Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Luxor

OD LISTOPADA 2006 STARAMY SIE O DZIECIATKO....CIĄG DALSZY...

Polecane posty

Wzasadzie to faktycznie mozemy stworzyc w tabelce grupe : \"honorowi goscie\":) I jak najbardziej wpisac olinka do niej. A teraz to juz naprawde zmykam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Andzia111.......Ania..........Stockholm.........20.07.80 ....??...5.07 Dominique25.Dominika.......Worcester........28.04.81.... 16....07.07 bega...........Agnieszka......Warszawa........15.07.72.. ..15.....17.06 Iti................Ewa.............kujpom..........19.11 .77....12.....19.07 Menia21........Marzena.. .....Gryfice...........21.07.85......?.........? brydziaa.......Dominika........Berlin.............24.01. 79 .......przerwa Rossignolka.......Monika.......Dublin........18.03.79..........18.06 Olinek... :) czekamy na wpis PRZYSZLE MAMY Luxor.............Kamila........Mazowieckie...19.03.81.. ..26.10.2007 OLKA.M..........Ola..............śląskie.........17.12 .78......T:11.2007 eulalia..........Aneta...........Londyn...........19.06. 80...........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no pofolgowalas sobie Luxor, ale mysle ze rossignolka ci wybaczy:) poczucie czasu stracilas troszke:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Musze skoczyc ...a moze raczej doczłapac sie :P do kuchni po kolacyjke :D bo mnie cos ściskaaaaaa :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Złośnice jedne :P:P:P:P mniam, mniam....paprykarzyk pyyyyychaaaaaaaaaaa :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny szaleja ze ho, ho...:) ale wiadomo co i jak przynajmniej:).. ja sie oczywiscie jeszcze nie wykapalam, przetrzepalam lodowke i wyszperalam parowki ktorych chyba z 1,5 miecha nie amalam..no i zaszalalam dzisiaj...u nas w koncu swieto dzisiaj;) a my mamy taki nudny dzien jak nigdy, ja normalnie po scianach chodze juz, za oknem deszcz, w telewizji nuda i dobrze ze Wy jestescie;);););) aaaa...podlizuje sie andzia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie chce :P:P:P:P:P staram sie nie myslec , bo jak bym sie tak nad kazdym produktem zastanawiała z czego robiony i przez kogo...to pewnie nic bym nie ruszyła :P:P:P a słyszałam o ludziach pracujacych przy robieniu dżemów i pieczywka....:P:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
smacznego Luxorku;).. pa Domi i milego wieczoru:) a Ty brydziuchna tylko mi nie mow co w tej parowce mam bo juz sie skonsumowala biedna;)...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ladnie, dzien swiateczny a andzia parowki wcina:D:D nie ma to jak zaszalec kulinarnie :P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
spokojnie....juz nic nie powiem o skladzie parowek i paprykarzy, zreszta sama to z chcecia wsuwam;);) zycie bez parowek straciloby dla mnie barwy;);)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
parowki z serem, parowki czosnkowe, paprykowe, grube, z chili, chude, drobiowe, wiepszowe, grube, serdelki, wedzone....amniam mniam:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A teraz dopycham się krówkami :P och tak zgadzam sie, paróweczki mniamniuśne :D i kaszaneczka z grilla.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
;) brydzia dla andzi swieto bo andzia mknie przez zycie na zielenince i kurczaczkach i jajkach ostatnio:)...aaa, i wody litry wypijam;)...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andzia, taka diete na kurczaczkach i rybkach tez bym mogla uskuteczniac, ale tutaj rybki swieze okrutnie drogie i roboty za duzo a ja len jestem straszny:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj trzeba by bylo radykalne zmiany do konca w tej tabelce zrobic a bynajmnie j doprowadzic do pol na pol podzialu, nie sadzicie???? pierwsza bega do odstrzalu na dol, ja sie nie pogniewam jak bede druga:) ale realnie marne szanse...i po hsg zaraz, i sexik niestety po owulacji:( ale chopaki sie \"ruchaly\" to i moze cus sie wykluje;);););)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja proponuje gorna tabelke w ogole zlikwidowac, co wy na to???? badzmy ponad wszelkimi podzialami:P:P;);) niech zyje jednosc!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to prawda brydzia...ale ja tez zrobie jedzonka wiecej np kurczaczka, albo roladke z indyka i bum do zamrazalki potem jakies jazynki do tego i gotowe...a rybke ostatnio tez w mikrofali robie bo ma opcje grila;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale pysznosci, mniam mniam. ja ostatnio sobie zoladek skurczylam i duzo mniej jem, poki co waga wrocila mi do stanu wyjsciowego, zamierzam to troszke przeciagnac jeszcze w dol, a noz sie uda???;) za to wyszly mi przy ciazy zyly i pajaczki i nie chca zniknac, kurcze po mojej mamie zylaki odziedzicze:( paskudztwo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam na całych moich tymczasowo jędrnych o cudnych piersi pełno paskudnych i dużych żył na wierzchu :( i brzuchu....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To wina hormonów i jak wszytsko Ci dojdzie do normy to i te żyłki znikną :)O no chyba ze nie zdąrza ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja mama niestety tez ma straszne zylaki biedna ale to straszne:(...ja poki co nie mam i staram sie robic wszystko by ich uniknac(zero jakichs obcislych rajstop czy podkolanowek, czasem wysokie obcasy, duzo sie ruszam ostatnio;););)...) ale wem ze to geny tez..juz mam zalazki na nogach w zgieciach ale co zrobic???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaaaaaaaaaa, juz marzec 2008 jest na kafe....ja tez chce!!!!! Boze jak ten czas leci...niedlugo cyferka sie na liczniku zmieni i dobrze ze ta \"tylna\"...a nie ta z przodu jeszcze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no jest jest, spinajcie sie dziewczynki kochane bo osobiscie uwazam ze marzec jest najwspanialszym terminem.poczatek wiosny, powoli robi sie cieplo, latem bobasek wyglada jak laleczka, nie trzeba inwestowac. trzymam mocno za was wszystkie kciuki!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×