Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Luxor

OD LISTOPADA 2006 STARAMY SIE O DZIECIATKO....CIĄG DALSZY...

Polecane posty

hej kochane.... ja pisze do was pod oslona nocy.... wszyscy spia a ja jeszcze odrabiama swoje zadania domowe...i dopiero sie wyrobilam... swoja droga fajnie tak w ciszy i spokoju bez zgielku popisac sobie ... odwala mi juz, wiec szybko musze pisac... fajnie, ze brzuchatki dobrze sie miewaja, eulalio....ja w swoich ciazach przestawalam wymiotowac b. pozno ok. 4 miesiaca...a w 1 ciazy wyladowalam w szpitalu z kroplowa!!! wiec glowa do gory :D ituniu jak sie czujesz? mam nadzieje, ze bedziemy sie radowaly??? dominiczko kochana sciskam Ciebie najmocniej!!!!! jak tylko potrafie!!!!! 👄 wierze, ze bedzie wszystko dobrze!!!! wierze z calych sil!!!! andziulek....moze nas podczytujesz z ukrycia? mnie tez jak widzisz nie ma na codzien, ale wpadam zobaczyc co slychac bo mnie korci.... chociaz smutno mi czasami!!!! sciskam Ciebie rownie mocno i ciagle nie trace nadzieji... kochane ide sobie juz spac bo chyba mi sie juz moooocno chce, wiec do juterka a wlasciwie do dzis ... tylko jak wstane :D paaaaa 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Beguś no zobaczymy czy się będziemy radować. Ja ostatnie 2 cykle chyba to do owu chodzę taka pełna nadzieji, a po to pęka to wszystko, cały entuzjazm wyparowuje. I znowu mam to uczucie, że nic z tego, choć to dopiero 4 dni po owu. U nas dziś pada deszcz, znowu szaro i pochmurno. W domku spokojnie, nic ciekawego się nie dzieje, proza życia... Dominiczko daj znać jak po badaniach. Menia super, że bierzecie ślub, gratuluję decyzji. Eulalia trzymaj się dzielnie, już niedługo i będzie koniec 3 m-ca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Halo panienki! :) ale zimno...ojej, az strach wystawiac głowe poza drzwi mieszkanka ;) ewentualnie po chlebek sie przejde :D troszke sie boje łazić po tym wietrze i deszczu, bo i tak zaczynam czuc sie lekko chorobowo....:( gardziołek jakby troche zawalony...oby to nie choroba :( a do tego wszystkiego straszliwie plecy mnie bola,przy każdym najmniejszym ruchu ...mam nadzieje,że o nie zasługa przewiania! :( Olka, a u Ciebie Skarbie to juz chyba 4 miesiac, skoro piszesz ze 13/14 tydzień :) we wszytskich informacjach w necie i nie tylko koniec 12 tygodnia to koniec 3 miecha :) choć wiem,że niektórzy lekarze licza różnie, ale i tak juz 3 poszedł w zapomnienie :D Dominique, a więc trzymam kciuki, by specjaliści Wam bardzo pomogli :) i napewno tak bedzie :) ❤️ Eulalio, trzymaj sie dzielnie :) to juz niedługo sie skończy...;) Buziaczki dla wszystkich 👄👄👄 PS. Andziu, daj znak życia...❤️ umieramy z tesknoty...❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć Luxor 🖐️ idę na kawkę. muszę umyć kubeczek i za chwilkę będę popijać ten cudowny napój. Ostatnio przez ten młyn w pracy piję 2 dziennie. Dziś na szczeście zapowiada się w miarę spokojny dzionek. Miłego dnia. A u mnie jakby zaczęło sie przejaśniać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewuszki. Napisalam wczoraj dlugiego posta, ale w trakcie wysylania cos sie schrzanilo i zniknal. Nie mialam juz sily pisac go drugi raz. Dlategop wlasnie pisze dopiero dzisiaj. M byl u lekarza wczoraj i dostal jakis lek, ktory czasem przynosi fantastyczne rezultaty, a czasem zadne. Ma go brac przez 3 miesiace, a potem powtorzyc badania. Dzis juz zrobil enzymy watrobowe aby upewnic sie, ze wszystko jest ok i moze zaczac brac ten lek. Mam nadzieje, ze jutro beda juz wyniki. Modle sie o to by te wyniki polepszyly sie chocby o tyle by nadawaly sie do inseminacji. Jako ze jestem miedzy jednym spotkaniem, a drugim, dlatego nie moge sie bardziej rozpisywac. Kurcze...jak ja bym chciala choc jeden dzien polezec do gory brzuchem i nic nie robic, z nikim sie nie spotykac...:) Trzymajcie sie cieplutko. Odezwe sie niebawem. Buziaki dla wszystkich, papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rossignolka
hej dziewusie!!!:) nareszcie jade do Polski!!! zobacze sie z braciszkiem i przyjaciolka ukochana. do tego kupujemy dzialke pod nasz wymarzony domek:)) wprawdzie jade tylko na 4 dni ale to zawsze cos! ciekawa tylko jestem czy w moim brzuniu cos sie dzieje, np jakies dzidzi??? bylaby to juz pelnia szczescia!!! no coz jak wroce juz z rodzinnego to tylko pare dni i bede mogla sprawdzic, jak na razie luuuuuz... buziaki wam sle i duuuzo szczescia zycze wszystkim i kazdemu z osobna!!!:))::))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rossignolka
ale ja chaotycznie pisze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć kobitki włąśnie zjadłam obiadokolacje i postanowiłam was odwiedzić. :) Wczoraj byłam wieczorem w Kołobrzegu w kinie na Jasiu Fasoli ale sie ubawiłam , no ale oczywiście musiałam mieć ze soba litr lodów czekoladowo-śmietankowych z nugatem opędzlowałam wszystko ale pycha , ale za to dzisiaj już niemoge na nie patrzeć. :) Jeżeli chodzi oślub to też bardzo się ciesze. @nadal mi sie spóźnia juz 31 dzień od pierwszego dnia @ mija . Sama niewiem co mam myśleć. Narazie mam cały czas problem z pęcheżem i chyba nerki sobie podziębiłam bo plecy mnie bolą. Krzysiek zły jest na mnie bo sobie to lekceważe ale ja już mam dosyć lekarzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Luksorek wg @ to juz mam czwarty miesiąc, a według owu to zacznie sie 11 maja, he he, wiem dokładnie:):):), i pisąłam ze mdłosci mi przeszły i przeszły ale dzis rano zwymiotowałam jeszcze przed sniadaniem, oj oj nie zdarzyło mi się to od dawna, no cóż mam nadzieję ze to było takie pożegnalne,:) jutro jestem do późna w pracy ale postaram sie zajrzeć jak bedę mieć siły jeszcze, dziś sie źle poczułąm w pracy, zaczął boleć mnie brzuch i sie strasznie wystraszyłam, bo jakos jakby nerka jedna też troche i jajnik, ale przeszło, muszę troszke wolniej wszystko robić a nie biegać jak dzikus, idiotka ze mnie, poprostu musze zrozumieć ze teraz juz nie bedę pracować tak wydajnie i juz, trudno, Trzymam kciuki za wszystkie starające, piszcie co u was, koniecznie!! ja w przyszłym tygodniu robię badania i za dwa tyg znów do gina , pewnie jeśli wyniki sie nie poprawia to mnie znów wyśle do tego urologa a ja juz mam dosć lekarzy i tego ciągłego zwalniania sie z pracy! pozdrawiam buziaczki i dobrej nocki wszystkim!!!:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej ja cały czas myślałam, że owu była w niedzielę, bo rano temp mi spadła z 36,24 do 36,09, a mi dziś program do interpretacji wskazuje owu na poniedziałek, gdzie tempka skoczyła do 36,54. I szczerze nic nie rozumiem. Bo owu powinna byc przed skokiem temperatury. Może Domi mi podpowie jak to jest. No i wychodzi na to, że przytulanki były w sobotę a potem już nie, więc już w ogóle nie wierzę że się udało. Może to lepiej, nie będę się nakręcać. Dziś kolejny dzień w pracy i kolejny młyn :( już bardzo bym chciała aby był weekend

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam o poranku. Ja juz na nogac, bo z ranca wybieram sie do fryzjera. Iti jesli chodzi o owu, to mi tez sie kiedys tak zdazylo, ze program wyznaczyl ja na dzien po spadku, czyli juz tak naprawde po wzroscie. I wtedy zaczelam czytac na ten temat na jakis zagranicznych stronach i znalazlam informacje, ktore potwierdzaja, ze tak moze byc. Aczkolwiek na naszych polskich stronkach nic takiego nie znalazlam. Powiedz...a objawy? Czulas jakies bole? One moga pomoc w okresleniu dnia. Jeszcze jedna rzecz. Ja sobie temperature porownywalam zawsze z testami owu. A wtedy kiedy zaistniala sytuacja opisana powyzej testy wskazywaly, ze owu byla dzien przed tym co pokazal program. Dlatego sie przejmuj tym zbytnio.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok, dzięki Dominiczko. Testów owu w tym m-cu nie robiłam. A jajniki pobolewały mnie oba akurat w sobotę i w niedzielę. Dlatego postawiłam na niedzielę. Ale cóż nie mam zamiaru się zamartwiać. Życzę udanej wizyty u fryzjera. Jakaś nowa fryzurka czy nie będziesz eksperymentować?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie uważacie, że to skandal od 2 dni tkwić na 230 stronie!!!!! Dziewczyny co się z Wami dzieje?????? Naprawdę takie pustki na tym forum, że aż odechciewa się zaglądać. A samej do siebie pisać, to bezsensu. Andziu napisz chociaż \"cześć\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kochane...ituniu...masz racje....pustki tu jak cholera, ale to tak bywa, ze czasami taki marazm nas ogarnia, poza tym andzi nie ma :( itus....nawet jak owu program zapowiedzial na poniedzialek a przytulanki byly w sobote to i tak szansa jest!!! to po pierwsze, poza tym nawet nie masz pojecia jakie cuda i dziwy robi nasz organizm...moje czucia dotychczasowe nijak sie mialy do faktycznej owu i co??? takze glowa do gory!!! wiesz jedynym skutecznym i miarodajnym jest monitoring....ale .... zeby tak mozna bylo sobie co cykl monitorowac bezplatnie cykl:) pewnie juz dawno w ciazach bysmy byly co??? ale i tak bedziemy ituniu i dominiczko zobaczycie!!!!! GWARANTUJE WAM!!!! teraz zmykam cos porobic w domu bo caly dzien mnie nie bylo wiec mam full pracy!! buziaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć kobitki :) Jak myślicie ? jak bym zrobiła jutro rano test to wyszłoby czy jestem w ciąży lub nie? Bo martwie sie bo znowu mam bóle brzucha takie jak miałam torbiel. I myśle że w przyszłym tygodniu umówie się do lekarza na USG . Wole wiedzieć czy jest dobrze. :) 🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzisiaj mija 32 dzień od pierwszego dnia @ i niewiem czy coś bym już wiedziała. A wy co o tym myślicie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
menia sprobuj moze????? ja bym sprobowala!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej babeczki!! sorki, ze tak malo ostatnio pisze, ale zupelnie brak mi sil. pracuje teraz 9-17 i po pracy padam doslownie na ryj, tylko jem i spie, ewentualnie wegetuje w pozycji lezacej ;) do tego w pracy nam internet zabrali ogolnie u mnie nic ciekawego, czuje sie w miare dobrze, tylko szybko sie mecze. juz nawet sie zaczelam martwic, ze ZBYT dobrze sie czuje.a do nastepnego USG jeszcze cale dwa tygodnie. no coz, jakos trzeba wytrzymac. pogoda pod psem, leje caly dzien, lozko jest moim ulubionym miejscem na ziemi:D:D buziaczki dla wszystkiech ❤️❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciesze się Brydziu że u ciebie wszystko wporządku, aby tak dalej. :) odpoczywaj jak najwięcej, a napewno bedzie dobrze, kochaniutka :) 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jedynie co dziwnego się we mnie dziwnego dzieje to ból w krzyżu, ból w podbrzuszu jak na @ , piersi mnie nie bolą no i zajadam sie majonezem a to juz jak Krzysiek zobaczył to dziwnie na mnie sie zpojrzał a to tylko dlatego że ja nie lubie majonezu. sama niewiem niechcem sie napalać. Bo to niema sensu, bo i tak wiem że rozczarowanie bardzo boli. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
może któraś z kobietek miała podobne objawy ciąży??? Wiem że jutro robie test ale boje się że znowu bede miała torbiel.:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bol w krzyzu byl jednym z moich pierwszych objawow, choc wowczas jeszcze o tym nie wiedzialam ;) powodzenia meniu, trzymam kciuki!!!!🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny mnie dzisiaj nie będzie, bo zaraz zmykam z pracy, no chyba że uda mi się wrócić, to do Was zajrzę jeszcze. Bega wiem, że są szanse. Ale się nie nastawiam, spokój cisza jak narazie. Brydzia super, że się odezwałaś i że się dobrze czujesz. No i widzę, że godziny pracy Ci zmienili.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
acha Menia daj znać jak wynik testu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
iti....buziaczli....przynajmniej pogoda dzis dla nas laskawa!!! sciskam was mocno dziewczynki.. menia daj znac jak test!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Halo o poranku :) Meniu czekamy z niecierpliwością na wieści :) A co do objawów to może byc ich tysiace...i te dolegliwości które wydają nam sie ciażowymi wcale nimi nie musza byc. Dlatego uwazam ,że nie ma co tak na szystko zwracac uwage, tylko test wykonac! :P co do ciązy to sie poprostu wie, czuje...bez wzgledu na dolegliwosci :) Begus, Iti, jestem z Wami cały czas myslami :) ❤️ Brydziu, a moze jednak zafunduj sobie wolne skoro ledwo żyjesz :) chociaż tdzień raz na jakiś czas :P Andzia....❤️❤️❤️ martwimy sie, daj znak....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aaa, Kochane chciałabym sie jeszcze podzielić z Wami moimi odczuciami :) od jakiegoś czasu czuje w brzuszku jakgdyby bąbelki przelatujace...i to napewno nie są gazy ;) bo je to odrózniam :P tak sobie myślę ze zapewne malota pływa sobie i baczki puszcza :D i jeszcze bardzo rzadko takie ...nie wiem jak to określić...jakby stukniecia :) ale sa one tak delikatne i ledwo wyczuwalne,że cieżko to z czyms zidentyfikowac :D może jelita...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A tu Kochane wszystkie fluidki dla Was ode mnie i brzdaca :D ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️]serce]❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️ 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️]serce]❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
luxorku sciskam Cie kochana!!!!! i zycze mocniejszych ruchow dzidziuklka !!!!!! ale masz super....❤️ dziekiza fluidki lapie je zachlannie... a co do moich przeczuc to jestem pewna niepowodzenia w tym cyklu...czuje to....wszystko jest jak zawsze...i juz mam syfki i brzuch typowo @...a tu jeszcze tyle dni do @ wiec ...juz nastawilam sie na rozczarowanie i dobrze!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×