Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Luxor

OD LISTOPADA 2006 STARAMY SIE O DZIECIATKO....CIĄG DALSZY...

Polecane posty

heh..tak... on by moze jakos przezyl dluza moja nieobecnosc, ale z pracy to by mnie chyba wylali:) Ja to sie obawiam, ze Szwecja tak mi sie spodoba, ze zapragne sie przeniesc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ach jak tu wesolo :-) Bylam w szpitalu, zajeli sie mna calkiem powaznie co mnie zdziwilo bo nie mam najlepszego zdania o angileskiej sluzbie zdrowia.. Zrobili mi badania i wyniki ok, dostalam jakies plyny dozylnie bo bylam odwodniona i ogólnie oslabiona prawdopodobnie tym przeziebiebiem. Poza tym dostalam masc na infekcje. Mam odpoczywac, pic duzo plynów, odzywaic sie zdrowo a jak bedzie zle to przyjsc ponownie. Jak bede w Polsce to pójde do gina na dokladnie badania i usg U nas tez wyprzedaze. Zakupilam pierwsze spodnie ciazowe, rybaczki. Troche prezentów bo zaraz jedziemy. Nie mialam nastroju zeby dluzej lazic.. A teraz jem nektarynki i sie relaksuje :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ach no i paracetamol mam braz jak bedzie bolalo (oni tu wszystko lecza paracetamolem :-O )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eulalio ciesze sie, ze tak powaznie do problemu podeszli, bo tutaj to zadkosc. Juz niedlugo pojdziesz do lekarza w Polsce i na pewno troszke sie uspokoisz, bo bedziesz miala pewnosc, ze wszystko jest ok. Ja wlasnie sprawdzam bilety i musze Wam powiedziec, ze bezposrednie loty sa tylko z sas i ba. Myslalam, ze wiecej tego bedzie. Chyba, ze zle szukam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
byle do przodu Eulailo, najwazniejsze ze z dziecina ok. a Ty wyzdrowiejesz:) juz pewnie mama zadba o corcie w Polsce.. o mamo co bedzie z moja dieta jak mnie mama dorwie za tydzie??? Domi a powiedz skad ci pasuje z Anglii, co????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak, nareszcie przez 2 tygodnie nie bede musiala gotowac!!! A tak szczerze to mam kiepski apetyt wiec moze troszke sie dozywie w Polsce ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Andzia...domi gluptas jest... przeciez ryanair lata. Wczesniej sprawdzalam, ale jakos nie dojrzalam, ze do Ciebie tez lata... Wstyd domi, wstyd:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Eulialia!ciesze sie ze jest ok Andzia, a jak bedzie to drugie lotnisko na A to bedzie zle??bo ryan juz teraz nie ma wolnych miejsc na ten weekend:O patrzylam w germanwings, kurcze piatki i niedziele sa najdrozsze, wiec obawiam sie ze do poniedzialku zostane:P:P:P co ty na to??hehe, andzia cos czuje ze zaczynasz sie juz bac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no no dziewczyny widze ze palnujecie zlot na powaznie :-D My ,niemogace\' bedziemy z Wami duchem :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Luxor gdzie cie , upss - Was wcielo??? kochana, andzia kamerke na skype ma to ci relacje na bierzaco bedziem zdawac, nie martw sie;)... no chyba ze dziwczyny nie beda w stanie do kompa dojsc:););) dobrze ze laptopa mam;), hi... super Domi..tanio strasznie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
najtansze co znalazlam poki co to wlasnie to germanwigs- kolo 120 eur ze wszystkimi oplatami, bym byla w piatek, ale kurcze za wczesniej bo jest juz o 11

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nawt nie wiesz jak bardzo kazda z nas chciala by byc na waszym miejscu Eulailo???cuz nam pozostaje?? wirtualnie tak bardzo sie lubimy ze warto to wykozystac i sie spotkac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brydziuchana..;) znajdziesz jakas laweczke na arlandzie i na andzie zaczekasz:);)..a tak powaznie ja w piatki kolo 13 koncze to moge byc wczesniej po ciebie, nie ma problemu tylko teraz z M gadam i on by nam samochod zwinal na te ryby a ja swoj pewnie dopiero koncem pazdziernika:(...ale mamy z arlandy szybki pociag - 15 minut i na miescie, kolejnbe 30 i u andzi..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Luxor a ten brzuch to jak i gdzie Cie boli?? Bo mnie tak czasem kluje bardzo nisko, przewaznie z boku.. Spotkanie z pociechami to juz moze sie stawimy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na skawste Domi, co??? jakos to zorganizujem i poukladamy i bedzie ok. zawsze mozesz dojechac do miasta sama Domi...tutaj kazdy perfect po angielsku ... bilet na lotnisku sie kupuje i my cie pijane juz z brydzia odbierzemy, nie martw sie - jakos sie doczlapiemy;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to kto jeszcze sie lapie kochane?? iti???bega bez ciebie to nie ma mowy, kochana dzieciaki mezowi a Ty w sluzbowych sparawach do szwecji;)...Olinek???moze kochana po sasiedzku sie zalapiesz, co???zapraszamy:).. a z pociechami to nastepnym razem w Polsce u Luxorka, co???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eulalio boli mnie w dole...nisko,to takie kłucie :( szczególnie gdy coś robie w domu :o nawet po dłuższym spacerze sie odzywa...no i ból jajników, bynajmniej ja to tak odczuwam, jakby m ktoś tam w środku kręcił w nich .. mówiłam o tym lekarzowi ostatnio, kazał brac nospe i zbadal czy rozwarcia niet i czy szyjka dłuuuuuga, no i okazało sie git :) mam sie póki co nie martwic :) a na poczatku...na samiuskim to skrecało mnie z bólu...:( zle to wspominam, ledwo chodziłam, i dlatego Duphaston dostałam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak andziu na to lotnisko wlasnie. Jak bedzie trzeba to sama dojade tylko wytlumaczysz mi co i jak wczesniej. Daleko jest od Ciebie to lotnisko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×