Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Luxor

OD LISTOPADA 2006 STARAMY SIE O DZIECIATKO....CIĄG DALSZY...

Polecane posty

Niewiem czy wspominałam bo już niepamiętam ale wynik hormonu tarczycy mam dobry, to juz jedna dobra wiadomość :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaraz wyjeżdżam chciałam wam życzyć Wszystkiego najleprzego i i super długiegi ciepłego weekendu. :) Trzymajcie sie gorąco. Buziaki:) papapapapapappa 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 To dla was kwiatuszki :) To do zobaczenia 6 maja .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaraz wyjeżdżam chciałam wam życzyć Wszystkiego najleprzego i i super długiegi ciepłego weekendu. :) Trzymajcie sie gorąco. Buziaki:) papapapapapappa 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 To dla was kwiatuszki :) To do zobaczenia 6 maja .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc spiochy! :D Menia, wielkie dzieki :)🌻 oby właśnie taki ten weekend był, niekończący sie i niezapomniany dla wszystkich! :D Ty również baw sie wyśmienicie :) i uwazaj na słonko, co by sie nie zjarac za bardzo :P buziaki dla wszystkich :D❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Baw sie dobrze Menia!!!!:D:D:DD:D calej reszcie dziewczynek rowniez zycze przepieknego weekendu. 🌻❤️🌻❤️ kurcze u nas dzisiaj 30 stopni. szalenstwo!!!szczerze mowiac wolalaby normalna wiosne, te anomalie pogodowe budza we mnie strach. ja dzisiaj sie nadal obijam, pojde do parku czytac ksiazke (park mam pod domem), skrobuje sie zebrac do prasowania bo mam juz gore wysokosci giewontu prawie, poza tym slodkie lenistwo :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czolem kochane:) u mnie pomalutku ale do przodu:)....dni coraz piekniejsze, dluzsze i sloneczniejsze - az chce sie zyc...do tego mamy maly remoncik w domu, podlogi zmieniamy, plytki w kuchni mniam, na czerwono bo sie andzi tak zachcialo...ale ladnie sie zrobilo bo parkiety jasniutkie beda:):)... no i wiecej - samochodzik za niedlugo swoj wlasny:);):) sobie kupuje bo juz mnie szlag trafia...dalej pedaluje na orbitreku, wiele nie zgubilam cialka ale efekty widac, chyba:)... do ginka za dwa tygodnie, ale nie wiem czy zdecyduje nie na badania teraz??? - chce dac tj, damy sobie czas do wakacji a potem to zobaczymy...mam tylko nadzieje ze bedzie dobrz... ciesze sie ze zdrowe jestescie, ze brzuszki rosna i jak brydzia kiedys wspomniala - ten topik staje sie \"ciazowym\" topikiem i troche ciezko mi jest czesciej zagladac, ale zagladam regularnie....maz sie smieje i pyta dlaczego szlaban na kompa sobie zrobilam??? ach chodzi dumny jak paw ze badania mu wyszly ok i wlasciwie to juz jestem pewna ze to ze mna cos nie tak no bo jak to inaczej wytlumaczyc????nie da sie... A wpadlam WAM KOCHANE KOBIETKI zyczyc cudnego i cieplego weekendu!!!🌻...My wlasnie kolo 17 wyjezdzamy na cale 4 dni do Danii do znajomych i bedziemy odcieci od swiata w lesie :)grilik, wedeczki i piwko i az sie doczekac nie moge:):):) no i dlatego juz dzis KOCHANY DOMINICZKU DLA CIEBIE 🌻🌻🌻STO LAT I JESZCZE RAZ STO LAT🌻🌻🌻.... nie wiem czego moze Ci zyczyc taka andzia - przede wszystkim by raz na zawsze zagoscilo na Twej buzce zadowolenie a usmiech towarzyszyl w kazdym dniu... by serduszku Twe dobre bylo wypelnione miloscia i dobrocia... i bys nigdy nie zwatpila... Boze, jak Ty kiedys bedziesz kochala swoje dzieciatko...-sama wiesz...nie da sie tego opisac, prawda??? Ale wiesz ze dostaliscie jedna szanse i ja wiem ze to niesprawiedliwe ze nie mogliscie sie cieszyc tak jak powinniscie...ze to nie tak mialo byc!!! Ale wiesz tez ze jednak stal sie cud - bo mozecie stworzyc nowe zycie i ja wiem ze teraz to juz kwestia lekow i opieki lekarskiej i ze doczekasz sie Dominosiu...bardzo mocno w to wierze Slonce!!!! Kochane przyszle mamusie - dbajcie o siebie i swoje \"milion dolcow\" szczescia:)... iti - Kochana, mam nadzieje ze weekendzik spedzicie juz na tych platkach od tych roz co dostalas:)...kazdy ma chwile slabosci, kazdy czasem wybucha a nasi faceci to jednak samce ale wrazliwe samce... Trzymaj sie slonce i duze buziale dla Ciebie👄... Menia - baw sie dobrze i kozystaj kochana z majowych dni ...i ciesze sie ze ze zdrowkiem dobrze.... do zobaczyska w srode kobietki🖐️....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Andziu Kochana, jak to miło znów Cię poczytać...❤️ :) Ty również baw sie wspaniale!! :) a napewno tak bedzie z dala od cywilizacji...az sie rozmarzyłam..:) zazdroszcze ci troszke, bo my niestety w domciu...męża praca trzyma...ale i tak życie jest cudne ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andzia:D:D:D:D:D:D:D jak fajnie ze wpadlas:):) ale fajne rozrywki cie czekaja kochana,na pewno dobrze wam zrobi takie oderwanie oderwanie od codziennosci. to ze badanie mezusia ok, nie znaczy ze z toba cos musi byc nie tak. moze rzeczywiscie to tylko psychika..moze uda sie teraz wiosna czy latem, gdy wylaczycie myslenie o dniach plodnych, nigdy nic nie wiadomo!!my w kazdym razie kibicujemy wam tutaj z calych sil!!! apropos tego ze topik bedzie o ciazy....obawiam sie ze sila rzeczy troche tak sie stanie, ale gdybym tak naprawde chciala tylko o ciazy pisac, przenioslabym sie na topik grudniowek. to prawda ze temat ciaza wypelnia w 99 procentach moje zycie i wszystko jest temu podporzadkowane-to chyba normalne, prawda??, ale ja nie chce tylko o tym rozmawiac, kurcze andzia, przeciez jest wiele innych tematow. mam nadzieje, ze jak troszke odpoczniesz dasz nam szanse, bysmy mogly cie nadal wspierac❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jeszcze w pracy i doczytalam ze begunia nasza jutro do ginka a potem to juz tylko do ataku:)... begus - trzymaj sie kochana i powodzenia slonce:).. brydzia - ja nie powiedzialam tego zlosliwie...i przykro mi ze tak to odebralas...przeciez nie ucieklam z topiku, nadal jestem tyle ze zadziej...a to ze kolejne dziewczyny w ciaze zachodza to normalne, to ze o ciazy rozmawiacie tez normalne.... brydziaa- ja sie strasznie ciesze ze po tym wszystkim co przeszlas wszystko jest dobrze i wyobrazam sobie jakie szczescie nosisz w sobie....ale zrozum mnie!!!! a to ze napomknelam ze topik robi sie ciazowym topikiem - tak jest ale przeciez nie powiedzialam ze to zle, oj brydziaa....sorki jak cos namotalam:):):)... bawcie sie dobrze robaczki:) zmywam sie bo jeszcze jakies zakupy a potem dluga droga autkiem nas czeka!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andziulek moje slonce kochane!!!!!! sciskam Cie mocno mocno mocno, najmocniej jak potrafie i nie moge sie doczekac naszego szczescia, ale cos czuje, ze juz niedlugo mu zawojujemy swiat moja droga!!! dlatego teraz zgubmy troche cialka co by ladniej w ciazy wygfladac, a nie jak te foki..... :D buzialki dziewczynki, milego wypoczynku, alez pieknie co??? nawet soie buciki dzis z tego tytulu kupilam.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rossignolka
hej dziewczyny! chcialam wszystkim zyczyc udanej i slonecznej majowki. W Dublinie piekne slonce ale o 30 stopniach mozna tylko pomarzyc, tutaj co najwyzej 20. u mnie majowka zacznie sie dopiero za tydz. bo oni nie maja tylu swiat co my. u mnie zaczynaja sie staranka pomalutku ale biore na luz jak nie w tym miesiacu to w nastepnym miesiacu. niestety przyplatala sie do mnie jakas infekcja grzybicza i walcze jak moge. opalajcie sie dzewczynki i wogole wszystkiego naj naj!!!:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej!! Nareszcie piatek po pracy- caly tydzien czekalam na ten moment :-D Brzuszek troszke boli wiec odpoczywam wcinajac winogrona :-) Powiedzcie mi prosze jak jest ze sluzem w ciazy?? jaki powinien byc? Bo u mnie dotychczas bylo sucho a niedawno pojawil sie jakis bialawy sluz...i nie wiem czy to prawidlowe czy infekcja nie daj Boze jakas...a lekarza bede widziala dopiero w nast. tygodniu 😠 andziu, Meniu milego odpoczywania!! I reszcie obchodzacej majówki tez :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kobitki:) Wpadam na chwile, bo juz sie steskinlam za Wami:) Andziu...bardzo dziekuje, za zyczenia!!!Baw sie dobrze u znajomych. Wypocznij, zrelaksuj sie. Potrzeba Cie chyba tego teraz. Dostalam list ze szpitala z prosba o szczegoly dotyczace miesiaczki. Zadzwonilam i okazalo ie, ze to nie taka prosta sprawa, bo badania wykonuje sie do 13 dnia cyklu wlacznie, a do tego oni robia je tylko w czwartki wiec w tym cyklu jedynie za tydzien mozna, ale na ten termin nie maja juz miejsc. kazali mi zadzwonic pierwszego dnia cyklu. Pani z gory uprzedziala, ze moze minac kilka miesiecy zanim zrobia mi to badanie:( No nic...nie pozostaje mi nic innego jak cierpliwie czekac. Dzis bylam na malych zakupach. Wczoraj byla wyplata wiec dzis byl czas (i fundusze) na mikro szalenstwo. Kupilam zegarek i kilka kosmetykow:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bóle brzucha nie daly mi dzis spac....czy to normalne ze mocno boli???? Szlag mnie trafia bo gdybym byla w Polsce to bym poszla do lekarza chocby prywatnie i bym wiedziala co sie dzieje...a tu - szkoda gadac 😠 😠 moze uda mi sie troche jeszcze zdrzemnac póki przestalo.... do potem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Eulalio mnie na początku też bolał brzuch, szczególnie jak długo chodziłam lub stałam wiec staraj sie jaknajwięcej wypoczywać, wtedy nie będzie tyle bolał, w nocy też mnie bolał, wiec miałam potem kilka dni wolnego, tak sie złozyło i wypoczywałam, leżałam i było już lepiej kobitki wczoraj miałam mały zabieg, planowany juz od dawna, ale wszystko ok, choc boli jak diabli, a dzis niestety mam przykrą wizytę, i rozmoea mnie czeka z teściami niezbyt to wszystjko miłe, ale jakoś oboje z meżusiem przez to przejdziemy życzę wszystkim wspaniałego wypoczynku, pogoda u nas piekna, ja czuje się rewelacyjnie jeśli chodzi o ciązę, żadnych mdłosci, zadnych słabości, poprostu energia zycia, super, moze to już mam za sobą, lekarz mówi ze to juz 13 tydzień, licząc od @ a wczoraj stanełam na wadze i mam dwa kilo na plusie, ten jeden kilogram to w ciagu ostatnich dwóch tygodni mi przybyło, ojoj przejęłam sie tym strasznie i teraz jem tylko zdrowe żeczy bo nie chcę być gruba jak beka pa kochane:):):):):):):):):):):):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale byka walnęłam,\" rzeczy\" miało być, poprawiam, i buziaczki dla wszystkich Dominiczku moze po drodze w oczekiwaniu na kolejne badania cud sie stanie i nie bedą potrzebne, oby!!!!! z całego serca Ci wszystkie tego życzymy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kobitki a wy już wszystkie weekend majwo spędzacie??, ja jeszcze ostatnie chwile przed przyjazdem teściów spędzam w spokoju, pichcę obiadek powoli i tak sobie o was wszystkich myślę, cieszę sie z dzidz ale jednocześnie się boję co to bedzie i jak sobie poradzę, czy zniosę ból i wogóle, jak pomyślę ze jeszcze pół roku i nasze dziecko będzie z nami to mi się nie chce w to wierzyć, chyba póki nie ma brzuszka w to nie wierzę tak naprawdę, czasem zastanawiam się czy napewno on tam jest w środku, ale przecież go widziałam więc musi tam być. kobitki pozdrawiam was weekendowo, Dominiczku Andziu pamiętam o was jak jestem w kościele, mam nadzieję ze wam się uda serduszka moje!! Bega daj koniecznie znać co u gin i jak starania co i jak! pa kobitki zajrzę później, o ile mnie nerwy nie poniosą na całego i bedę w stanie he he;):(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dominisiu zycze Ci z calego serca przede wszystkim zdrówka i spelnienia tego najwazniejszego marzenia- bys jak najszybciej zostala mama. Oraz radosci z zycia, milosci kazdego dnia i optymizmu w kazdej sytuacji!!!! Milego dnia 🌻 ❤️ 🌻🌻 ❤️ 🌻🌻 ❤️ 🌻 🌻 ❤️ 🌻🌻 ❤️ 🌻🌻 ❤️ 🌻 🌻 ❤️ 🌻 🌻 ❤️ 🌻 🌻 ❤️ 🌻 🌻 ❤️ 🌻 🌻 ❤️ 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie kochane!!!:D:D na poczatek serdeczne zyczenia urodzinowe dla dominiczki. duzo zdrowka, szczescia i wyczekanego cudu, zeby los wynagrodzil wam ta dluga droge w postaci cudownego zdrowego bobaska!!🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 eulalio, rozumiem dobrze twoj niepokoj, poczatek ciazy w anglii to prawdziwa proba nerwow. ale dasz rade, postaraj sie zachowac spokoj. bole mocne tez mialam, ale moj przypadek byl na tyle porabany, ze chyba nie ma co uogolniac. chcialam tylko powiedziec ze wiem jak to jest lezec w nocy z takimi bolami ze swiadomoscia, ze nie ma sie na miejscu porzadnej opieki lekarskiej...badz dzielna, juz niedlugo lekarz cie uspokoi ola, super ze sie dobrze czujesz, tez bym chciala by mi minelo to zmeczenie i apatia, chodze nieprzytomna, energii do zycia brak. no ale co tam, jakos wytrzymam, grunt zeby dzidzius sie czul dobrze. milego dnia babeczi!!:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rossignolka
witam dziewczynki! jak sie czujecie na majowce? ja jestem pelna optymizmu co do staranek na maj. dzisiaj ide kupic testy owu. tylko szybciutko musze sie pozbyc tej infekcji ale na jutro zarejstrowalam sie do gina i mysle ze zadziala szybko - podobno jest tu w aptece taka globulka po ktorej przechodzi od reki.oby... udanego wypoczynku wszystkim zycze!!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, hej... Dziekuje za zyczenia🌻 Tyle dobrych i cieplych slow dzis uslyszalam i przeczytalam, ze wierze iz sila ich tak sie spotegowala, ze spelnia sie wszystkie wypowiedziane slowa, z tym najwazniejszym na czele:) No tak...znow mi przeskoczyl licznik. Chyba i moj pseudonim powinnam zmienic na Dominique26:) E tam...niech zostanie tak jak jest. Nie ma co sie chwalic, ze sie starzeje;) Za dwie godzinki przychodza goscie. Tylko kilka osob, ale mam nadzieje, ze milo spedzimy wieczor.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dominczku, życzymy miłego świętowania urodzinowego, a z tym starzeniem to co ja mam powiedzieć? 29 stuknie w tym roku, ja to dopiero stara jestem, świetuj pysznie i wracaj do nas szybko:):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A tu co tak pusto???? Dominiczko jak sie udala imprezka urodzinowa??? Czyzbys ja jeszcze odsypiala? :-P Ja po tych bólach brzucha tak sie wystraszylam ze pojechalam wczoraj do polskiego ginekologa prywatnie. Stwierdzilismy z mezem ze lepiej sprawdzic czy wszystko jest Ok niz pózniej miec do siebie pretensje ze zlekcewazylismy jakies objawy. Okazalo sie ze dzidzia jest, narazie ma postac ledwo widocznej kreseczki (mam zdjecie!! ) i 4mm wzrostu. Wszystko jest dobrze. Przynajmniej potwierdzilam ciaze bo do wczoraj nie mialam pewnosci czy nie wymyslilismy sobie tego :-) Uspokoilam sie musze przyznac A dzis piekna niedziela. Jestesmy po sniadanku, mi jest troche niedobrze :-O M. lezy przed tv. musze go gdzies wyciagnac bo zapowiada sie piekny dzien. Milej niedzieli 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziendoberek!!:D:D eulalia, super ze jestes juz spokojniejsza. ktory to u ciebie tydzien liczac od ostatniej miesiaczki, szosty chyba co?? zazdroszcze tej energii, ja chodze cale dnie jak neptyk, wyjscie do sklepu na druga strone ulicy mnie meczy. wczoraj mnie maz do centrum nad rzeke wyciagnal, nie powiem calkiem milo bylo, choc widok ludzi pijacych zlote piwko w upale 30o stopniowym budzi we nie zazdrosc :P:P:P:P, ja sie musialam zadowolic kawa zbozowa z pianka albo soczkiem... domi, mam nadzieje ze imprezka sie udala. mloda jestes jak nie wiem, ja dwa lata temu to o dzieciech nawet nie myslalam zarzekajac sie ze do 30ki tak pozostanie, nawet nie wiem kiedy mnie dopadl ten dziki instynkt ;);) u nas dzis zdecydowanie chlodniej, ladnie slonecznie, ale temperatura gdzies 10 stopni w dol poleciala. mam nadzieje ze nasze dziewczyny na majowkach nie marzna. begus, mam nadzieje, ze wizyta spelnila twoje oczekiwania. pisz co i jak bo wszystkie jestesmy ciekawe. zreszta pewnie sie tu nie doczekam i dam sie na twoj topik zeby poczytac :P:P:P milego dnia kochane!!❤️❤️❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny! :) no co to za pustki!! :P hehe, odzywa sie ta co ostatnio najczesciej pisuje ;) ja dopiero weszłam do domku, cały dzień u tesciów na pyyyysznym obiadku i na działeczce...ale to tylko na chwile, bo nas wywiało szybko...pogoda do bani, popsuła sie i zimno :( 10stopni na plusie, ale przy tym mroźny zefirek, takze niezbyt przyjemnie.. DOMINIQUE,spóźnone ale szczere zyczenia urodzinowe Kochana :) Oby te najblizsze miesiące były początkiem cudownych lat, bez łez , smutku,lecz z ogromnym usmiechem na twarzy i radością życia :) 🌻 Zyj Kochana nam STO LAT! ❤️ Eulalio, to super ze wybraliscie sie prywatnie :) ja tez bym nie czekała, a tak to podziwiałaś swoją kruszynke :) cudowny widok, nieprawdaz...? :) Mnie od wczoraj brzuch daje we znaki :( moze to nie brzuch sam w sobie, a tak jakby jajniki...troche sie boje i staram sie oszczedzac...bo do wizyty kilka dni...mam nadzieje,ze wszystko z dzidzia dobrze, bo jestem pełna obaw , szczególnie od momentu kiedy przeczytałam na topiku październikówek o tragedii Katynki....:( dziewczyny nielekcewazcie nic!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie sloneczka:) Bardzo dziekuje za wszystkie zyczenia🌻 Imprezka udala sie. Bardzo milo spedzilismy czas. A dzis caly dzien poza domem. Najpierw na zakupach a potem olega nas wyciagnal na obiad do polskiej knajpki w Birmingham. Zamowilam kapusniak i pierogi. Mniami!!! Dopiero co do domu wrocilismy. Padam z nog:( Cos mi sie wydaje, ze szybko do wyrka dzis zawedruje. Pozdrawiam Was wszystkie serdecznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Luxor, tez czytalam o tym tragicznym wydarzeniu, straszne....ale przeciez czegos takiego nie da sie przewidziec, musialo byc cos jeszcze, naprawde nie wiem jak sobie cos takiego wytlumaczyc. tez mnie brzuch rozbolal jak to przeczytalam. jaki okrutny jest ten swiat...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej jak Wam mija dłuuuuugi weekend???? Ja w pracy :( Weekendziek spokojny, byłam u mamy się wyluzować, z facetem wraca do normy, tylko pogoda się zepsuła. Zimno przeraźliwie. Dominiczko spóźnione życzonka urodzinowe, niech Ci słonko zawsze świeci, aby w życiu Twym jak najwięcej prostych ścieżek było i dużo uśmiechu, optymizmu i wiary, do szczęscia przecież tak niewiele trzeba ❤️ ❤️ ❤️ 🌻 🌻 ❤️ ❤️ ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem co się dzieje z naszym topikiem, jedna i ta sama strona przez kilka dni i dziś też nikogo nie ma, smutno tu się jakoś robi. Dominiczko kiedy przylatujecie do Polski??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej! Wszyscy pewnie gdzies wybyli na majówke :-D bega jak u lekarza bylo??? napisz cos iti kiedy staranka majowe??? Dziewczyny ja tez ciagle sie boje ze cos sie moze stac ale wierze ze bedzie dobrze...Nie czytajcie smutnych opowiesci, to tylko doluje niepotrzebnie, nam teraz pozytywna energia jest potrzebna!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×