Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Luxor

OD LISTOPADA 2006 STARAMY SIE O DZIECIATKO....CIĄG DALSZY...

Polecane posty

a skoro juz wracamy do tematow damsko-meskich to i mnie dzis naszlo na przytulanki, ale poki co musze hamowac swoje rzadze, bo owu pewnie w poniedzialek, a ja bym chciala zachowac odpowiednio dluga abstynencje(dla dobra sprawy):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A właśnie ze nie!!!!!! :P:P:P:P bo pierwszego spotaknka nie bedzie we wrzesniu:P:P:P bo brzuchatki lepiej zeby siedziały grzecznie w domku, a nie fruwały po swiecie :P:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andzi siostra ma 31 lat i dlugow co niemiara..nie uwierzycie jakie tu wojny miedz moim M sie toczyly..ba, batalie wrecz!!! a szkoda gadac - pinadzow tyle co dobry samochod naciagnela a nic nie ma praktycznie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Luxor, nie ludz sie, spotkanko bedzie, nawet jesli ze starankami bede musiala do tego czasu poczekac:P:P:P a moje libido jest na dnie, ani czasu, ani ochoty, ani nastroju:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Luxor, nie ludz sie, spotkanko bedzie, nawet jesli ze starankami bede musiala do tego czasu poczekac:P:P:P a moje libido jest na dnie, ani czasu, ani ochoty, ani nastroju:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andzi siostra ma 31 lat i dlugow co niemiara..nie uwierzycie jakie tu wojny miedz moim M sie toczyly..ba, batalie wrecz!!! a szkoda gadac - pinadzow tyle co dobry samochod naciagnela a nic nie ma praktycznie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brydziu moje tez na pocieszenie powiem, ale... mam takie \"zrywy\" w okresie okoloowulacyjnym:) Wiec dobrze byloby to wykorzystac:) Niestety poki co musze sie wstrzymac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brydziu moje tez na pocieszenie powiem, ale... mam takie \"zrywy\" w okresie okoloowulacyjnym:) Wiec dobrze byloby to wykorzystac:) Niestety poki co musze sie wstrzymac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brydziu moje tez na pocieszenie powiem, ale... mam takie \"zrywy\" w okresie okoloowulacyjnym:) Wiec dobrze byloby to wykorzystac:) Niestety poki co musze sie wstrzymac. Czy tez macie w tej chwili problemy z kafe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andzi siostra ma 31 lat i dlugow co niemiara..nie uwierzycie jakie tu wojny miedz moim M sie toczyly..ba, batalie wrecz!!! a szkoda gadac - pinadzow tyle co dobry samochod naciagnela a nic nie ma praktycznie... jade sama w sobote do polski, za tydzien 7 M do tesciowej czykli mojej mamy dojezdza a potem jedziemy na tydzien nad jezioro tutaj w szwecji ze znajomymi.. mialam tylko dwa tygodnie miec wolnego ale ze nasza firma mala i ze to branza taka a nie inna czyli dentystyczna to hjakos sie bez andzi obejdzie:) kolezanka i tak zawsze zima urlop bierze wiec nie ma problemu..no, wolnego w tym roku mialam jak nigdy!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Domi ja tez licze na jakis \"zryw\", mysle ze taraz jak pozalatwialismy juz wiekszosc spraw, bedzie spokojniej. przede wszystkim musimy ochlonac i sie jakos odprezyc, reszta przyjdzie sama;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
spotkanko bedzie a jakze..juz z moim M o tym gadalam:) a jak.... on na rybki z kupmplami a my babska impreza, i co tam jeszcze do glowy przyjdzie i nie wazne gdzie ale wazne jak... bega tez moze koncem wrzesnia i ja mam nadzieje dziewczyny ze nie dacie plamy...licze na was, naprawde..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i jezeli andzi nie polubicie to potraktujecie te eskapade jako wyprawe do szwecji w celach turystycznych...;)co???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andzia, damy rade, napewno bedzie super i kilka babeczek zaopatrzonych w trunki wybuchowe i dobry humor zjawi sie u twoich wrot:D:D:D trzymam kciuki andzia zeby ci pogoda nad tym jeziorem dopisala co by cie nie zalalo w tym namiocie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andzia, glupolku maly, przeciez my cie wcale nie lubimy, tylko uwielbiamy wrecz!!!:D:D:D hehe, ale sie podlizuje, co bys zdania nie zmienila:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to jaki teramin ustalamy wstepnie, ten ostatni weekend wrzesnia, 28,29,30????tak wypada piatek, sob i niedz czy jeden wczesniej??21,22,23???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brydziuchno kochana a podlizuj sie podlizuj to pozwole jako honorowemu gosciowi z andzia w maluzenskim lozu spac8tez mi przyjemnosc, co???)...a reszcta na kanapach(mamy dwie:)..) albo w malum pokoju na slynej ikeiowskij kanapie z malych deseczek...:):):)juz sie doczekac nie moge:)...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andzia, ja i na podlodze moge, zaden problemik!!tylko najpierw jakis korespondencyjny kurs szweckiego nam tu zapodasz co!!??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak dla mnie wsio ryba, kiedy kochane miotly macie wolne:)..juz mozecie bileciki sprawdzic;)....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja juz zdazylam M. zakumunikowac, ze moze sobie taki maly samotny wypad do Szwecji zrobie:) Najpierw kreil nosem, a potem nawet przyklasnal. Chyba mu to bardzo pasuje. Ciekawe jak sobie wypelni czas pod moja nieobecnosc?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wlasnie miotle musze odkurzyc na te okazje. Tylko nie wiem czy ona jeszcze sprawna... Jak cos to najwyzej odkurzacz wezme.Nawet bedzie szybciej...w koncu turbo dopalanie ma:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hi, a jak Domi..to taka ich taktyka... najpierw - nie kochanie, nie bedziemy razem przez weekend a potem - no dobra, tak cie kocham ze mozesz jechac ale nie wiem jak ja bez ciebie wytrzymam tez weekend;););)..cwaniaki nasze, co??? to mu Domi zakomunikuj od razu ze ten weeken to troszke sie moze przedluzyc;)...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×