Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Luxor

OD LISTOPADA 2006 STARAMY SIE O DZIECIATKO....CIĄG DALSZY...

Polecane posty

Moj bobasek mimo ze z pazdziernika tez bedzie jak laleczka :P:P:P:P:P:P:P:P:P:P ale to fakt, od razu ile wiecej wydatków mnie czeka... ach jak tak wczoraj zaczełam liczyc to....włosy mi sie zjezyły na głowie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
;);) sie robi brydziaa...Boze, jakikolwiek miesic byle by byl.. a poki co na chwile wybaczcie ale ide dupsko pomoczyc w wannie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja musze odprawic M. ... wlasnie wstał, chyba lewą nogą...i gorzej uparty niz małe dziecko czasem :P ach Ci faceci :P musze go troche udobruchac i fróce :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze, w wannie , ale masz dobrze. ale powiem wam ze z mojej kabiny jestem bardzo zadowolona rowniez, z trzech stron scianki w kafelkach, na podlodze w srodku tez kafelki, duzo miejsca, w dwie osoby swobodnie:P:P:P ale to nie to samo co wanienka, niestety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jezzdemmmm brydziaa:)no wanna wanna ale chcialabym miec prysznic...a wlasnie brydzia??jak ci sie, jak Wam sie mieszka???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OLKA wlasnie a gdzie Ty sie podziewasz???mam nadzieje ze z Wami ok i ze to tylko przez remonty cie nie ma.. bega wracaj do nas!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mieszka nam sie bardzo dobrze. do pracy jade 20 min dluzej niestety ale to nic;) poza tym jest wszystko cudownie. tylko drzwi jeszcze nie mamy w sypialni co doprowadza nas do ciaglych spiec. M wraca kolo 1:30 do domu i mnie budzi a ja tego nie cierpie i ogolnie ostatnio moj mnie mnie z rownowagi wyprowadza, chyba oboje troche za duzo na glowie mielismy, moze juz teraz sie uspokoi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no mieliscie brydzia na glowie ostatnio, mieliscie...a kazdemu z was ciezko bylo...teraz do przodu ... hej Dominiczku, co z gosciem i M zrobilas??;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
M. siedzi na dole i oglada jakis festiwal muzyczny w tv, a gosc juz sobie pojechal. Wypilam sobie piwko i teraz mi juz w glowce troszke szumi:) A tak szczerze to mam ochote poprawke zrobic:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tym razem siegne po fajnego drineczka, ktorego M ostatnio sporzadzil i bardzo mi smakowal. Owy drink wyglada tak: kruszony lod gin sok ananasowo-kokosowy pychota!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak sobie siedze i mysle i planuje..i co, kiedy na zlot do andzi sie umawiamy??? iti, bega, Domi, brydzia, Luxor jak tylko mu Wiki (i rozmiary brzuszka) pozwola;)...Eulaila a co z Wami??? Menia??? Domi to siup na druga noge co by do pary bylo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Andziu ja to bardzo chetnie przybede na nasz maly zlot czarownic, ale moge dopiero po powrocie z Polski, bo wczesniej finanse i czas nie pozwola.A wracam 27 sierpnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pewnie apetyczny..oj nie pamietam kiedy ostatnio drineczkami sie poilam:( ogolnie ze mnie straszny piwosz...ostatnio winkiem sie czesto raczylam a powtazalam ze to ze wzgledow zdrowotnych, hi;) za duzo leukocytow:( ale jeszcze za starych dobrych czasow z M moim to zesmy popijali drineczka o nazwie caprinoska..chyba tak sie pisze..skruszony lod, duuuuuuuuuuzo limonki i czysta wodka..prosty a najlepszy jaki pilam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Domi, jak dlamnie to nie wane kiedy byle byscie przyjechaly..teraz takie tanie pakiety na weekend jak sie duzo wczesniej kupi... moj M rtto nawet bedzie szczesliwy bo bez skrupulow bedzie mogl na rybki jechac;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to andziu musimy ustalic jakis termin, zakupie bilet i przyjade z wielka checia. Naprawde byloby super fajnie sie spotkac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no siup dziewczyny werbowac i dawaj... ja jeszcze tydzien i do mamusi;) i tak mi sie morda smieje...normalnie tak za mna dzisiaj placek ze sliwkami chodzi ze szok...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to moze koniec wrzesnia??moze bega juz sie ze szkola i planem lekcji ulozy...na mnie mozecie liczyc. tylko tez zalezaloby mi na czasie, zeby mozliwie wczesniej zarezerwowac i by tanio bylo;) domi, podrzuc tu brydzi jakiegos drineczka, co??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie mozemy spotkania za bardzo do przodu przekladac, bo kto wie ile z nas juz niedlugo zaciazy. a wiadomo ze w pierwszym trymestrze z tym lataniem to roznie bywa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co bys sobie brydziu zyczyla? Mam winko czerwone, wytrawne gin, piwko i cos co przywiozlam z hiszpanii, a jeszcze nie jest skonsumowane:) A co do terminu to mnie koniec wrezsnia jaknajbardziej pasuje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wszystko jedno, ja nie wymagajaca jestem:P:P jesli winko to tylko wytrawne, jesli gin to tylko z tonikiem, piwko rowniez jak najbardziej byle alkoholowe;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny - poczatek wrzesnia pewnie nam bedzie pasowal wszystkim...ja zadnych planow nie mam na ten okres wiec wstepnie ustalone!!! nawet jak bedzie nas trzy, cztery to bedzie super;););)...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moze byc koniec wrzesnia wiedzmy:p... musze system (sklep z alkoholem) obrobic przed waszym przyjazdem pijaczki moje;)....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja sie dopasuje dziewczyny, byle juz w lipcu ostateczny termin byl, tak do polowy miesiaca, musze wiedziec jak z urlopem;) bo urlop dopasuje do naszego zlotu a nie odwrotnie:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×