Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Luxor

OD LISTOPADA 2006 STARAMY SIE O DZIECIATKO....CIĄG DALSZY...

Polecane posty

dzieki iti co ja bym dziewczyny bez was poczela, znowu bym zrobila z siebie kryminalistke;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Meniu ja uzywałam laktatora non stop a to dlatego ze pokarmu miałam malutko a sciąganie miało sprawić ze przybędzie..:O Nie pomagało to jednak w moim przypadku. Ja uzywałam ręcznego Aventu Brydziu z karuzelką dobry pomysł, u nas Laura gadała do zwierzątek, później próbowałą je łapać a jak już zaczęła siegac trzeba było zdjać :) Tylko trzeba tak zawiesić żeby było nad mostkiem dziecka mniej wiecej, nie nad sama główką Luxorku choróbstwo minęło?? Olka jak sie udały urodzinki Łukaszak?? Poprosze o zdjęcia :) Apropo zdjeć skasowałam Laury album na fotosiku a założyłam na Picasa, ale ukryty więc chetnym przyśle na maila zaproszenie :) My tez chodzimy na spacerki codzinnie, chyba że pada albo bardzo wieje.. Najgorsze to ubieranie teraz zimą.... Ituś trzymam kciuki Andziu, Domi 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eulalio, ja poprodze o dostep do albumiku tez musze zrobic polecacie picasse? bo myslalam nad garnkiem, ale nie znam sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No w końcu jest nas więcej:) Dzięki dziewczynki za rady, poczekam do porodu:) A co do paszportu to z tego co wiem np. u nas trzeba mieć, więc mnie to też czeka. Ituniu ja też czekam na wiadomości:) A u mnie słońce wyszło, jak m przyjdzie z pracy to przejdziemy sie na spacerek, bo sama sie boje . Brydziu a wy bedziecie jechać samochodem do Polski? Bo my też bedziemy chcieli jak maluch sie urodzi, ale troszke później. Samolotem jakoś bym sie bała i to takie nie wygodne. Tylko ze nas bedzie czekać długa droga:( No ale przynajmniej pozwiedzamy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czekacie conajmniej jakbym miała testować :P Luxorku jak staranka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tyz chce namiary Eulalio na picase :D Itus, dzis 8dc :) dopiero mi wczoraj plamienie pookresowe zniknelo na dobre ;) nie wiem czy cykl bedzie 28-30dniowy, kiedy spodziewac sie owu :) ale mam zamiar koło 14 -16 dc uskutecznic napasc czynna na męza :D tylko nie wiem czy on do tego czasu wytrzyma :P a chciałabym sie wstrzymac...zawsze mi gin tak radził, aby uskuteczniac staranka dopiero max ze 2 dni przed owulka :P a ze mam plana małego na chłopca to bede czatowac w owulke ;) i nie mam zamiaru nic M. mówic co i kiedy, bo wiedzac z autopsji, wiedzac ze \"trzeba\" nie bedzie miała ochoty...:O i nie licze na cuda :) jakos inaczej do tego podchodze...choc powiem Wam ze teraz inaczej pragne tego dzieciątka, duzo duzo bardziej, tak jakby dojrzalej...gdyz wiem juz czym to smakuje i jak to jest ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ituniu każda dobra wiadomość jest dla nas ważna bo prowadzi do waszego szczęścia którego bardzo pragniecie:) Prawda?🌻❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha, prosze o wykasowanie ze swoich danych mojego adresu mailowego z @o2.pl a wysyłanie wszystkiego na mojego osobistego maila , którym ostatnio zdjecia urodzinowe posłałam :D tak jest mi duzo łatwiej ;) 👄 aleeee sniezyyyyyyyy :D chyba czas na 2 spaceros :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Menia ja cole zakupiłam wczoraj :P Luxorku jak M nie wytrzyma do 16dc, to nic nie stoi na przeszkodzie jutro, pojutrze a potem mały pościk :) będzie dobrze i nie dziwię się, że chcesz szybciutko drugie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wysłałam album październikowy tym co chciały, listopadowy nie skończony. No chyba ze interesuja Was tez wcześniejsze? Fajna ta Picasa chociaż zajęło mi troche rozpracowanie o co tam chodzi ;) Luxorku powodzenia w starankach o synka :) Ja bym chciała drugą córe ale to za kilka latek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
e tam pamiętałam…. miałam ochotę i kupiłam, po drodze do kasy uświadomiłam sobie, że to na plemniczki dobre, a że ja coli wypije 2 łyki i mi wystarcza to M na pewno wypije resztę. Poza tym kupiłam wczoraj rolmopsy, super kwaśne, ale ja takie lubię najbardziej. Trzeba by jeszcze wywołać resztę dziewczyn: Begę, Poziomkę, Kait, Andziulka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj ja też nie przepadam za colą ale mężulek jak by mu tak postawić to by sam wydoił butelke:) Rolmopsy też bardzo lubie:) No właśnie Bega, Andziulek, Kait, Poziomka a wy gdzie sie podziewacie? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem już po wizycie jest pęcherzyk po prawej stronie (tak ja czułam) ma 20,6mm, endo piękne 10,6mm. Tylko działać dziś i jutro, a od czwartku duphaston. Z tym działaniem to średnio nam dziś wyszło :( a raczej klapa, czasem tak się zdarza :( nie wiem czy będzie powtórka jeszcze dziś, jeśli nie to może jutro się uda. Cóż życie, ale smutno mi nie jest. Idę umyć włosy, miłego wieczoru buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ituniu to super wiadomość:) I działajcie ile sie da:) Ja dalej trzymam kciuki 🌻❤️ Teraz masz bardziej zadbać o siebie, nie denerwować sie i starać sie nie chorować:) Buziaki Ituniu:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Meniu aby dbać teraz o siebie to trzeba się poprzytulać najlepiej jeszcze dziś bo pęcherzyk jutro pewnie pęknie. Mój M był na basenie się odstresować. Chyba cała ta sytuacja go przerosła, ja mu nic nie mówiłam co i jak u gina, a on i tak się domyśla bo ostatnio chodzę do gina tylko w okolicach owu. I ma tę świadomość, że by trzeba, a że nie wychodzi to trudno. To juz nie ten czas aby się załamywać. Dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć z rańca :D Obwieszczam, że misja wykonana :) przynajmniej wczorajsza. Czy dziś będzie powtórka z rozrywki trudno powiedzieć, czas pokaże. Dziś M pracuje 11 godzin, więc może być zmęczony, no ale…. Kupię może jakieś winko, może zdążę zrobić jakąś zapiekankę do winka. Nie będę miała za dużo czasu do przyjścia M, ale się postaram. Od jutra duphaston i czekanie. A od grudnia jak nic nie wyjdzie wracamy do stymulacji clo. No i pomyślimy o kolejnej iui. Pewnie w marcu, bo w styczniu kolejna wpłata na Hiszpanię i walutę trzeba będzie zakupić. Ale poczekam, chyba nauczyłam się cierpliwości. Miłego dzionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki:) Ituniu napewno nie bedzie tak źle a ja nadal o tobie mysle i nie puszczam kciuków:) No i te winko z zapiekanką to bardzo dobry pomysł:) Buziaki i troche fluidków ale nie wiem czy mi sie uda to dobrze zrobić:) ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️ ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️ ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️ ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️ ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nikogo nie ma szkoda a mnie po dniu przerwy znowu boli gardełko i to mocniej niż poprzednio i zimno mi jakoś będzie trzeba sobie coś w domku zaaplikować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jestem Ituś Proponuje grzane winko, przy okazji dzisiejszych planów ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zimy nie ma tylko jedynie czasami już w nocy jest spory przymrozek a w dzień albo deszcz, wiatr albo typowo wiosenna pogoda:) Za to bardzo zazdroszcze wam śniegu w Polsce:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A właśnie miałam sie pytać jakie wy miałyście wózki jak dzieciaczki sie urodziły i jaki byście mi poleciły, bo sie już rozglądam:) Bo tu jest owiele taniej i często są promocje, tylko cholera tutaj to mają jakieś dziwolągi i kosmiczne wózki:( Niektóre to pierwszy raz na oko widziałam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ta strona jest ze sklepu w Edinburghu tam gdzie mieszkamy, widziałam dużo takich wózków na mieście, nie są drogie, kolor nie najgorszy, i ma ciekawe opcje łączenia . Bo oczywiście widziałam nowości które wyglądają jak wózki inwalidzkie lub jakieś z kosmosu i ceny 500lub 600 funtów. Przesada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Meniu , co do wózka to kazdy ma swoje upodobania i preferencje :) ile kobiet i charakterów , tyle bedzie odpowiednich dla nich modeli wózków ;) jak juz Brydzi wczesniej pisałam, dla mnie głównym atutem wózka sa skretne koła, to podstawa :) ten Graco z linka jest całkiem spoko, u nas tez ich bardzo duzo jezdz, wiec mysle ze sa dobre ;) Brydziu, jak mamusia sie czuje :) napisz mi, czy Emi spi z Toba czy sama w łóżeczku? :D Itus, mmmm, brzmi wielce apetycznie :D u mnie brak jakiejkolwiek weny starankowej :o z M. strony równiez...wogóle nam sex do szczescia nie potrzebny :P mam nadzieje ze to minie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Luxorku:) I dzięki :) Tutaj u nas są paskudne wiatry o każdej porze roku, maluch urodzi sie pod koniec kwietnia to wydaje mi sie ze i normalna gondola nie jest potrzebna, ale za to dobrze chroni przed wiatrem,wiec wydaje mi sie ze pod tym względem dobrze ten wózek chroni:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×