Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Luxor

OD LISTOPADA 2006 STARAMY SIE O DZIECIATKO....CIĄG DALSZY...

Polecane posty

Brydziu może masz za małe pieluszki? Luxorku a Ty czemu nie wyspana jestes? Ola wstaje w nocy? Meniu ciesze sie ze u Ciebie wszystko dobrze i maluszek zdrowo rośnie Mnie gdzies przewiało i nie dam rady ruszyć szyją, boli okropnie :O pozdrawiam Was serdecznie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no za male raczej nie sa, nr 2 jest niby 3-6 kg a mala wazy kolo 4 w tej chwili.. hej menia, ciesze sie ze u ciebie wszystko dobrze. odzywaj sie czesciej!fajnie ze czujesz juz ruchy, ja poczulam dopiero w 20. tyg a kolo 23 dopiero bylam pewna ze to to;) znacie juz plec?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Meniu, jejku alez leci ten czas :) juz prawie połowa :D Brydziu, nam tez bardzo czesto uciekało conieco :D uzywałam i Pampersów i huggisów super flex, te drugie dla mnie sa o niebo lepsze :) ta kupka jest tak rzadka ze tak sie niestety zdarza, nie martw sie tym, wszystko robisz zapewne dobrze :) 👄 Eulalio, tak , Ola budzi sie wciaz :) od 3 tyg nie karmie juz piersia , ale i tak budzi sie po kilka razy w nocy, wtedy biore ja do lóżka i odrazu usypia...a ja razem z nia...ale chcac by nie przyzwyczaila sie do spania z nami, zrywam sie znowu po jakims czasie i ja odkładam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki co do płci to nie wiemy co bedzie i raczej sie nie dowiemy, ponieważ tutaj nie mówią jaka bedzie płeć ,bo mieli kiedyś problemy z pewnym małeżeństem, no chyba ze zapłącimy około 300 funtów. W sumie jezeli ciąża bedzie przebiegać dobrze to usg które miałam w 13 tygodniu bedzie ostatnie, takie mają tutaj zasady, jakoś musze przeżyć. Za to jak sie dziecko urdzi to wtedy zaczynają dbać o niemowlaka:) Pokręcony kraj ale cóż ja na to poradze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dostałam wreszcie @ :D i jestem mega szczesliwa! mam nadzieje ze wszystko sam sie wyreguluje ;) a tak na marginesie to czuje sie jakby walec po mnie przejechał...👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Luxorku cieszę się, że @ zdecydowała się przyjść. To teraz już bedziesz wiedziała mniej wiecej kiedy starać się o rodzeństwo a jak walec to przez @ czy przez nieprzespaną nockę u mnie 6dc a nadal plamię, jakaś długa ta @

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Luxorku bardzo sie ciesze ze wmońcu @ przyszła:) A ja już jestem po wizycie u lekarza i dostałam narazie 10 zwolnienia w między czasie mam chodzić przez 3 dni na pomiar cieśnienia i pobranie krwi. A 2 grudnia mam wizyte w szpitalu na badanie astmy. Buziaki:) A co tu taka cisza jest kobitki:P ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczynki:) A c to za obijanie sie na topiku? Taka ładna pogoda za oknem ze mam ochote wyjsc na spacer ale z drugiej strony mi sie nie chce) Na szczescie mężulek ma 2 dni wolne od jutra wiec wyciagne go na spacer:) A myslicie ze jak teraz jestem na zwolnieniu to moge wychodzic na dwór?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
melduje sie z najzimniejszego miejsca w Pl :P brrr....cholera niech wezmie ta przekleta pogode! 😠 Olenka znowu ma katarek :( i goraczke do tego...ale jak tu nie chorowac jak raz 10 stopni i slonce , a na drugi dzien ziab :o mam nadzieje, ze obedzie sie bez lekarza, ze to tylko zęby daja znac... Itus, walec przez @...juz sie odzwyczaiłam :( Meniu, jasne ze mozesz na zwolnieniu wyjsc z domu :) no chyba ze zaznacza na nim ze masz lezec w łóżku ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌻 itus 🌻... ja wpadam moc zyczen zlozyc i bukiecik kwiatkow dostarczyc :D 🌻🌻🌻🌻🌻🌻... i spelnienia marzen, spelnienia tego wielkiego marzenia -STO LAT kochna.... i buziaki dla wszystkich 👄....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Luxorku - zdroweczka dla slicznego krasnala twego 🌻.. ja tez chora - 3-ci dzien w domu siedze bo tak mnie glowa bolala i katar..brrrrrr...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Andziu, dla Ciebie zdrówenka moc 👄 niech paskudztwo szybko idzie precz!! napisz Kochana, co dalej... kiedy nastepne podejscie, co i jak 👄 dziel sie z nami wszystkim, ja bardzo czekam na wiesci ❤️ chyba ze wolisz to pisz na maila 👄 bloga zlikwidowalas??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nio - nie bazgrze juz;) a co u mnie?? czasami lepiej przemilczec wszystko - by potem tak nie bolalo... ale dostalam @ - jezeli wszystko bedzie dobrze zabieram maluszka jednego kolo 4 grudnia... ale wszystko sie okaze ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny dziękuję ślicznie ❤️ Staram się nie myśleć ile to już „wiosen” u mnie, wolę opcję tę na ile się czuję :D Andziulek ja Cię rozumiem, sama nie pisze tu i na bocianie o tym co się dzieje w kwestii starań, staram się zrelaksować, wyluzować. Skupiłam się na przybieraniu na wadzę i poprawą krążenia – zgodnie z zaleceniami. W piątek idziemy na koncert do jakiejś nowej knajpki, w sobotę pokibicować naszym siatkarkom, w między czasie umówię się na usg i kontrolę blizn po zabiegu. I tyle, co u mnie. Po pracy nudzimy się z M, bo w taką pogodę nic się nie chce. Wczoraj tylko przygotowałam jeszcze obiadek na dziś. Dziś może po pracy odkurzę i zrobię obiadek na jutro, bo jutro po obiadku jestem umówiona z kumpelą na mega ploty, bo się nie widziałyśmy kilka lat. Będziemy wspominać studenckie czasy. Poza tym czytam książki – pogoda sprzyja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki:) No wkońcu sie pokazały czarownice:P Ituś z okazji urodzin życzę Ci, aby jedynymi łzami, które pojawią się w twoich oczach były kryształowe łzy szczęścia , aby radosnego uśmiechu na twej twarzy nie zakryły ciężkie chmury smutku, aby płatki róż wyścielały drogę twego przeznaczenia, a szczęście, zdrowie, radość i miłość były przeznaczeniem twych dni. :)🌻 Luxorku dużo zdrówka dla twojej córci życze i faktycznie oby to były tylko ząbki❤️🌻 Andziu kuruj sie i niech ten wstrętny katar i ból głowy odejdzie od ciebie . Trzymaj sie cieplutko:)❤️🌻 Trzymam kciuki Andziu za dzidziusia:) ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ituniu wszystkiego najlepszego, by spełniło sie Twoje największe marzenie :) ❤️ 🌻 ❤️ Andziu 4 grudnia tuż tuż ... Oby sie udalo tym razem utrzymać maluszka w brzuszku... tak mocno mocno trzymam kciuki! Luxorku niestety taka pogoda, nie trudno o przeziębienie..Byle do wiosny :) Buziaki dla Oleńki Meniu dbaj o siebie, i o rosnacy brzuszek :D Podeśli jakis fotki Brydziu co u Was??? Bega nie zapracowuj sie tak ;) miłego dnia, mimo ze szaro- buro za oknem :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Eulalio:) obiecuje dbać o brzuszek i maleństwo:) A co tam u Ciebie jak tam Laura rośnie? :) Zaraz postaram sie wysłać ci fotki ale jeszcze za dużo ich nie mam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze raz dziękuję wszystkim za pamięć ❤️ Luxorku @ do przyjemności nie należy niestety, a co dopiero po takim długim czasie. Można zapomnieć jak to jest. Eulalio jak tam poszukiwania pracy? Menia cieszę się, że wszystko ok. Macie jakieś przeczucia co do płci? I podpytam o typy imion

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Ituniu:) Powiem ci ze co do płci to na początku byłam przekonana ze bedzie chłopak ale teraz mam wątpliwości znowu mąż też by chciał córe ale w każdym razie ważne aby było zdrowe:) A co do imienia to mi sie podoba Gabrysia, Wiktoria lub Hania , znowu mężowi podoba sie imię Maja:) A dla chłopca to narazie Wiktor, A sobie tak pomyślałam ze jak by to była faktycznie dziewczynka i przedłużył sie termin i urodziło by sie w maju to sie już zgodze z mężem i bedziemy mieli Maje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i mam nadzieje ze wkońcu Bóg sie na demną zlituje i reszta staraczek z naszego topiku dołączy do mnie bo jest smutno tak samej:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Meniu wygladasz pięknie!! Naprawde kwitnąco i widać ze ciaża Ci służy. Ja obstawiam że bedzie chłopiec ;) Laura rośnie, jest coraz fajniejsza i pocieszniejsza, zaraz ci podeśle na mila link do fotosika, chyba ze masz bo zdaje mi sie że Wam wysyłałam Ituniu przegladam ogłoszenia, rozsyłam CV... narazie efektów brak....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Meniu imię Maja to u mnie w mieście ostatnio hit, mi tez ono się podoba, lecz mojemu M nie, zresztą u nas imiona już dawno wybrane, tylko nie ma ich komu dać A Wiktor piękne imię, jedyny problem to ciężko znaleźć jakieś zdrobnienie Eulalio z praca to chyba wszędzie zastój, mój M chciałby porzucić budżetówkę i też nic, a jest specjalistą tylko że chyba by musiał się podszkolić, albo doradztwo podatkowe albo coś z rachunkowości wtedy pewnie byłoby łatwiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eulalio ciesze sie że ci sie zdjątka podobają i już jesteś kolejną osobą która mówi ze bedzie chłopak, a najleprzy ubaw miałam w pracy jak moje szefowe kłuciły sie między soba co bede miała normalnie szalone:) A link do zdjęć powinnam mieć zaraz sprawdze i dam ci znać jak bym nie miała. I przyznam sie ze nie mam nic koloru różowego może to intuicja? Kolor kocyka , rożka i ręczniczka mam żółty, a ciuszki kremowe, zielnowe i jedno niebieskie, pieluchy tetrowe też juz kupuje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o mnie Menia tez zapomniała :( Aniu, rozumiem, ze tak łatwiej nie zapeszac ❤️ ale chociaz rabka tajemnicy trza odkryc czasem by dobre dusze ciepło myslały o WAS :) 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny Moge liczyć na wasz głos? http://www.bebiko.com.pl/# /galeria/89599ecc580834c8b29a653e6770985a Bede wam wdzięczna Trzeba kliknąć w kwiazdki po prawej stronie. Zdjęcie dziecka z największą ilością głosów i z najwyższą oceną wygrają pluszowego misiaka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×