Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Luxor

OD LISTOPADA 2006 STARAMY SIE O DZIECIATKO....CIĄG DALSZY...

Polecane posty

wpadam tylko szybciutko dac znam ze czytam i pamietam... dziekuje bardzo za mile slowa👄 iti, wyslij mi maila, chocby pustego, bo ja cos namieszalam i nie wiem jaki jest twoj adres buzka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kait, ja nic nie wiem o tych badaniach ❤️ Itus, to u nas roczek 8 listopada :D chrzestna przyjezdza 3 listop. wiec roczki beda dwa :P taki skromny w kilka osób w dniu urodzin, i wiekszy ale tez skromnie 8 :) @ niema :) ale karmie jeszcze wiec moze nie byc ... Andziu 👄 tesknimy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Luksor! jak tak czytam o tej szczepionce na swinkę , rózyczkę i odrę to mam dosc, niby jedno dziecko na 3 miliony moze mieć autyzm ale ja dziekuje,mam zdrowego synka nie chcę mieć kaleki, nie wiem co zrobić, narazie z nim nie pójdę, planuje isć sama do pediatry i popytac, potem zdecyduję, strasznie sie boję, on sie świetnie rozwija, klaszcze w rączki, pokazuje, śmieje sie i złosci, chodzi już i nigdy bym sobie nie wybaczyłą gdyby przez moja decyzję miał zmarnowane życie, naprawde jestem w kropce, a ty Eulalio bedziesz szczepic swoja małą? Ja póki co czytam i rozpytuję, Poza tym wczoraj padłam na pysk, głowa mi pekała aż z workiem w rece jechałam a autobusie i modliłam sie zeby nie zwymiotować, a w poniedziałek i wtorek mam znó głupie szkolenia do 17.00 na smą myśl juz mi sie odniechciewa moja bratowa jest w 2 miesiacu ciaży wiec Łukaszek będzie miał kuzyna lub kuzynkę w maju! dosć długo sie starali aż wkońcu sie wystarali he he:) Eulalio trzydniówka to trzy dni dosć wysokiej gorączki i potem dwa dni wysypki, nie leczy sie niczym ,samo prechodzi tylko gorączkę zbijałam, czopkami paracetamolu, niewiem czy dziecko moze mieć to kilka razy, pójdę do pediatry to ją podpytam Pedzę bo mały sie obudził pozdrowienia i buziaczki pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olka ja szczepie od odry, świnki i różyczki. I nie czytam na temat powikłań. :) Weź jednak pod uwage że masz synka a u chłopców bardziej ryzykowae są powikłania po śwince niż po szczepionce (które zdarzają sie niezwykle żadko..) Ale u nas to dopiero w styczniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez jestem ogolnie za szczepieniem. nie wiem jeszcze jak to tutaj wyglada, ale ´nie darowalabym sobie gdybym nie zaszczepila a potem by sie dziecko meczylo. u mnie jest od wczoraj mama, wiec troche mnie odciazy w domowych obowiazkach. wlasnie gotuje mi krupnik bo mnie ochota naszla:D:D mala dzis rano wykapana wiec spi jak zabita. poki M w domu chce skoczyc jeszcze na male zakupy ciuchowe dla emi, bo mimo ze mam tego duzo, wszystko jest duuuzo za duze. chociaz kilka bodziakow na rozmiar 50 by sie przydalo a co z menia??dawno sie nie odzywala andzia, hop hop👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
olinek-dzieki za info.Musze tylko uzbiera c kase na ten kariotyp ale napewno go zrobie razem z męzem;) pozdrawiam wszystkie babeczki;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie jestem w stanie juz nic napisac wiec tylko przekopiuje to co napisalam na topiku obok: No i chyba juz po wszystkim. Pecherzyki ciagle za male. Prawie wogole nie rosna juz. Podniesli mi dawke na dwie dobry. Jesli w poniedzialek nie bedzie co najmniej 4 wlasciwych rozmiarow pecherzykow to nie bedzie pukncji,transefru, nie bedzie szansy Te dwa duze, co mialam...zaczely sie wchlaniac. Brak mi slow...i lez.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Domi tak mi przykro ❤️ trzymam kciuki aby się coś ruszyło i urosły pecherzyki jeszcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja rowniez nadal mocno trzymam kciukasy!!! przeciez jeszcze nie wszystko stracone trzymaj sie domi dzielnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brydziu ja Ci nawet nie pogratulowalam nalezycie, bo nie bylo mnie... ale sciskm Cie MOCNO raz jeszcze a mala przesliczna!!!!!!!!! kochane...wszystkie Was sciskam i jak zwykle latam jak kot z pecherzem i gubie sie juz we wlasnych myslach.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Domi 👄 Kochana nic nie jest przesądzone! nie poddawaj sie! dobrze wiesz ze niekoniecznie pierwszy raz musi byc owocny ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie udalo sie. Nie mam dzis sily na nic. Dlaczego zycie jak tak kur***ko niesprawiedliwe??? Przepraszam, ale nie bede sie pojawiala na kafe przez jakis czas. Teraz to zbyt wiele jak dla mnie. Nazwijcie mnie egoistaka, ale chwilowo nie potrafie sie cieszyc cudzym szczesciem. Bol, ktory czuje jest zbyt wielki. Do kiedys dziewczyny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dominika ❤️ tak mi strasznie przykro :( :( Iti jak u Ciebie sprawy?? Andzia?? Luxorku co z twoim @? Laura goraczkuje, moze to być od zębów bo idą górne trójki. mam nadzieje że to tylko to Lep mi rozsadza, znów migrena.... 😭 Trzymajcie sie i piszcie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, ja juz coraz bardziej przemeczona:) ale to chyba norma. chcialam sie mamus zapytac odnosnie karmienia. skad wiecie ze dziecko sie najada???bo moja wczoraj prawie 6 godzin z przerwami przy cycku i jak tylko ja oderwalam to ryk a przy piersi praktycznie zasypiala. ten placz taki typowo glodny, wyciaganie jezyka, krecenie glowa, raczki do buzi..bylam juz bliska zalamania wczoraj bo pokarmu juz oczywiscie prawie nie bylo a dziecko wydawalo sie byc tak bardzo wyglodzone:O gdybym miala to bym wczoraj pewnie jej butelke dala. teraz za to piersi jak balony a mala spi w najlepsze..ach.. czy wy wszystkie tylko piersia karmicie, czy butelka tez byla w ruchu??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brydziu, ja karmiłam tylko piersia jjesli Twoje sa jak balony to napewno pokarm masz Kochana! po nacisnieciu napewno tryska! widze ze piersze rozterki Cie dopadły...👄 mała poprostu chce byc blisko Ciebie, wtedy czuje sie bezpieczna, czuje bicie serca...była tak blisko niego przeciez tyle miesiecy ❤️ u mnie przez pewien czas było to samo, musisz dac WAM troche zcasu i nauczyc sie siebie i przyzwyczaic Emi do nowego otoczenia 👄 według mnie najgorsze co mozesz zrobic teraz to butla :( dziecko na tym etapie moze szybko odstawic sie od piersi gdy poczuje łaskawosc smoka...duuzo łatwiej z niego sie mu ssie . Oczywiscie zrobisz co serce Ci podpowie :) Dasz rade 👄 teraz juz coraz wiecej takich chwil ciezkich bedzie... BUZIAK! Eulalio, @ niemam ... od 3 dni nie karmie juz Oli...odstawilismy cyca :( i cholernie mi smutno z tego powodu, to takie bezcenne chwile! mam nadzieje ze tego jeszcze doswiadcze...chc poczatki jak dla wiekszosci były ciezkie ;) czekam teraz na @ z miesiac, jak nie przyjdzie to ide do lekarza po tabletki na wywołanie :) podczas karmienia @ moze nie byc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brydziu, mozesz ewentualnie odciagnac sobie pokarm i podac dla sprawdzenia butla ile zjada :) uspokoisz sie ze nie da sie Emi zagłodzic ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najwazniejsze to sie nie DENERWOWAC :) wiem ze łątwo mi mówic, ale stres tylko Wam zaszkodzi 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brydziu Znam to dobrze, mój mąły cały czas był na piersi ale wieczorem jak sie przyssał to od 19 karmiłam nieprzerwanie do 12,00 w nocy!!!!!, mleka już nie ma to pewne, bo pytałam pediatry, po pół godzinie ssania z każdej piersi mleka już nie ma, i trzeba niestety dziecko dokarmić z butli bo jesli dalej głodne i płacze to trzeba dać, tak mi powiedział pediatra, wiec ja mojego małego wieczorem dokarmiałam prawie od początku. Za to w dzień mleka pod dostatkiem mu starczało, ale odciągnąć na potem nie było z czego bo zjadał! na twoim miejscu bym jej dała z butli, ale jesli chcesz to mozesz oczywiście to skonsultować z lekarzem, natomiast żeby nie skończyło sie na karmieniu z powodu zmacerowanych brodawek bo jak dziecko tak ciagnie, i ciągnie to niestety boli wiem to ba też tak miałam, Ja próbowałam samą piersią ale niestety nie dało rady bo ciagle chciał wiecej, wiec ja dawałam wieczorem najpierw piersi i potem jeszcze ok 40ml z butli na początku zjadał, a jak dawałam butle to też go przytulałam wiec miłosci mu nie brakowało ani bliskości mamy:):):) Powodzenia młoda mamo :) U mnie w pracy młyn, wkurzam sie bo starsze koleżanki przerzucają na mnie coraz to nowe obowiązki a same siedzą i mają wszystko w nosie, mam dosć i wszystko mnie wkurza! Poza tym ok, boje sie szczepić mojego małego tym mmrII, czy priorix jak to tam sie nazywa, zajrzę jutro, pa i dla wszystkich buziaczki!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki dziewczyny, dzis w domu jest tatus, mala przy nim ogolnie spokojniejsza, jak tylko ja sie zblizam to od razu zaczyna sie szukanie cycka. bede odserwowac, zobaczymy. poki co mala ladnie na wadze przybiera. moja polozna wraca w niedziele z krotkiego urlopu wiec zobacze jeszcze jak ona to widzi... ach, nie takie proste to wszystko, szczegolnie jak taka mala istotka zanosi sie placzem a ja nie wiem jak jej pomoc:( mam nadzieje ze z czasem bedzie lepiej i takie akcje jak wczoraj pozostana wyjatkiem buziaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brydziu, Kochana, napewno bedzie dobrze 👄 i sie szykuj , bo to dopiero poczatki, a tu całe życie przed Toba ;) ale Emi nauczy Cie cierpliwosci, juz niedługo bedziesz instynktownie wiedziała co jej jest, czego sie domaga :) widzisz, pokarm masz :) skoro przybiera na wadze to nie ma sie czym martwic, najwidoczniej sobie u Emi przeskrobałaś i chce CIe troszke pomęczyc :D duzo wypoczywaj, i sie nie stersuj!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Halo babole :) u mnie dzis 15 stopni :) tylko zeby tego wiatru nie było, to mozna by sie opalac :P jest mi smutno i zle... :( wszystko jakies do dupy... Brydziu, wlasnie na tvn był materiał o karmieniu :) i to ze dzieciątko cały dzien chce byc przy piersi to wcale nie oznacza ze jest głodne! czy tez ze nie masz pokarmu. Maluszek sie tylko przy piersi uspokaja, bardzo uspokaja :) 👄 Domi 👄 Andziu 👄 Buziaczki dla reszty ekipy :D 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki luxorek👄 tez powoli dochodze do takiego wniosku, bo mala czasami bierze tylko brodawke w usta i zasypia, albo kladzie sie na piersi i tylko robi ruch buzia jakby ssala i to jej wystarczy...hmm.. tylko ze w szpitalu nam wmawiali ze to wyciaganie jezyczka jednoznacznie oznacza glod, dlatego sama nie wiem. wczoraj juz nie bylo takiej akcji jak przedwczoraj, uff..zobaczymy co bedzie dalej. a uzywala ktoras z was tych nakladek na brodawki???w nocy mala ma straszny problem z zassaniem sie bo piersi twarde a mleko samo leci, brodawka plaska. strasznie sie zlosci i tak sie meczymy przynajmniej 15 min nim ja troche tego mleka spuszcze a ona sie wreszcie zassa. nie wiem, moze te nakladki by jej jakos to ulatwily..slyszalyscie cos o tym?? andzia, menia, iti, bega- gdzie jestescie???? ja wiem ze tak troche egoistycznie, my tu o karmieniu ...przepraszam, ale nie mam za bardzo kogo sie poradzic na zywo. mam nadzieje ze to was za bardzo nie drazni, jesli tak to mowcie, na pewno sie nie pogniewam i bede snuc tego typu dyskusje droga mailowa;) buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brydziu a dajesz emi smoczek?? Bo u mnie też Laura na początku ciagle chciała ssać mimo że nie była głodna i smoczek pomógł :) Okazała sie poprostu małym ssakiem :) Dziecko mi gorączkuje juz trzeci dzień, w ciągu dnia jest ok ale po nocy dziś miała 37,9.. Mam nadzieje ze to zęby a nie coś poważniejszego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eulalio, mala smoka przewaznie wypluwa, kilka razy pomogl, ale to tylko sporadycznie:( mam nadzieje ze ta goraczka to tylko zabki a nie zadne inne paskudztwo. pogoda teraz taka ze az strach wychodzic. moja mama dzis wraca do polski, w sumie dobrze bo mi truje ze dziecko mi zamarza podczas gdy mala cieple ma raczki i nozki:O u nas w domu jest 19 stopni obecnie i czujemy sie w takiej temperaturze dobrze, a nawet sie z M pocimy bo bez malej bylo mniej. zalecana temperatura do spania jest wg info ze szpitala 16-18 stopni, ale to by mnie matka zakrakala chyba..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej ja tylko na moment neta nie mam bo mam remont, teraz tylko na chwile podłączyłam u mnie wielki bałagan i jeszcze daleko do końca staranka były, teraz duphaston i czekanie Domi brak mi słów, cięzko Ci musi byc jak cholera i rozumiem, że chcesz odpocząć. zajrze w przyszłym tygodniu jak już ogarne ten sajgon

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brydziu ja kupiła te nakładki aventu, bo myślałam ze jak brodawki będą boleć to użyje ale mały pluł i nie chciał chwytać w tym wiec w sumie nie wykorzystałam ale spróbować możesz u mnie sajgon, w pracy i po pracy mam tyle roboty przy małym, ze nie mam czasu dla siebie w ogóle, tym bardziej ze ładnie zasypiał ok 20,00 a teraz to do 22,00 ciężko go uspać!!! Jutro idę do pediatry porozmawiać o tej nieszczęsnej szczepionce, nie chcę go na to szczepić ale chyba nie będę miała wyjścia:(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×