Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Luxor

OD LISTOPADA 2006 STARAMY SIE O DZIECIATKO....CIĄG DALSZY...

Polecane posty

Menia pobolewający jajnik to może oznaczać pękające jajo, a jak ze śluzem u Ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale pustki u mnie siedzi szef, więc za bardzo nie mogę pisać. Chętnie bym sobie skoczyła nad morze, ale bez samochodu to niestety nie takie proste :( może w inny weekend szybciej coś zorganizujemy a nie na ostatnią chwilę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny do poniedziałku, trzymajcie się cieplutko Brydziu wszystko się ułoży, przepraszam że nic Ci nie napisałam na maila, ale nie miałam czasu. Papatki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej :) Juz jestem w domciu i jem obiadek. U nas tez dzisiaj taki upał ze nawet pies niechciał wyjść z domu. Co do mojego śluzu to jest koloru jasny żółty. Wiec niewiem. Ale jeżeli ktos bedzie wiedział jak to jest z tym jajeczkowaniem to byłabym ogromnie wdzięczna. Mam nadzieje że jeszcze ktos zajrzy na topki. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam Brydziu odpisałam na maila, dziekuję Menia niewiem czemu sluz zółty, jak chcesz wiedzieć kiedy jajeczkowanie to kup testy owulacyjne bo ja nie potrafie wytłumaczyc kiedy jaki sluz bo u mnie test owu pokazał jak sie jej wogóle nie spodziewałam i nie wierzyłąm ze to juz ale w ciążę zaszłam wiec to jednak było to, polecam wiec bardzo Kobitki, wyniki moje ok, cytologia i toksoplazmoza wszytko super, mam tylko jakieś żelazo łykać z wit C, poza tym maciac juz nie jest w tyłozgięciu wiec sie cieszę, wszystko super, a za dwa tygodnie uag, idę z mężem i juz sie doczekać nie mogę, dziś fatalnie mnie bolała głowa i odkryłam ze to z niskiego ciśnienia,!!!! juz mi lepiej, w domu nadal strasznie, bo remont w toku oj oj, roboty duzo, jutro przyjezdżają rodzice troche pomogą, wiec pewnie nie zajrzę , dopiero wieczorem tu na forum, papa, miłej nocki buziak wielki dla wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam u nas znowu upał bedzie ja juz mam dosyc takej pogody. Poza ym Dziękuje Olu że mi pomogłas w moim pytaniu. I ostaram się zaopatrzys w testy owulacyjne. :) Mam nadzieje że dzisiaj więcej kobitek zajrzy na topik bo robia sie pustki. :) Pozdrawiam .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki wojazuje ostatnio i latam wiec jestem z doskoku...brydziuchno...dostalam maila odpowiem jak tylko bede miala spokoj cisze i czas...bo tego nie moge pisac w chaosie i tak ot.... sciskam Cie mocno mocno mocno!!!!!!! andziulek....w dupie z ta @ jest kretynka i tyle....jeszcze z nia wygramy!!!! odprawimy ja z kwitkiem na dlugi czas!!!!!!! a pij sobie na zdrowka!!!!! ja tez ostatnio pije i pije...i przyznam sie wam w sekrecie po raz pierwszy od 4 lat abstynencji zapalilam ...:( sciskam was mocno mocno bede wpadala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem wsciekła.Obicanki cacanki. Jak facet obiecuje ze zaczniemy staranka, to wtedy nagle codziennie jest zmeczony. Jestem wsciekła :,( Chece mi sie wyć. I mam wszystkiego dosyć. jednym słowem mam doła. :( I jest mi z tego powodu smutno.:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
meniu kochana moja!!!! wiem, ze to zadne pocieszenie, ale kazda z nas to juz przerabiala...wtedy lzy ciskaja sie do oczu...masz wrazenie ze tylko Ty chcesz dziecka...znam to uczucie i kazda z nas to przerabiala...nie zrozumiemy tych facetow chyba??? maniu nie denerwuj sie...mam nadzieje, ze te dni dopiero sie zaczynaja i jutro zmieni zdanie... z drugiej strony sama dobrze wiem jak to jest jak trzeba uskuteczniac seks na zamowienie ale my kobiety umiemy sie poswiecic dla dobra sprawy!!! coz....takie zycie... zycze Ci meniu zeby sie jutro wszystko udalo!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość teresa gill
moge dolaczyc? a u mnie z kolei maz nalega, a ja wciaz nie czuje sie gotowa.. co do sluzu i temperatur.. znam sie, od kilku lat stosuje objawowo-termina.. zoltawy sluz zwykle wskazuje na infekcje bakteryjna.. ale niektore kobiety po prostu taki kolor maja.. sluz z dni plodne jest zawsze przejrz\ysty i rozciagliwy, jak bialko jajka kurzego.. pobolewanie jajnikow zwykle na owulacje wskazuje. (jestem ta szczesciara, ze mnie to co miesiac dopada..) pamietajcie, ze plemniki potrafia zyc do tygodnia, wiec mozecie spokojnie staranka zaczac pare dni przed owulacja.. chyba ze sa problemy..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teresa...witamy... wiesz tak sie sklada, ze my to wszystko wiemy!!!! malo tego u nas nikt nikogo nie zmusza mezowie nasi tez chca dziecka jak cholera tyle tylko, ze jak ktos stara sie ponad rok z kalendarzem, zegarkiem i termometrem w reku i ten seks juz jest calkowicie pozbawiony spontanicznosci i radosci...to juz wtedy momentami odchodzi ochota i to zarowno u nas jak i naszych partnerow, ale za moment znow stajemy w gotowosci do walki..... to tyle ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki :) Dzisiaj rano wziełam 1 tabletke Luteiny. Jest wstrętna w smaku. Beguś czy jak brałaś lub bierzesz Luteine to czy faktycznie boli cię głowa??? Dzisiaj rozmawiałam z Krzyskiem I oczywiscie powiedziałam mu pare niemiłych słów Bo juz niewytrzymałam niech poczuje jak ja sie czułam wczoraj. Wczoraj a nerwów wypiłam butelke wina , musiałam odreagować. Zreszta juz dawno niepiłam alkocholu, na szczęście nieboli mnie dzisiaj głowa bo po winie to przeważnie boli. U mnie dzisiaj znowu upał. Jutro znowu pilnuje małego , i wcale mi sie niechce.:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kobitki witam i szybko pozdrawiam, wczoraj nie dąłam rady tu zajrzeć bo remont w toku i wieczorek mężus mnie z wanny wyciagłą bo padłam, ale dziś czuje sie swietnie i wypoczywam troche bo potem musimy tu troche ogarnać, Luksorek jak sie czujesz? u nas dzis upał, zaraz idziemy do koscioła a potem obiadek który juz pichcę , mniam mniam, pieczeń, ziemniaczki i surówka, pycha, wam też życzę smacznego obiadku:) Meniu, ja obserwowałam sluzy , bóle jajnika i inne sprawy i byłam świecie przekonana ze wszystko wiem co i kiedy al próbowalismy i nic, klap, więc pomyślałam sobie o testach owu bo przysżło mi do głowy ze moze ja to źle obserwuję , żle obliczam itd, żeby sie przekonać czy test pokaże owu wtedy jkiedy ja myślę ze jest kupiłąm je, i jakież było moje zdziwienie kiedy pokazał owu jak ja jeszcze żadnych objawów nie miałam, pomyślałam ze to niemożliwe jeszcze za wcześnie (11 dc) ale nic, spróbowalismy i proszę jest dzidzi! a jakieś dwa lub trzy dni później zaczęły sie śluzy bóle jajnika itd, a widzisz owu była wcześniej, wiec ja juz teraz nic nie wiem jak to jest tak naprawdę z tymi objawami, wiem ze z pomocą testu zaszłam w ciążę i to mi wystarczy, powodzenia, i cierpliwości, mnie też wkurzało jak M był zmęczony, a najgorsze ze ja też byłam, ale tak to jest, trzeba sie postarać jak Bego pisze na zamówienie, choć nie zawsze ma sie siłę i chęci, moze jakaś kolacyjka, świeczuchny itd? u mnie działało, masażyk, bielizna i facet jest cały twój!!!!!!! POWODZENIA!!!!! trzymamy kciuki, strzelaj w jajo i to celnie :):):):):):

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i zmieniam juz stopkę bo od jutra sie zaczyna mniej wiecej 20 tydzień, czyli powoli połówka, he he jak fajnie:):):)buziaczki i miłego dzionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
acha , brydziu kochana odezwij sie jak sie masz i wogóle, buziaczek wielki, Andzia, Dominiczko, Bega, ITI, Luksorek i Wszystkich pozostałych z naszego topiku pozdrawiam ciepło, kobitki super jestescie:):):):):):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Halo :) Witam wszystkich serdecznie :) Meniu,nikt Ci nie odpowie na pytanie czy ten ból jajników czy śluz który jest akurat to objaw 100% -towy owulacji :) z wlasnych doświadczeń wiemy,że natura płata figle i bardzo trudno określić \"ten\' dzień, a tymbardziej jeżeli ma sie nieregularne @ :) i tylko testy Ci pomogą :) wypróbuj .. a narzeczonym sie nie martw, my z mężem przez staranka bardzo sie pewnego razu pokłóciliśmy...pierwszy raz podczas naszej znajomości, az tak bardzo...niestety Meniu mężczyźni mają inny stosunek do tych spraw, i żyją w przekonaniu,że nic na siłę, a my nie lubimy czekać :P Olka, a moze bys jakąś fotke przysłała! :P juz tyle miesiecy czekamy!😠 a teraz to juz nie masz wyjscia, rób fote i ślij! :P ja czuje sie ogólnie dobrze, choć bywają chwile gorsze...ogólnie nie moge prawie nic robic, a jak sprzatam - wystarczy odkurzanie czy mycie podłogi, bardzo boli mnie brzuch w dole, az chodzic nie moge :( nawet na dłuzszy spacer ciężko mi wyjsć, bo z powrotem juz problem...brdzo szybko sie mecze i staram sie jak najwięcej wypoczywac...nie chce kusic losu . W piątek ide na połówkowe usg, i juz od miesiaca odliczam dni :D nie moge sie doczekac :) Pozdrawiam :)🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej babki! Ola, Luxorek-jak ten czas leci!!!wydaje sie jakby to bylo tydzien temu gdy spekulowalysmy odnosnie objawow, a tymczasem juz polowa:D:D Ola, dolaczam sie do apelu Luxorka. czekam na fotki!!! witam nowa kolezanke , mam nadzieje ze na poscie powitalnym sie nie skonczy;) czekamy na ciag dalszy!! u mnie nic nadzwyczajnego...popadam ze skrajnosci w skrajnosc, do tego mam dosc silne bole, krwawie mocno i ogolnie nieciekawie:( dalam sie wczoraj kolezankom na grilla namowic, ogolnie bylo milo, ale nie spodziewalam sie ze jedna z nich obwiesci wlasnie ze jest w ciazy, normalnie plaga jakas, staralam sie cieszyc jej szczescie, w koncu razem pracujemy, ale nie do konca mi to wyszlo, bo chwile za dlugo w toalecie spedzilam, mam nadzieje ze nikt nie zauwazyl:( musze sie kurcze wziasc w garsc. jutro kupie kartony i zaczne sie pakowac, za tydzien przeprowadzka. milego dnia!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziekuje wam dziewczynki kochane. Zaopatrze się w testy a wiecie może ile mniej więcej kosztuja albo czy mozna przez internet kupic??? Jak chcecie to wysle wam pare fotek mojego psiurki na poczte:) naprawde wam dziekuje. :):):):) Jestescie lepiej doświadczone więc jeżeli bym miała jakies pytania jeszcze co do staranek to mam nadzieje że mi odpowiecie . :):):) 🌻🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Brydziu :) Superrr że sie odezwałaś. Ja wierze że bedzie dobrze bo innej opcjii nie biore pod uwage. :) Buziaczki dla ciebie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochane moje hej hej!!!! faktycznie czas leci w zastraszajacym tempie...niedawno luxorek i olka obwiescily, ze sie udalo a to juz polowa...? niewiarygodne!!!! brydziuchno ciesze sie, ze wracasz do formy!!! tak bardzo sie ciesze!!!! meniu ja luteine tolerowalam super!!! nawet smak mi nie przeszkadzal, ssalam pod jezykiem jak cukiereczek :D tereaz biore dopochwowo i tez ok! natomiast duphaston mnie wnerwia bo bola mnie tak piersi, ze to jakis koszmar, od wczoraj wytrzymac nie moge...chyba az tak poprzednio nie mialam, moze to kwestia silnej dawki???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Begus a ile razy dziennie brałaś luteine?? I czy Dupashton jest podobny do luteiny???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie... Brydziu konchana...pomalutku wrocisz do rownowagi. Moze teraz skup sie na czyms innym, co zajmie Twoje mysli. Przeprowadzako powinna byc dobra odskocznia. Pakowanie, przewozenie, rozpakowywanie...oj czeka Cie duzo pracy:) Ja pamietam nasza ostatnio przeprowadzke, 10 miesiecy temu...istny koszmar.Caly dzien jezdzilismy w te i spowrotem (30km). Sami dzwigalismy wszystko. Raz tylko kolege wzielismy zeby pomogl krzyskowi lodowke na pierwsze pietro wniesc, bo ja bym nie dala rady. A najgorsze bylo to, ze o 19.00 jechalismy po tesciowa na lotnisko. Tak sie niefortunnie zlozylo, ze akurat na jej przyjazd przeprowadzka nam wypadla. W kazdym razie przeprowadzek mam dosyc na najblizsze kilka lat:) I mam wielka nadzieje, ze nie bede musiala w najblizszej przyszlosci zmieniac lokum. Jedyna fajna sprawa w tym wszystkim jest to, ze mozna wykazac sie troche kreatywnoscia przy urzadzaniu sie na nowym miejscu. Z tym mialam duzo zabawy i niewatpliwie sprawialo mi to przyjemnosc. Gorzej bylo jak juz zaczelo sie ukladanie w szafkach. Begus...te Loteine masz brac do 22 czerwca, tak? A potem test? Bole piersi moga byc spowodowane duphastonem, ale nie musza. Ja pierwszy raz jak bralam mialam problemy z zoladkiem. Nudnosci mi dokuczaly, ale drugim razem zmienilam taktyke i bralam na noc i bylo lepiej. Piersi bola mnie zawsze od ok 6-7 dnia po owu wiec na to specjalnie nie zwracalam uwagi. Meniu...tak jak Bega pisala...kazda z nas przechodzi przez to samo jesli chodzi o facetow. Dla nich czas nie ma takiego znaczenia jak dla nas. Teraz czy za miesiac...?co za roznica? Dla nas kazdy glupi dzien ma znaczenie. Czekamy jak glupie na te owu z nadzieja, ze tym razem sie uda. A oni...? No coz...przeciez mamy czas:( POgadaj z nim szczerze. Bez klotni i krzykow. Moze przemowisz mu do rozsadku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brydzia, Luksorek fotki wam wysłałam, he ciekawe czy dojdzie, zmykam bo nic że jest niedziela my tu mamy remontu ciag dalszy, Brydziu życzę powodzenia w przeprowadzce, widzę ze czeka cie podobny sajgon do mnie, u mnie w domu jakby piorun strzelił, ja Luksorku, czuje sie swietnie, myję podłogi i ogólnie wszystko robię, brzuch mnie nie boli wogóle ale przy tym wszystkim bardzo na siebie uważam, zeby nie przesadzać, a jak tylko coś jest nie tak zaraz odpoczywam i jest ok, pozdrawiam wpadnę później, zanosi się u nas na porządną burzę , pa kobitki moje kochane, buziaczki:):):):):):):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
olus, dzieki za zdjecie!! ale z ciebie ladna dziewczynka :D:D:D wygladasz jak prawdziwy aniolek!!nie wiem czemu ale wyobrazalam sobie ciebie jako kobiete z burza lokow na glowie koloru miedzianego;) hehe bylismy z M na obiadku w bardzo milym miejscu, niestety potem on musial udac sie do pracy a ja....pobieglam do drogerii poprawic sobie nastroj. to najlepsza terapia na wszelkie moje smutki, niestety dziala krotkoterminowo, radosc opada najpozniej przy kasie :P:P:P a teraz sie zastanawiam jak zorganizowac te przeprowadzke zeby nie zwariowac, nie rozwiesc sie albo nie dostac zmarszczek. wiem jedno: odbedzie sie totalna czystka, wiecej rzeczy powedruje na zlomowisko niz do nowego mieszkania. wmawiam sobie, ze zaczynamy nowy etap zycia dlatego wszelki balast musimy ograniczyc do minimum. najchetniej zabralabym tylko meza, kota, lozko i czesc ubran, ale na te opcje moj M sie zgodzic nie chce, ciekawe dlaczego :P:P:P normalnie taki mlody a zero spontanicznosci!!;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochane..ja na moment...bo mialam gosci, rodzina mojego M...zaserwowalam grilika, tylko, ze pogoda nam sie troche zepsula...leje jak z cebra, lae na szczescie zdazylismy zjesc :D juz goscie pojechali bo maja jeszcze jedna wizyte w planie a my leniuchujemy sobie.... olu ja nie mam zdjec :( wieremiejka @wp.pl meniu luteine bralam 3x dziennie a teraz biore duphaston 3xdziennie i luteine 1xdziennie dopochwowo na noc! o ile luteina nie powodowala zadnych objawow o tyle duphaston mysle, ze tak....te cholerne piersi.... reszta bez zmian... poza tym wszystko gra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brydziu dziękuję! jak miło, ale zapewniam ze aniołek to za mnie nie jest, czasem sie potrafię wkurzyc i to jak he he a ja wogóle nie mam zadnej waszej fotki, Luksorek wyślij jedna choć, Brydziu a ja sobie Ciebie wyobrażam z ciemnymi włosami, ciekawe czy sie mylę? Bega zaraz wysyłam i do Ciebie, pozdrawiam i buziaczek wielki dla wszystkich :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
właśnie wrócilismy z nad morza było bardzo fajnie. Ale teraz boli mnie głowa. I juz niejest tak fajnie. Naprawde dziekuje wam dziewczynki z całego serca ze mnie wsparłyście, no rozmawiałam jeszcze z Krzyskiem i skonczyło sie starankami ale to jeszcze nie wszystko.:) na dzisiaj.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teraz powybierałam wasze adresy na poczte i powysyłam wam kilka zdjeć mojego psiurki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×