i wracamy w poniedzialek wiec nie wiem czy wytrzymam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madziaro
Andzia111.......Ania..........Stockholm........20.07.80 ...........11.04. Dominique25.Dominika.......Worcester........28.04.81.... 13.18/20.04 bega...........Agnieszka......Warszawa........15.07.72.. ..11....08.03 brydziaa.......Dominika........Berlin........... 24.01.7 9....4.....22.03 Iti................Ewa.............kujpom..........19.11 .77.....9.....20.04 Seide26.........Ania............Wieden...........03.04 .80.....6.....02.02 eulalia..........Aneta...........Londyn............19.06 .80.... 2....15.04 Menia21........Marzena.. .....Gryfice...........21.07.85......?.........? asiorkaaa......aska..........podkarpacie.........13.05.8 2............. madziaro......magda.........poznań...............17.11.8 4.....1...12.04 PRZYSZLE MAMY Miśka_26.......Marta..........lubuskie.........03.04.81. ....T:23.09.07? Shiva24........Klaudia.....Baden-Württem....28.07.82.... ..T:09.2007 Luxor.............Kamila........Mazowieckie....19.03.81< br /> OLKA.M..........Ola..............śląskie..........17.12 .78. mamusia23......Asia.............Olsztyn................. ..................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Andzia111.......Ania..........Stockholm........20.07.80 ...........11.04. Dominique25.Dominika.......Worcester........28.04.81.... 13.18/20.04 bega...........Agnieszka......Warszawa........15.07.72.. ..11....08.03 brydziaa.......Dominika........Berlin........... 24.01.7 9....4.....22.03 Iti................Ewa.............kujpom..........19.11 .77.....9.....20.04 Seide26.........Ania............Wieden...........03.04 .80.....6.....02.02 eulalia..........Aneta...........Londyn............19.06 .80.... 2....15.04 Menia21........Marzena.. .....Gryfice...........21.07.85......?.........? asiorkaaa......aska..........podkarpacie.........13.05.8 2............. madziaro......magda.........poznań...............17.11.8 4.....1...12.04 mamusia23......Asia..........Olsztyn................. .................. PRZYSZLE MAMY Miśka_26.......Marta..........lubuskie.........03.04.81. ....T:23.09.07? Shiva24........Klaudia.....Baden-Württem....28.07.82.... ..T:09.2007 Luxor.............Kamila........Mazowieckie....19.03.81< br /> OLKA.M..........Ola..............śląskie..........17.12 .78. ja wiem madziara ze ciezko sie powstrzymac ale obawiam sie ze zbyt wczesnie zrobiony test nie bedzie wiarygodny :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem za Eulalio :) powinnas sie wstrzymać do terminu @ z testem....bo niestety raczej Ci nic nie wskaze... ja robiłam 2 testy kilka dni po terminie @ i wyszła bardzo słabiuteńka ledwo widoczne kreska...także co organizm to inny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madziaro
moze macie racje poczekam jeszcze choc to nie latwe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heh...ja to mam kilka w zanadrzu :) ale cokolwiek bym nie powiedziała to mój M. mówi co?? :) ale myśle,że dojdziemy do porozumienia...mam takową nadzieje ;) z męskim to będzie łatwiej, bo podoba nam sie Antek :) ale jednak intuicja i wszyskie gwiazdy na niebie podpowiadają,że to bedzie dziewczyna :) kiedyś jak sie jeszcze nie znaliśmy tak nam wyszło z obrączek,że piersze 2 córy i potem 1 chłopak :) i na ślubie również tak samo :D więc czujemy że cos w tym jest :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W sumie macie jeszcze kilka miesiecy aby dojsc do kompromisu :-) ale przynajmniej wiesz ze wybierasz imie dla istniejacej juz osóbki :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madziaro
ja uciekam sloneczka obiadek robic moze uda mi sie jeszcze dzis wpasc do was bo po tym jednym dniu z wami duzo lepiej sie czuje i mam wiecej sil i wogole i wogole pozdrawiam buziaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
madziaro zagladaj do nas :-) ja jestem wlasnie w trakcie robienia obiadku :-) milego popoludnia 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A JA JETSEM GŁODNA:) i tez bym wciągnęła jakiś obiadzik..... az mi ślinka cieknie....:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Luxor a Ty jeszcze w pracy?? do ktorej?? Bo wiesz ze dzidzi glodzic nie wolno ;-) a wogóle to gdzie pracujesz jesli moge zapytac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ kochane dziewuszki...wpadlam na moment zdac wam relacje...nei mam ani ochaty a ni slily dzis na nic mam humor do dupy za caloksztalt wszystko mnie doprowadza do szlu i nic mi nie wychodzi...najchetniej obudzilabym juz sie jutro! wiec dzis jak w szwajcarskim zegarku przyszla @ bardzo punktualnie po 14 dniach od owu! jak zwykle mnie nei zaskozyla i juz jak zwykle nie zrobila na mnie wtrazenia nie placze, nie krzycze i szat nie dre tylko jej widok przepelnil czare goryczy ktora we mnie siedziala juz od paru dni...dobila mnie tak do konca...dzis przede mna jeszcze jedna wazna sprawa do zalatwienia mam nadzieje, ze choc ona wypadnie pomyslnie...inaczej pograze sie na calej linii....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eulalio niestety pracuje do 18 codziennie.... wychodze z domu o 9 a wracam najwcześniej ok19...:( dlatego m.in. myślę o dośc rychłym zwolnionku ;) a pracuje....hmm...no cóż, może mnie nie znajdą :D w jednej z sieci telefonii komórkowej :D pracuje w Salonie.... :) Beguś Kochana, nie daj sie!! jeśli to Ci pomoże to połóż sie właśnie do łóżeczka i prześpij te złe chwile dla Ciebie ....❤️ ja wiem,że kazdej sie uda...i Tobie również..❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak Bega... :-( Jak sie wali to wszystko na raz... Przykro mi ze tym razem sie nie udalo...uda sie w koncu, zobaczysz. Jak bylo na konkursie?? Ty Begus przynajmniej masz juz 2 wspanialych synów, my jeszcze jestesmy na poczatku drogi zwanej macierzynstwem....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj Luxorku to rzeczywiscie nie latwo tak caly dzien poza domem... nawet polezec, odpoczac nie masz jak.. bierz urlop jak tylko bedzie mozliwosc :-) Bega dla Ciebie ❤️ 👄 ❤️ 👄 ❤️ 👄 ❤️ 👄 ❤️ 👄 ❤️ 👄 ❤️ 👄 ❤️ 👄 ❤️ 👄 ❤️ 👄 ❤️ 👄 ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie...a przez te 2 tygodnie urlopu to sie przyzwyczaiłam do możliwości przycupnięcia na łóżeczku :) i do obiadków o określonej porze a nie na samą noc :( w tym momencie dzidzia najwazniejsza...w czwartek bedzie szef wiec pora by mu oznajmić,iż całkiem niedługo może mnie tu nie być...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziekuje dziewczynki!!! eulalio 👄 jutro bedzie lepiej, wierze w to bo nie mam wyjscia:) a powaznie to staram sie pozytywnie myslec chociaz nie zawsze to wychodzi...a paradoksalnie rozne rzeczy mi sie wala ale i te zwiazane z chlopcami czyli tym upragnionym przeze mnie macierzyntwem...tak wiec jestem kamikadze chcac kolejne dziecko??? ;) a powaznei to takie sa koleje losu... a z konkursem ok, pani b. zadowolona jednak byli lepsi a moze nie tak po prostu co komisja to inna ocena to normalne jedni wola to drudzy tamto itd... dobrze, ze przynajmniej zagral w naszym mniemaniu ok! jeszcze przyjdzie na niego czas!!! dzis natomiast gral egzamin z fortepianu i dostal niestety 4...:( ja wiem ze to dobra ocena ale wiem tez nie przygotowywal sie dostatecznie i wiem, ze lekcewazyl i wiem tez kupe innych rzeczy i moze to tez moja chora ambicja matki....ale co tam....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Andzia111.......Ania..........Stockholm.........20.07.80 ..........11.04. Dominique25.Dominika.......Worcester........28.04.81....13.18/20.04 bega...........Agnieszka......Warszawa........15.07.72.. ..11....08.03 brydziaa.......Dominika........Berlin........... .24.01.79........przerwa Iti................Ewa.............kujpom..........19.11 .77.....9.....20.04 Seide26.........Ania............Wieden...........03.04 .80.....6.....02.02 eulalia..........Aneta...........Londyn............19.06 .80.... 2....15.04 Menia21........Marzena.. .....Gryfice...........21.07.85......?.........? asiorkaaa......aska..........podkarpacie.......13.05.82............. madziaro......magda.........poznań.............17.11.84.....1.....12.04 mamusia23......Asia..........Olsztyn................. .................. PRZYSZLE MAMY Miśka_26.......Marta..........lubuskie.........03.04.81. ....T:23.09.07? Shiva24.........Klaudia.....Baden-Württem...28.07.82.... ..T:09.2007 Luxor.............Kamila........Mazowieckie...19.03.81......< br /> OLKA.M..........Ola..............śląskie.........17.12 .78.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestes beguniu...❤️....buziaki dla Ciebie i smutno ze ta paskuda nie chce sie od nas odczepic.....😭...ale juz my cos wmyslimy, nie???:) Trzymaj sie dzielnie bega i kochana skrobni prosimy czasem ze wszystko ok. u Ciebie, ok.??? no nic - przegrzebalam wszystkie polki z kosmetykami i kupilam po namowie pani eksped. serie BIOTHERM, wyprobujemy:) a humorek okropny - wlasnie po scieciu z M.:( juz jutro moze oddac probke nasienia do badania ale stwierdzil ze nie ma czasu bo to trzeba miedzy 8 a 10 zrobic i ze zrobi to po swietach:( a ja mu ze nie moze alkoholu pic przez pare dni, sexu 0 przez pare dni i tak dupa blada sie odwlecze do konca przyszlego tygodnia pewnie, buuuu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
juz sama nie wiem, od konca lipca czyli od sierpnia praktycznie to chyba 9 cykl staranek u mnie, juz sie pogubilam.... Andzia111.......Ania..........Stockholm.........20.07.80 ....9...11.04. Dominique25.Dominika.......Worcester........28.04.81.... 13.18/20.04 bega...........Agnieszka......Warszawa........15.07.72.. ..11....08.03 brydziaa.......Dominika........Berlin........... .24.01.79........przerwa Iti................Ewa.............kujpom..........19.11 .77.....9.....20.04 Seide26.........Ania............Wieden...........03.04 .80.....6.....02.02 eulalia..........Aneta...........Londyn............19.06 .80.... 2....15.04 Menia21........Marzena.. .....Gryfice...........21.07.85......?.........? asiorkaaa......aska..........podkarpacie.......13.05.82. ............ madziaro......magda.........poznań.............17.11.84. ....1.....12.04 mamusia23......Asia..........Olsztyn................. .................. PRZYSZLE MAMY Miśka_26.......Marta..........lubuskie.........03.04.81. ....T:23.09.07? Shiva24.........Klaudia.....Baden-Württem...28.07.82.... ..T:09.2007 Luxor.............Kamila........Mazowieckie...19.03.81.. ....< br /> OLKA.M..........Ola..............śląskie.........17.12 .78.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kobitki witam wszystkie stare i nowe!!!!!!!!!!!!! ja już po wizycie u gina, niestety nie wszystkie wyniki mam ok więc muszę powtrórzyc i po świetach znowu na kozła, uff, ale nastepnym razem zrobi mi usg wiec zobacze znów moją małą kropelkę, Luxor ja tez ciagle sie boję ze coś sie dzidzi stanie drże i czekam na konieć trzeciego miesiaca potem dziecko jest juz o wiele bezpieczniejsze Podobno macica rosnie mi do tyłu, tyłozgiecie, nigdy go nie miałam ale dzis mi tak powiedział, kazał mi czesto leżeć na brzuchu, kurcze mam nadzieję ze to nie jest groźne dla dzidzi. Tak wiec znów bedę gnać i robić badania a potem znów do niego, poza tym mdli mnie ale juz nie wymiotuje (przynajmniej od kilku dni) Pozdrawiam wszystkie, buziaczki Brydziu będzie dobrze uśmiechnij sie i nie trać wiary kochana!!!!!!!!!! Andziu buziaczek!!!!! Luxorek dbaj o kropelkę, (a tak swoja drogą mój też chce Wiktorie, he he ale go namówiłam zeby na drugie dać wiktoria bo jak zrobnic wiwi, wiki? to bedzie głupio i sie zgodził !!!!!!) pa kochane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Olka :) co do wyników to nie ma co sie bać..one często wychodzą błednie lub nie w normie, ale to u \"rzygających\" jest niemalże norma ;) ja wyberam se tez niedługo...aż sie doczekac nie moge by zobaczyc małego szkraba :D tylko jeszcze nie wiem czy isc w piatek czy az po świetach we wtorek...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Andziu, a u Ciebie Kochana co za smutek....!!?? juz, nosek wytrzyj i usmiechnij sie :) zakupy udane, więc sutki powinny być daleko :) a z facetami to juz niestety tak jest... oni sa gorsi od kobiet, a na nas gadają :P mają te humorki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D:D:D:D:D:D:D Andzia, sutki na miejscu powinny zostac!! a smutki iść w diabły!! :D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wieczorkowo... Po pierwsze- witam nowe dziewczyny🌻 Po drugie-Begus strasznie mi przykro. Przytulam Cie mocno i...razem walczymy dalej. Po trzecie-mamusiu 23...coz moge powiedzic? Kochana jeszcze troszke i bedziesz mamusia. Musisz w to wierzyc. Brydziu...kurcze mysle, ze po tak wczesnej ciazy organizm sam sie \"oczysci\". Nosek do gory...bedzie dobrze!❤️ Andziu...ciesze sie, ze juz do nas juz wrocilas. Smutno tu nam bylo bez Ciebie. U mnie test owu bardzo slaba kreske pokazuje. Czyli do owu jeszcze conajmniej kilka dni. Mam tylko nadzieje, ze wogole bedzie. Bo ten test nie napawa mnie optymizmem. Minione dwa cykle mialam w 15 dniu. Dzis dzien 14, a na owu nawet sie nie zanosi. Jesli chodzi o podwyzke Luxorku to przeze mnie przemawiala desperacja!!! Wcale nie jestem taka silna, by walczyc o lepszy byt. Ja po prostu bylam zdesperowana:)Jeszcze dwa dni i cztery dni wolnego:) Juz nie moge sie doczekac. Wczoraj dzwonilam do tej kliniki w Gdansku i juz dokladnie umowilam wizyty. Zaczynam trzezwo patrzec na to co sie dzieje i staram sie byc przygotowana na wszystko. Chce byc silna! Nie jest to latwe, ale pracuje nas soba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj, ale sie umeczylam....az milo:) bo popedalowalam pol godzinki, rzuszki zrobione teraz maska z glinki na gebusi i zaraz do wanny wskocze:)...musze sprawdzic czy \"sutki\" na miejscu:p:p:p...hiii, dobre Luxor...;) Olenko kochana - nie wolno sie martwic na zapas...ja wiem ze pewnie wszystki bedziemy to samo przechodzily ale tzreba byc dobrej mysli..niech Twoje malenstwo rosnie zdrowo❤️... Dominiczku - to ze dzis slaabiutka kreseczka to chyba nie znaczy ze owulacja dopiero za kilka dni, co???ja sie na tym za bardzo nie znam ale moze juz jutro czy w czwartek bedzie...i bedzie na pewno!!!! Duzo sily slonce - juz niebawem do Polski i duzo spraw sie rozwiaze...🌼...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć :D mi dopisuje humorek od rana mimo że zimno straszliwie i zmarzłam w drodze do pracy. Teraz piję kawkę i Was czytam :) Dziś 14dc, wieczorkiem robię test owulacyjny, jestem strasznie ciekawa czy dziś coś pokaże. W każdym razie to moje pierwsze kroki z testami, więc jestem trochę podekscytowana. A w ogóle dziś śnił mi się pozytywny test ciążowy i byłam w takim szoku, że robiłam drugi i też był pozytywny. Do teraz mam te 2 grube krechi przed oczyma. Żeby to tak naprawe było...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×